جنگ خان‌ها
 
 
موضوع: معرفی 8 بازی آنلاین فارسی
 
 
گیمر باش !
فروش گیفت کارت
کانال اینستاگرام پردیس گیم
کانال تلگرام پردیس گیم
#1
6 بهمن 1391 ساعت 12:56:02 (2385 روز پيش)
boom


تاریخ عضویت:1388/12/28
تشکر کرده: 749
تشکر شده: 452 بار
احساس امروزم:
ناراحتم
 
 pc 
amir_2012 
 معرفی 8 بازی آنلاین فارسی

خبرنامه دانشجويان - بازي‌هاي آنلاين، شكل جديدي از بازي‌هاي كامپيوتري محسوب مي‌شوند كه اين روزها بيشتر‌افرادي را كه عضو شبكه‌هاي اجتماعي هستند به خود مشغول كرده است. بازي‌هاي آنلاين، بازي‌هايي هستند كه براي انجام آنها حتما بايد امكان دسترسي به اينترنت را داشته باشيد.


 
در گزارشی با عنوان "8 دلیل برای فیلتر شدن «تراوین»" به بررسی دلایل فیلتر شدن یکی از اینگونه بازی‌های آنلاین پرداخته بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت و موافقین و مخالفین زیادی نسبت به این گزارش واکنش نشان دادند.
 
تعدادی از این  مخاطبین در کامنت‌ها، درخواست معرفی بازیهای آنلاین مشابه ایرانی در سایت شده بودند، این موضوع بهانه‌ای شد که خبرنگار علم و فناوری «خبرنامه دانشجویان ایران»، تعدادی از این بازیها که توسط طراحان ایرانی به صورت آنلاین بر روی فضای مجازی منتشر شده است را بررسی کند.
 

 
در بازي‌هاي آنلاين همبازي‌هاي شما مانند بازي‌هاي كامپيوتري كه بايد روي دستگاه شما نصب شوند، شخصيت‌هاي برنامه‌ريزي شده نيستند، بلكه اين شخصيت‌ها افرادي مانند شما هستند كه براساس يك فرآيند برنامه‌ريزي شده عمل نمي‌كنند و ممكن است هر كدام براي انجام بازي، ترفند خاصي در پيش گيرند.
 
در این بازی‌ها شما در واقع يك قدم به بازي‌هاي زمان قديم نزديك‌تر مي‌شويد و كمي ملموس‌تر با همه بازي‌هاي واقعي، اوقات مي‌گذرانيد. بسياري از كارشناسان بر اين باورند كه بازي‌هاي كامپيوتري آنلاين كه محبوب‌ترين بازي يا سرگرمي كودكان اين عصر هستند، همچون يك تيغ دو لبه عمل مي‌كنند. به عبارت ديگر اگرچه گفته مي‌شود اين بازي‌ها مي‌توانند سلامت جسمي و روحي‌ ـ رواني نوجوانان را در معرض تهديد قرار دهند، اما بايد پذيرفت مي‌توانند تاثير مناسبي بر خلاقيت ذهني اين گروه از افراد بر جاي گذارند.
 
خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران» همچنین با یکی از مسئولین بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای که نخواست نامش اعلام شود بصورت تلفنی چند سوال را در همین زمینه پرسیده است.
 
وی در جواب این سوال که بنیاد چگونه از این نوع سبک بازی حمایت می‌کند پاسخ داد که بنیاد بیشتر سعی دارد دیگر سبک‌ها را حمایت کند ولی از این سبک به روش اختصاصی خودش حمایت می‌کند و توقع این است این نوع سبک به دلیل سودآوری خودش تمام آورده‌نقدی آن برای خود تولیدکننده باشد.
 
آن مسئول همچنین از معافیت مالیاتی اینگونه بازی‌ها بدلیل ارائه محصولات فرهنگی خبر داد
 
وی همچنین پشتیبانی بنیاد را در بخش مالی در حوزه‌ی هزینه های ابتدایی سرور و تبلیغات رایگان در سایت اعلام کرد.
 
