فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت اگزو گیم؛ عرضه کننده رسمی تجهیزات گیمینگ
هیولا پلتفرم آنلاین عرضه بازی خرید گیفت کارت

StarCraft II: Legacy of the Void مطلب متفرقه

صفحه شخصی من وبلاگ من - یک گیمر شهریوری که عاشق فیفا و فوتباله! ...
تصویر نویسنده
بهترین بازی ماه آبان از دید پردیس گیم

درود بر کاربران محترم جامعه مجازی پردیس گیم . 

پیش از هر چیزی از بابت تاخیر در قرارگیری این مطلب از شما عذرخواهی می کنیم که البته برای آن هم دلیل داریم . ماه ابان ما شاهد دو عنوان بزرگ و وسیع یعنی Starcraft II : Legacy Of Void و Fallout 4 بودیم که تجربه کافی از آن زمان زیادی را از نویسندگان ما گرفت . از سوی دیگر عناوینی نظیر Star Wars نیز در مقطع پایانی ماه عرضه گشتند و تجربه کافی از آنها نیز در ماه آبان میسر نبود .

مشکل دوم نیز برگزاری مراسم های Game Awards و PSX در هفته قبل بود که عملا امکان انتشار این مطلب در روزهای قبل را نیز از ما گرفت . اما نهایتا این فرصت را امشب بدست اوردیم تا بهترین بازی ماه از دید پردیس گیم را به اشتراک گذاریم .

ماه قبل از لحاظ فشردگی و تعداد عناوین ، بهترین ماه سال 2015 بود . بدون مقدمه به سراغ آرای نویسندگان پردیس گیم به بازی های ماه گذشته می رویم :

امیر اسلامی :  Rise of the Tomb Raider

سینا ربیعی : Starcraft II : Legacy of the Void

صادق تواضعی : Rise of the Tomb Raider

"در آبان ماهی که 90درصد بازی ها نتوانستند آنطور که باید و شاید عمل کنند، Rise of The Tomb Raider عملکرد بالایی از خود نشان داد. یک بازی ادونچر ناب که با رفع نقاط ضعف نسخه قبلی، توانست تجربه کامل تری در این سبک را ارائه دهد و با Mission ها و مراحل مختلف ساعت ها مخاطبین خود را به خوبی سرگرم کند."

حسین رضایی : : Fallout 4

"دست در دست هم دهیم به مهر؛ تشکری حتی خشک و خالی به بتسدا تحویل دهیم. Fallout 4 نه تنها برای من یکی از بهترین بازی های سال جاری بود بلکه باید آن را همتراز آثار شناخته شده این سری قرار دهم. Fallout 4 نسبت به همتای سوم خود، جز یک سگ همراه و وسیله Pip-Boy،تغییر خاص و چشم گیری از پایه نکرده است؛ اما با این حال آن چنان المان های بازی را به رخ تان می کشد تا حساب کار دستتان بیاید که هر لقمه ی بزرگی حتی برای بتسدا نیز به اندازه نخود به حساب می آید. آشوبی از مکانیک های گیم پلی نظیر تیراندازی باحال، گشت و گذار سرسام آور، شخصی سازی فک برانداز در کنار دنیای وسیع و صدالبته دستانی باز برای خلق سرنوشت داستانی را شاهد خواهید بود که هر کدام به مدت طولانی شما را در شگفتی فرو می برند. تمامی این موارد دست در دست هم می دهند که Fallout 4 واقعاً بی نظیر باشد. اما با این حال این فرزند جدید آن چنان به خودش نمی رسد و با موهای بالیده، جلوه هایی نه چندان مناسب به خوردتان داده که البته ناز هم می کند و این گرافیک را با باگ تقدیم گیمر می کند. در هر صورت نباید منکر آن شد که تجربه کلی بازی به خاطر مکشلات تکنیکی زیر سوال رفته است و شاید این بهانه ای برای بعضی از منتقدان باشد که این سری را از عرش به فرش برسانند. در هر صورت، تجربه Fallout 4 لذت بخش و برای هر گیمری ضروری است؛ حتی اگر بدنمان نیز در این فصل داغ بازی ها در حال جزغاله شدن باشد، باید آن را تجربه کنیم."

امیرحسین ملک محمدی : Starcraft II : Legacy of the Void

"برای من پایانی از یک سه گانه موفق و وداعی با بهترین استراتژی چندین سال اخیر بسیار سخت بوده ، شاید بهتر باشد به این فکر کنیم که برای پایان یک سه گانه از این بهتر نمی شود !"

