موضوع: Steam | News and Updates
 
برو به صفحه از 55
 
فروش گیفت کارت
کانال اینستاگرام پردیس گیم
کانال تلگرام پردیس گیم
#531
25 آذر 1397 ساعت 15:03:06 (438 روز پيش)
cutiran
تاریخ عضویت:1397/09/22
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 

با ip ایران میشه بازی های استیمرو انلاین بازی کرد؟


 


 


اره نواری ترکیه  اره نواری دست دوم   اره نواری فولاد بر    اره نواری

cutiran آفلاین
 نقل قول 
#532
30 ارديبهشت 1398 ساعت 11:56:04 (279 روز پيش)
puyapardaz
اخراج شده


تاریخ عضویت:1398/02/30
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 

باسلام خدمت دوستان عزیزم


اگر میخواهید کرک های بازی خود را رفع کنید میتوانید تو سایت پوپاپرداز به قسمت طراحی سایت مراجعه کنید و مشکل خود را با ما در میان بگذارید تا به مشکل شما رسیدی شود

puyapardaz آفلاین
 نقل قول 
 
#533
2 خرداد 1398 ساعت 09:36:42 (276 روز پيش)
tikbanbus
تاریخ عضویت:1398/03/02
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 عالی بود


puyapardaz نوشته:
باسلام خدمت دوستان عزیزم
اگر میخواهید کرک های بازی خود را رفع کنید میتوانید تو سایت پوپاپرداز به قسمت طراحی سایت مراجعه کنید و مشکل خود را با ما در میان بگذارید تا به مشکل شما رسیدی شود

سایت خوبی بود ممنون از لطف شما

بلیط قطار رجا


tikbanbus آفلاین
 نقل قول 
 
#534
3 خرداد 1398 ساعت 22:12:25 (275 روز پيش)
hamed731
تاریخ عضویت:1398/03/03
تشکر کرده: 3
تشکر شده: 0 بار
 


cutiran نوشته:
با ip ایران میشه بازی های استیمرو انلاین بازی کرد؟


 
بله میشه
hamed731 آفلاین
 نقل قول 
 
#535
8 تير 1398 ساعت 22:50:25 (238 روز پيش)
ab79
تاریخ عضویت:1398/04/08
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 

ab79 آفلاین
 نقل قول 
 
#536
15 مرداد 1398 ساعت 11:54:22 (200 روز پيش)
nik952148
تاریخ عضویت:1398/02/09
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 

روش صحیح نصب و جا زدن بلبرینگ


بلبرینگ ها از قطعات پر مصرفی هستند که در انواع دستگاه ها چه صنعتی چه دستگاهای مورده استفاده در روز مره استفاده می شوند و از دقت بالایی برخوردار هستند ، برای استفاده از  بلبرینگ  در حداکثر کارایی این قطعه باید از ساختار و طراحی مناسبی برخوردار باشد که با خصوصیات اجزای که با آنها در ارتباط هستند کاملا هماهنگ باشد.


بعد از طراحی مناسب بلبرینگ، روانکاری مناسب و صحیح ، سوار و پیاده کرده اصولی بلبرینگ ، نشت بندی و نگهداری بلبرینگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که در طول عمر بلبرینگ بسیار موثر است  .


تحقیقات انجام شده در زمینه میزان خرابی انواع بلبرینگ نشان دهنده این موضوع است که بیش از 16 در صد خرابی های زودرس در انواع بلبرینگ و رولبرینگ به دلیل عدم رعایت انطباقات و استفاده از روش های نادرست نصب می باشد.


در هنگام جا زدن و نصب بلبرینگ ها رعایت نظافت در هنگام جا زدن بلبرینگ بسیار هائز اهمیت می باشد همچنین  بلبرینگ  و رولبرینگ ها که با عنوان یاتاقان نیز شناخته می شوند قطعاتی بسیار دقیق هستند که در هنگام نصب آنها باید از ابزار مناسب و روش های صحیح استفاده نمود.


 


ابزار های جا زدن بلبرینگ و رولبرینگ


بسته به نوع و سایز انواع بلبرینگ و رولبرینگ روش ها و ابزارهایی که برای جازدن و درآوردن صحیح آن استفاده می شود در سه گروه زیر تقسیم می گردد:


1. مکانیکی (یا روش سرد)


2. هیدرولیکی


3. گرمایی


  انتخاب روش نصب مناسب به ما کمک می کند تا طول عمر سرویس بیرینگ را افزایش و متعاقبا هزینه های منتج از خرابی زودرس بیرینگ ها که بخودی خود پتانسیل صدمات بزرگتر هستند را کاهش دهیم.


 


جهت هرگونه استعلام  خرید و قیمت بلبرینگ و رولبرینگ و همچنین مشاوره می توانید با گروه بازرگانی نیک صدرا صنعت تماس حاصل فرمایید.