تعدادی از بازي‌هاي آنلاين ایرانی و غیرایرانی پرطرفدار در ایران
 
آسمان دژ (asmandez) هم يكي از بازي‌‌هاي پرطرفدار ايراني است كه به عنوان برترين بازي آنلاين ايراني سال انتخاب شده است. در اين بازي شما فرمانده سفينه‌اي هستيد كه بايد در منظومه‌اي جديد به كمك مردم سرزمينتان، سياره‌اي را آباد كنيد.
 
این بازی به آدرس اینترنتی "www.asmandez.ir" در دسترس شما است.
 

 
مسابقات اتومبيلراني سرعت بيشتر (Speed up)‌ از بازي‌هاي آنلاين ايراني است كه تابستان امسال به صورت رسمي راه‌اندازي شد . به نظر مي‌رسد كه اين بازي بيانگر نگرشي جديد نسبت به بازي‌هاي آنلاين باشد. كاربر بازي، در بازي سرعت بيشتر نقش مديريت يك شركت اتومبيل هاي مسابقه اي را به عهده دارد كه با استخدام راننده و خريد ماشين در رقابت‌هاي متعددي شركت كرده و در صورت برنده شدن در اين مسابقات، جوايزي را نيز كسب مي‌كند.آموزشگاه رانندگي، تعميرگاه، فروشگاه لوازم يدكي و كارگاه تيونينگ خودروها از بخش‌هاي جذاب اين بازي هستند. ‌
 
این بازی به آدرس اینترنتی "www.speedup.ir" در دسترس شما است.
 

 
 تيم فانتزي (Team Fantasy) ‌بازي آنلاين ليگ فانتزي فوتبال است كه براساس نتايج واقعي ليگ برتر فوتبال ايران برنامه‌ريزي مي‌شود شما تيمي متشكل از بازيكنان واقعي كه در ليگ برتر فوتبال ايران بازي مي‌كنند را انتخاب كرده و در طول فصل مديريت مي‌كنيد.
 
این بازی به آدرس اینترنتی "www.teamfantasy.ir" در دسترس شما است.
 

 
 
عصر پادشاهان (kingsEra) عصر پادشاهان یک بازی ایرانی تحت اینترنت است. برای بازی کردن نیاز به نصب برنامه خاصی روی کامپیوتر شما نمی باشد و کافی است که مطابق آموزش این راهنما یک اکانت کاربری برای خود در بازی ایجاد نمایید و به عنوان یک پادشاه جوان هیجان یک دنیای پر مخاطره و اسرار آمیز را تجربه نمایید. این بازی رایگان و در سبک تاریخی-نظامی، بر اساس یک داستان تخیلی تاریخی تولید شده‌ است. در این بازی شما به عنوان یک پادشاه شجاع تلاش می کنید با ایجاد امپراتوری قدرتمند و ارتشی عظیم به مبارزه با شیاطین برخیزید و در این میان جنگ‌هایی بزرگ شکل خواهد گرفت و دلاوران و قهرمانانی همچون شما با شکست شیاطین نام خود را در کتیبه جاودان قهرمانان ثبت کرده و به جوایز نقدی هر دوره از بازی دست می‌یابند.
 
این بازی به آدرس اینترنتی "www.kingsera.ir" در دسترس شما است.
 

 
گرز (gorz) بازی گرز یک بازی استراتژیک رایگان ایرانی است که به وقت زیاد، هزینه و درگیری بیش از حد نیازی ندارد. این بازی مخصوص ایرانی ها با سرعت اینترنت معمول ایران، سلیقه و زمان ایرانی طراحی شده تا بیشترین لذت را فراهم کند. استخدام لشگریان جدید، تمرین آن ها و همین طور حضور در نقشه ها به همراه دوستانتان و محک زدن قدرت لشگر، جزو کارهای اصلی شما به عنوان فرمانده است!
 
این بازی به آدرس اینترنتی "www.gorz.ir" در دسترس شما است.
 

 
جنگ خان‌ها (Khanwars) برنده جايزه بهترين بازي استراتژيك قرون وسطايي بوده است نيز از ديگر بازي‌‌هاي محبوب ايراني است. در اين بازي شما مي‌توانيد از بين 11 نژاد منحصر به فرد، نژاد خود را انتخاب كرده و از استراتژي‌هاي پيچيده براي نبرد استفاده كنيد. جنگ خان‌ها يك بازي گروهي آنلاين است.
 
