بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
سازندگان Call of Duty: Advanced Warfare مشغول ساخت یک بازی جدید هستند

سال گذشته، کمپانی Sledgehammer Games با ساخت Call of Duty: Advanced Warfare به لیست سازندگان این فرنچایز پیوست. خب این کمپانی قائدتا باید مشغول ساخت یک نسخه جدید باشد ... در همین راستا، به تازگی آقای Glen Schofield بنیان گذار این استودیو، در صفحه توییتر خود گفت :

"ما مشغول طراحی یک بازی جدید هستیم. در طراحی از هنر بهره می‌بریم. من اینگونه فکر می‌کنم. شاید عجیب باشد ولی به هر حال من اینطور تمرکز می‌کنم. در حال حاضر نمی‌توانم درمورد بازی صحبت کنم اما در ساخت این یکی، به شدت درگیر هستم."

او همچنین اشاره کرد که برای توسعه بازی بعدی، تا حدود بسیار زیادی، به بازخورد کاربران توجه کرده است. نظر شما چیست؟ آیا عنوانِ بعدیِ Sledgehammer Games ادامه ای بر Advanced Warfare خواهد بود؟

نوشته شده در: 2 آذر 1394
دسته: مطلب متفرقه، Call of Duty: Advanced Warfare
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Call of Duty: Advanced Warfare
  • Call of Duty: Advanced Warfare - Supremacy
  • Call of Duty: Advanced Warfare
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

به نظر من الان طرفدارای کالاف به یه سری از جنگ جهانی نیاز دارن و دیگه بهترین موقعست که بعد بلک اپس 3 یه فلش بک بزنن به جنگ جهانی .....
Advanced Warfare که فوق العاده بود، و تونست کالاف رو به روزهای اوجش برگردونه.
I Guess I Said Before AW Is Nothing More Than SHIT
مشاهده 3 پاسخ دیگر
پ ن پ.
مثلا ما نمی دونیم الان دارن CoD AW2 رو میسازن و اینا وظیفه انسانیشون حکم کرده بیان مارو از راز ها مطلع کنن.
هر سال وعده و وعید... و ما هم هرسال منتظر یه بازگشت واقعی از این سری هستیم ولی هردفعه امیدمون کم رنگ تر میشه...
قبول دارم بلک آپس 3 بازی چندان بدی نیست ولی کال آف واقعا فاصله ی زیادی گرفته از اون چیزی که این فرنچایز رو خاص کرده بود. قسمت کمپین بازی که یه روزی مهمترین بخشش بود حالا داره کم رنگ تر و کم رنگ تر میشه (مثه هر بازی دیگه ای که این روزا ساخته میشه!). اگه یه نسخه از کال آف دیوتی ساخته بشه که فقط تمرکزش رو کمپین هست واقعا خیلی خیلی بهتر میشه!! اصلا سازنده ها با این همه پولی که به جیب زدن میتونن قسمت کمپین و مولتی رو به دو استودیوی جدا بدن و بهشون 2 یا 3 سال وقت بدن! گرچه این مدت زمان فاصله مساوی هست با سود کمتر و خب اینا هم که فقط دنبال سود هستن و بس...
به شخصه اصلا حاضر نيستم فقط براي كمپين بازي پول بدم ،
ديگه اين فرانچايز به يك 3in1 تبديل شده ، به كنار از كميپين كه شايد شاهكار نباشه ولي معمولي و ضعيف هم نيست اين بازي داراي يكي از بهترين تجربه هاي مولتي پلير هست ، و بخش زامبي و اسپيال اوپس و استينكشن كه ديگه واقعا زيبا، لذت بخش و هيجان انگيز هستند .