فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت

BioShock 2 مطلب متفرقه

صفحه شخصی من وبلاگ من - مدیریت شرکت پردیس رایانه مهر
تصویر نویسنده
مروری کوتاه بر Bioshock 2

مروری کوتاه بر دیگر اثر اول شخص 2KGAME
 

در این داستان هم شخصيت اول بازی Big Daddy نام دارد  که يک دسته مته مانند ويران کننده دارد و با دست ديگرش می‌تواند از اسلحه‌های فوق پیشرفته و Plasmidها استفاده کند. هم چنين قابليت شنا کردن در آب را نيز دارد. Big Sisterها که از سرعت بسيار بالایی برخوردارند و می‌توانند از ديوار بالا روند، دشمنان این بازی خواهند بود. گيم پلی و گرافيک بازی تفاوت زيادی نسبت به گذشته نداشته است.
 

بازیکن در این بازی کنترل اولین Big Daddy که  به صورت  Rapture وجود داشته را در دست می‌گیرید و drill معروف Big Daddy را به همراه بقیه سلاح‌ها در اختیار خواهد  گرفت . در بازی باید Little Sister ها از دست بقیه Big Daddy ها نجات دهید و این انتخاب را   دارید که آنها را در طول بازی همراهی کنید.در هنگام همراهی Little Sister ها شما باید با Splicer ها و بقیه موجودات Rapture مبارزه کنید تا Little Sister بتواند از بدن آنها Adam خارج کند.
 
 
 داستان بازی 10 سال بعد از bioshock1 اتفاق میافتد . بازی درای سبک مالتی پلیر هم میباشد .باید بدانید که big sister نمونه رشد یافته یکی از Little Sister ها است که در طول بازی به دنبال کشتن شماست . بعضی از مراحل در داخل دریا و خارج از محیط Rapture اتفاق می‌افتد . Big Sister در طول بازی به صورت اتفاقی و پس از کشتن تعدادی Big Daddy  سر و کله‌اش پیدا می‌شود . Big Sister به عنوان سریع‌ترین و سخت‌ترین دشمن در بازی شناخته می‌شود و از تکنیک telekinesis نیز استفاده می‌کند .
 
 
از دیگر ویژگی های بازیupgrade  ها ی ان  است که نسبت به شماره قبلی متفاوت است ... مساله چگونگی دریافت Adam از Little Sister ها  نیز در بازی توضیح داده می‌شود. 2kgameاعلام کرد که ورژن دوم سری Bioshock با نام Bioshock 2 دیگر پسوند Sea Of Dreams را همراه خود نداشت.
 

2K اظهار داشته است که ما در همه تریلر ها ی عرضه شده برای  بازی از نام Bioshock 2:Sea Of Dreams استفاده کردیم اما تصمیم گرفتیم که نام بازی همان Bioshock 2 باقی بماند.Bioshock2   ساخت بازی را بر رویXBOX360,PS3و PC را در نظر دارد .
نوشته شده در: 5 ارديبهشت 1388
دسته: مطلب متفرقه، BioShock 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • BioShock 2
  • Bioshock 2
  • BioShock 2
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

سلام عزيزان بهشتي (پرديسي) از خبر فوق بسيار خوشحال شدم ناريخ انتشار چه وقت ياست باز هم اخبار جديد بدهيد ممنون   مخلص شما فرزيني
man trailarasho didam
vaghean bazie topie
man ke hanuz yekesho bazi nakardam
اميدوارم باز هم مثل نسخه ي اولش بتركونه
من عاشق این بازیم و میدونم بهترین میشه.بشدت هم منتظرش هستم . نسخه ی یکش که عالی بود.با اطلاعاتی هم که هست این نسخه ی دوم می ترکونه.
2k شاید کم بازی بسازه ولی موقعه ای که بازی میسازه ..............(نمونش mafia و bioshock)
http://www.pardisgame.com/thread-1243.html#7487
http://www.pardisgame.com/thread-1484.html#7505
صد در صد بازي خوبي ميشه!