این بازی به آدرس اینترنتی "www.khanwars.ir" در دسترس شما است.
 

 
نعره جنگ (WarCry) دنيا در حال نابودي است سرزمين هايي که مجهز به سلاح هاي هسته اي و نانو تکنولوژي نبودند با خاک يکسان شدند. زمين از انفجارات هسته اي مانند کويري از هم جدا شده. نعره مهيب انفجارات هسته اي خواب را در چشم مردم به کابوسي از مرگ مبدل ساخته. نجات این سرزمینها و مردمان بی گناهشان در اين بن بست مخوف تاريخ در دست فرمانرواي مقتدري چون شماست در ميان سرزمين هاي بازمانده با پيشرفته ترين سلاح هاي هسته اي و مدرن رهبريه کشورتان را به دست بگيريد و دشمنان را نابود سازيد تا نام سرزمينتان را بر بام دنيا و در قلب تاريخ پيروزمندانه ثبت نماييد..
این بازی به آدرس اینترنتی "www.warcry.ir" در دسترس شما است.
 

 
کلاب فوتبال من (MyFcشما در کلاب فوتبال من می توانید با ساخت تیم خود, مدیریت صحیح, شرکت در لیگ ها, برنده شدن, کسب درآمد و صعود به لیگ های بالاتر, خودتان را مطرح کنید و استعداد مربیگری‌تان را محک بزنید!
 
این بازی به آدرس اینترنتی "www.myfc.ir" در دسترس شما است.
 

 
 
علاوه بر سايت‌های بالا كه امكان انجام بازي‌هاي آنلاين مختلفي را در اختيار شما قرار مي‌دهند، بازي‌هاي مبتني بر مرورگرهاي وب نيز گروهي ديگر از بازي‌‌هاي آنلاين هستند كه روز به روز در حال دگرگون شدن بوده و ژانرهاي جديدي از انواع بازي‌هاي آنلاين را در دنياي وب به نمايش مي‌گذارند. براي تجربه اين بازي‌ها تنها كافي است يك مرورگر داشته باشيد و اين بازي‌ها كاملا رايگان را تجربه كنيد. صنعت بازي هاي آنلاين، صنعت بسيار نوپايي است كه به نظر مي رسد آينده مالي بسيار درخشاني در انتظارش است. ورود به موقع و حركت قدر‌تمند بخش خصوصي ايراني به اين صحنه نويد روزهاي خوبي را در آينده مي‌دهد.منبع:http://www.rajanews.com/detail.asp?id=148871

امضای پویای پردیس گیم

boom آفلاین
 وبلاگ 
9 کاربر از boom بابت این پست تشکر کرده اند.
S7tir , CONNOR999 , gameerrrrrrr , ThreeDog , arashcannibal , TERNOR , sinan , LordkabirI , Mec4 
#2
6 بهمن 1391 ساعت 13:43:42 (2385 روز پيش)
S7tir
Saeed Price


تاریخ عضویت:1390/12/07
تشکر کرده: 3492
تشکر شده: 169 بار
احساس امروزم:
سپاسگذار
 
 pc  ps4  iphone 
 

بازی گلادیاتور هم بزار بازی باحالی هست


ممنون مقاله ی خوبی بود فقط حیف که من اهل این جور بازی های انلاین نیستم


امضای پویای پردیس گیم

S7tir آفلاین
2 کاربر از S7tir بابت این پست تشکر کرده اند.
ThreeDog , boom 
 
#3
7 بهمن 1391 ساعت 19:33:02 (2384 روز پيش)
ThreeDog
Stalker


تاریخ عضویت:1391/06/15
تشکر کرده: 10791
تشکر شده: 2568 بار
احساس امروزم:
خوشحال
 
 pc  ps4 
saradooomin 
 

Warcry چه اسکی خفنی از هیلو رفتهنیشخندHow can we win, when fools can be Kings"


"Don't waste your time or time will waste you

ThreeDog آفلاین
 وبلاگ 
 
#4
19 بهمن 1391 ساعت 10:12:02 (2372 روز پيش)
aainfoira
تاریخ عضویت:1391/09/16
تشکر کرده: 44
تشکر شده: 141 بار
احساس امروزم:
شاد و سرحال
 
 

