فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت خرید گیفت کارت
ثبت نام کنید!
 
نام و نام خانوادگي
آدرس ايميل
نام کاربري
رمـز عبور
تکرار رمـز عبور
لطفا کد امنيتي را وارد نمائيد کد امنيتي تصويري
بازنويسي

قفسه بندی بازی‎هاهر کاربر در پردیس گیم، قفسه بازی‎های شخصی خود را دارد که در آن می‎تواند تمام بازی‎های خود را بصورت دسته بندی شده (در حال بازی، مورد علاقه‎ها، تکمیل شده‌ها در لیست خرید) وارد کند. علاوه بر این، بازی‎های شما از شبکه Steam بصورت اتوماتیک قابل وارد شدن به سایت است.
 
پروفایل جامع گیمرهابا عضویت در سایت پردیس گیم می‎توانید پروفایل کاملی از اطلاعات، علایق و دستگاه‎های بازی خود را با بقیه به اشتراک بگذارید. مدل کنسول‎های بازی، عمر و درجه گیمری، اطلاعات شما در شبکه Steam، سیستم و مشخصات فنی دستگاه شخصی شما و... بخشی از امکانات این پروفایل‎ها هستند.
 
دوستان و گروه‎هاشما می‎توانید لیست‎هایی از دوستان و گروه‎های مورد علاقه خود را به پروفایل کاربری خود در سایت پردیس گیم اضافه کنید و با اعضا و گروه‎های خود در ارتباط باشید. علاوه بر این می‎توانید گروه مورد نظر خود را راه‎اندازی و مدیریت کنید و در موضوع مورد علاقه خود، فعالیت کنید.
 
شبکه اجتماعیمی‎توانید برای پروفایل خود یا دوستانتان مطلب، تصویر یا لینک به اشتراک بگذارید. علاوه بر این، تمام فعالیت‎های شما در پروفایل کاربری منتشر می‎شود و دوستان شما از آخرین اقدامات شما با خبر خواهند شد. مانند دوست شدن با بقیه، عضو شدن در گروه‎ها، شرکت در نظرسنجی، داغ کردن مطالب در وبلاگ‎ها، به روز کردن پروفایل و...