 


استعلام قیمت بلبرینگ و رولبرینگ , رولبرینگ , یاتاقان , خرید یاتاقان , فروش بلبرینگ و رولبرینگ , بلبرینگ,بلبرینگ صنعتی

nik952148 آفلاین
 نقل قول 
 
#537
15 مرداد 1398 ساعت 11:54:31 (200 روز پيش)
nik952148
تاریخ عضویت:1398/02/09
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 

انواع نوار نقاله مصرفی


در کشورهای مختلف نوارنقاله در بخش های صنعتی ، بسته بندی و مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرد . عمده وظیفه نوار نقاله جابه جایی از یک مکان به مکان دیگر می باشد . با توجه به شرایط و نوع اجسام قابل جابجایی ، نوارنقالهمی تواند به صورت افقی و یا شیب دار منتقل شود .از دیگر نام هایی که نوار نقاله با آن شناخته می شود کانوایر می باشد


انواع نوار نقاله


نوار نقاله را می توان در طول های مختلف و در ابعاد استاندارد 50-60-80-100-120 تهیه کرد. در حالت کلی نوار نقاله ها در دو نوع نوار نقاله ثابت و نوار نقاله متحرک هستند


 


 


نوار نقاله زنجیری


نوارنقاله زنجیری با داشتن قطعات انعطاف پذیر، می تواند با توجه به نیاز و فضای مود استفاده به اشکال مختلف طراحی و ساخته شود.
اساس کارکرد آن زنجیر و پره هایی است که می تواند وسایل را به انتهای دستگاه منتقل کند.


 


نوار نقاله رولیکی


برای انتقال وسایل سنگین از نوارنقاله رولیکی یا کانوایر رولیکی استفاده می شود. این دستگاه از رولیک های تو خالی تشکیل شده است که تعداد رولیک ها به طول نوار نقاله بستگی دارد. محصولات بر روی رولیکها قرار داده می شوند و با حرکت رول ها جابجایی صورت می گیرد.


 


نوار نقاله دستچین


از نوارنقاله دستچین در مواقعی استفاده می شود که محصول ضمن حرکت، فرآیند دیگری مانند حک تاریخ، جدا سازی و پاک سازی و یا اضافه شدن محصولی دیگر به محصول فعلی صورت گیرد. اینکانوایر مانند سینی متحرکی است که کاربر کالا را بازبینی، و پردازش مد نظر را اعمال می کند.


 


نوار نقاله بارگیری


نوار نقاله بارگیری در دو نوع ثابت و متحرک به کمک چرخ ساخته می شود و با توجه به شرایط محل، نحوه بارگیری و زاویه بار زدن مراحل طراحی آن صورت می پذیرد. با اتصالکانوایر بارگیری به انتهای خط تولید ضمن بی نیازی از دستگاه لیفتراک، می توان هزینه های این بخش را کاهش محسوسی داد.


خرید نوار نقاله,فروش نوارنقاله,قیمت نوارنقاله,تسمه نقاله,رولیک,نوارنقاله زرین,نوارنقاله دنا

nik952148 آفلاین
 نقل قول 
 
#538
22 مهر 1398 ساعت 10:14:57 (129 روز پيش)
nik952148
تاریخ عضویت:1398/02/09
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 

بلبرینگ و رولبرینگ را بهتر بشناسیم


بلبرینگو رولبرینگهای چینی به دلیل ارزان بودن از پرمصرف ترین بلبرینگ و رولبرینگ های مورد استفاده در دنیا می باشند . این بلبرینگ و رولبرینگ ها با توجه به ارزان بودن از کیفیت متوسطی برخوردار هستند و همین امر باعث می شود مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گیرد، استاندارد مورد استفاده در بلبرینگ و رولبرینگ های چینی ISO9001 می باشد.


 


مارک بلبرینگ


از جمله برترین برندهای مطرح بلبرینگ و رولبرینگ چینی که دارای کیفیت بالایی می باشد می توان به مارک های بلبرینگ لازیو  LAZIO، بلبرینگ KG  KGC ، بلبرینگ R&Z ، بلبرینگ  P2P اشاره کرد.


بلبرینگ صنعتی دارای قیمت های بالاتری از قیمت فروش بلبرینگ های کوچک دارند به همین دلیل بیرینگ صنعتی را در مارک ها و کیفیت بهتری خریداری می کنند.


 


 


همچنین می توانید از مراکز فروش بلبرینگ و سایت  فروش بلبرینگ ، قیمت مناسب بلبرینگ و رولبرینگ را استعلام کنید.