لطفا بگید کدوم ها مجانی و کدوم ها پولی هستن؟؟

فروش سخت افزار و تمامی تجهیزات گیمینگ


لپ تاپ گیم  زیر قیمت نمایندگی ها با گارانتی اصلی


آنتی ویروس اورجینال BitDefender فقط 48000تومان با ارسال رایگان


02632209100


02632254131


Yahoo ID : karin.foroosh@yahoo.com


 

aainfoira آفلاین
 
#5
19 بهمن 1391 ساعت 10:59:43 (2372 روز پيش)
ilia_a
JUST AC:R


تاریخ عضویت:1389/11/12
تشکر کرده: 52
تشکر شده: 140 بار
احساس امروزم:
خوشحال
 
 pc  psp  iphone 
 

مقاله ی خیلی خوبی بود فقط چرا خبری از گانگستر های دیوانه نیست؟!

ilia_a آفلاین
 وبلاگ 
 
#6
19 بهمن 1391 ساعت 11:00:56 (2372 روز پيش)
grey joker
Grey Joker


تاریخ عضویت:1391/03/31
تشکر کرده: 218
تشکر شده: 605 بار
احساس امروزم:
ناراحتم
 
 pc  psp 
 

من یکی می خوام مثه تراوین ، هم سبک باشه ، هم باحال ولی نه خان وارز باشه نه عصر پادشاهان

grey joker آفلاین
 وبلاگ 
 
#7
19 بهمن 1391 ساعت 11:53:22 (2372 روز پيش)
sinan


تاریخ عضویت:1390/03/05
تشکر کرده: 10620
تشکر شده: 451 بار
احساس امروزم:
زود رنج
 
 pc  x360  psp 
sina nemati 
 

فقط و فقط  GORZ.بهش می گن وارکرفت ایرانی.نیشخند

sinan آفلاین
 وبلاگ 
 
#8
22 مرداد 1392 ساعت 13:11:29 (2181 روز پيش)
kherad


تاریخ عضویت:1391/10/26
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 1 بار
 

سلام


ممنون از اینکه این بازی ها رو معرفی کردین.


دوستان اگر وقت داشتن به این بازی که با لینک من هستش نگاهی بندازید. 


http://www.dawn2055.com/index.php?w=760


بازی دارای ساختمان گرافیکی ساده (تصویر و متن مانند گلادیاتوس) هستش اما با محتوای بسیار متنوع تر. این بازی به زبان انگلیسی و زندگی انسان ها رو بعد از یک جنگ هسته ای به تصویر میکشه. نقشه  جغرافیایی که این بازی روی اون تمرکز کرده منطقه صحرای نوادا و ایالت کالیفرنیا است. سبک این بازی شبیه Fallout هستش. شخصیت خودتون رو انتخاب و توانایی های اون رو ارتقاع بدین تا در این دنیای بدون قانون بتونین زنده بمونین.


البته می تونید از این لینک استفاده کنید تا با این گیم بیشتر آشنا بشین:


http://dawn2055.wikia.com/wiki/Main_Page


 


<html />
kherad آفلاین
 
#9
21 دي 1397 ساعت 12:23:01 (162 روز پيش)
arianapham
تاریخ عضویت:1397/09/14
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 

 با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری چنین پست های آموزنده با ما، برای همه مفید خواهد بود، این یکی از بهترین سایت هایی است که من بازدید کرده ام. من مشتاقانه منتظر خواندن پست های بیشتر وبلاگ ها از اینجا هستم.


pogo games

arianapham آفلاین
 
#10
21 دي 1397 ساعت 13:56:31 (162 روز پيش)
TheLoneGamer


تاریخ عضویت:1393/06/04
تشکر کرده: 359
تشکر شده: 1410 بار
 pc 
 


arianapham نوشته:
 با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری چنین پست های آموزنده با ما، برای همه مفید خواهد بود، این یکی از بهترین سایت هایی است که من بازدید کرده ام. من مشتاقانه منتظر خواندن پست های بیشتر وبلاگ ها از اینجا هستم.

اولا این پست مال 2000 روز پیشه. دوما اینجا بخش وبلاگ سایت نیست، انجمنه. سوما ارسال اسپم ممنوعه.
تاپیک قفل میشه
TheLoneGamer آفلاین
 وبلاگ