خرید بلبرینگ,قیمت بلبرینگ,رولبرینگ,فروش بلبرینگ,بیرینگ

nik952148 آفلاین
 نقل قول 
 
#539
22 مهر 1398 ساعت 10:15:21 (129 روز پيش)
nik952148
تاریخ عضویت:1398/02/09
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 

خرید نوار نقاله و یا تسمه نقاله


نوار نقاله ها در ابعاد و انواع مختلفی موجود می باشند که با توجه به کاربرد آنها کاملا از یکدیگر متفاوت می باشند ، نوار نقاله ها بیشتر در صنایع تولیدی و کارگاه ها جهت جابجایی بار استفاده می شود.


 


نوار نقاله یا تسمه نقاله


 در دنیای امروزی اکثر شرکت ها و کارگاه های تولید برای جابجایی انواع موارد مصرفی و وسایل از نوار نقاله و یا تسمه نقاله استفاده می کنند ، به همین دلیل نوار نقاله از پر مصرف ترین موارد جهت حمل و جابجایی وسایل و اجسام سبک و سنگین می باشند.


همانطور که قبلا هم گفته شد نوار نقاله و تسمه نقاله با توجه به کاربرد دارای انواع مختلفی می باشند که توسط شرکت های مختلفی تولید و فروخته می شوند از جمله مطرح ترین شرکت های فروش نوار نقاله و تسمه نقاله در ایران می توان به شرکت نوار نقاله زرین ، نوار نقاله دنا ، نوار نقاله سهند و نوار نقاله کاله ترکیه اشاره نمود که علاوه بر اینکه می توانید خرید نوار نقالهرا با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید دارای نوار نقاله و تسمه نقاله هایی با کیفیت بسیار بالا می باشند.


می توانید جهت خرید نوار نقاله به سایت www.niksadrasanat.com مراجعه نمایید که نماینده رسمی فروش نوار نقاله در ایران می باشد.


 


نوار نقاله,تسمه نقاله,خرید نوارنقاله,فروش نوار نقاله,قیمت نوار نقاله

nik952148 آفلاین
 نقل قول 
 
#540
3 آذر 1398 ساعت 14:09:30 (87 روز پيش)
nik952148
تاریخ عضویت:1398/02/09
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 

فروشگاه تخصصی بلبرینگ


در فروشگاه تخصصی بلبرینگ و رولبرینگ نیک صدرا ، به راحتی می توانید هر نوع بلبرینگ ، رولبرینگ و یاتاقان که احتیاج دارید را بیابید.


 


سایت فروش بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان


در سایت فروشگاه تخصصی بلبرینگ و رولبرینگ نیک صدرا صنعت هرنوع بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان ازهر مارکی را سفارش دهید،به هرنقطه ای از ایران برایتان ارسال میکنیم.


 


فروشگاه تخصصی نوار نقاله


نوار نقاله و تسمه نقاله در اکثر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. هیچ یک از خطوط فرآوری و خردایش مواد معدنی بدون استفاده از نوارنقاله  و تسمه نقاله قابل بهره برداری نمی باشد .


معرفی نوار نقاله 


نوار نقاله (تسمه نقاله صنعتی) و یا تسمه نقاله یا نوار نقاله بارگیری یکی از پرکابردترین دستگاه ها و ملزومات و تجهیزات بسته بندی هستند.


فروشگاه تخصصی نوار نقاله نیک صدرا پیشرو در تولید و فروش انواع نوار نقاله - تسمه نقاله ، رولیک نقاله ... جهت سفارش و خرید نوار نقاله ، رولیک ، تسمه نقاله به سایت فروش نوار نقاله مراجعه نمایید.


بورس و قيمت انواع نوار نقاله خرید رولیک ، خريد نوار نقاله نوار نقاله معدنينوار نقاله شيب دار در گروه‌های: ماشین آلات , ماشین سازی , اتوماسیون صنعتی.


 


 


خرید رولیک،خريد نوار نقاله ،فروش نوار نقاله،رولیک


 


مزایای خرید از فروشگاه بلبرینگ


·         فروش بلبرینگ با ارائه ضمانت و گارانتی کالا


·         مشاوره فنی خرید بلبرینگ


·         آموزش های تخصصی قبل و بعد از فروش بلبرینگ


 


فروشگاه بلبرینگ نیک صدرا صنعت ، پیشرو در ارائه بلبرینگ ، خرید بلبرینگ ، فروش بلبرینگ ، قیمت بلبرینگ ، رولبرینگ ، بلبرینگ


فروش انواع بلبرینگ (بالبیرینگ) ، بلبرینگ شیار عمیق، بلبرینگ خود تنظیم، بلبرینگ کف گرد، بلبرینگ توپی، بلبرینگ استوانه ای و بلبرینگ مخروطی، تضمین پایین ترین قیمت، ارسال سریع به سراسر ایران


 


رولبرینگ،خرید بلبرینگ ،فروش بلبرینگ ،قیمت بلبرینگ ،فروشگاه بلبرینگ

nik952148 آفلاین
 نقل قول