کسری کریمی اصل : Starcraft II : Legacy of the Void

محمد جمشیدی : Fallout 4

"زندگی ای بی چون و چرا در یک محیط فنا ناپذیر نابود شده در غالب یک بازی. جمله ای که واقعا سزاور درک و فهم بهتر از بازی بود. به طور کلی باید گفت به غیر از 15 دقیقه ابتدایی بازی که بعد نخست داستان را نمایش میدهد با همه چیز آن میتوان زندگی کرد. از همان ابتدا موسیقی بازی به شکل وحشتناکی تاثیر خود را به شما نمایش میدهد. همه موسیقی ها فراتر از یک فیلم آخرالزمانی بود. جو بازی در 30 دقیقه نخست به قدری عالی است که باعث میشود فقط تا مدت ها به محیط ویران شده آن چشم بدوزید. نکته بی نظیر خلق جزییات بصری سنگین و ترکیب آن با موسیقی های دیوانه وار بود. گرافیک بازی بر خلاف تصورات برخی از چشمگیر نبودن آن,به شدت زیبا و تاثیر گذار بود. جزییات خیره کننده بازی و وجود npc ها و شخصیت های درون محیطش باعث تعامل پیچیده ای میان بازی و بازیباز میشود. fallout 4 بهترین تجربه از درک مفهوم آخرالزمان حقیقی و یک rpg خیره کننده که نه فقط آن را یدک بکشد بلکه یک rpg که در آن دنیایی متولد شود."

محمدرضا مجاب : Starcraft II : Legacy of the Void

"بهشت بلیزارد برای عاشقان RTS بار دیگر بازگشته است! Legacy of the Void پایانی بر سه گانه ی بی نظیر دنیای Starcraft خواهد بود، پایانی که میلیون ها هوادار این سبک را مجذوب خود کرده و بار دیگر ثابت می کند که بلیزارد پادشاه بی چون و چرای عناوین استراتژیک Real-Time است."

بهترین بازی ماه آبان : Starcraft II : Legacy of the Void

هر آغازی یک پایان دارد و رسیدن این پایان دردناک تر از آن چیزی است که انتظارش را داشتیم. Starcraft II  را می توان یکی از عناصر زنده ماندن سبک Real Time Strategy دانست. نوآوری های Starcraft را به حساب موفقیت های Warcraft می توان گذاشت و تجربه ایی که سازندگان از ساختش بهره بردند .

این بار داستان طوری روایت می شود تا بیش از واقعه Legacy Of Void ، سه نژاد Zerg , Protoss , Humans  دشمنان خونی یکدیگر برای تصاحب سیاره ها ، دافع از داشته ها و در تلاش برای زنده ماندن بودند اما شیطان بزرگی که در نسخه آخر این مجموعه در روبرویمان قرار میگیرد بیش از آن است که هر نژاد بتواند از پسش به تنهایی بر بیاید پس اینبار برای آخرین بار در کنار یکدیگر می جنگیم .

پیشرفت های گیم پلی بازی محدود به بخش تکنفره نیست و عمده تعییرات مربوط به بخش چند نفره است با توجه به اینکه هر ساله مسابقات با جوایز قابل توجهی صورت می گیرد سازندگان با مد ها و یونیت های جدید بیش از پیش ما را در این بخش تنها نگذاشتند

Starcraft II : Legacy Of Void  بیش از انتظارات ظاهر شد و توانست علاوه بر پایبندی به سبک و سیاق خود گیم پلی روان در کنار داستانی در خور اسمش برایمان میسر کند . باید دید نگاه Blizzard  به آینده این بازی چگونه خواهد بود یا حتی شاید ما باید منتظر یک Warcraft  دیگر باشیم (؟) . در در صورت Starcraft II : Legacy Of Void مطمن باشید برایتان یک تجربه شیرین و در عین حال یک وداع تلخ را رقم خواهد زد .

در همین رابطه :

بهترین بازی ماه مرداد از دید پردیس گیم

بهترین بازی ماه شهریور از دید پردیس گیم

بهترین بازی ماه مهر از دید پردیس گیم

نوشته شده در: 16 آذر 1394
دسته: مطلب متفرقه، StarCraft II: Legacy of the Void
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Legacy of the Void Patch 3.3
  • Starcraft II: Legacy of the Void - Collector's Edition
  • StarCraft II: Legacy of the Void
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

خب عناوین قدرتمندی منتشر شدند توی این ماه و انتخاب یکی به عنوان برترین کار خیلی مشکلی هست، برای من برترین بازی Star Wars Battlefront بود، با توجه به علاقه ام به عناوین شوتر، بازی خیلی خوب ظاهر شد از تمامی لحاظ و لذت ی شوتر آنلاین رو انتقال میده، اینقدر فضا سازی و لذتی که بازی القا مکنه فوق العاده ست که حتی افرادی که با عناوین آنلاین ارتباط بر قرار نمیکنند هم باز از این عنوان لذت میبرند..
در رتبه ی دوم هم Rise Of The TR هست از نظر من، بازی نسبت به قبل درسته تغییرات جزیی داشته اما سعی شده با از بین بردن ایرادات نسخه ی قبل ی عنوان اکشن ماجراجویی لذت بخش رو ارائه بده، وسعت محیط ها، گرافیک چشم نواز، طراحی محیط های زیبا، گیمپلی جذاب و روون و.. میتونه یکی از برترین تجربه ها رو در کنار سری آنچارتد در سبک اکشن ماجراجویی در اختیار دوستدارانش بذاره..
حقیقت اینه که این اقایون هنوز به عظمت RPG ای مثل fallout 4 پی نبردند.
همه بازی های این ماه عالی بودن.گر چه بنده با فالوت بیشتر حال کردم و خوب به نظرم هم فالوت بهترین هست.اما همه عناوین دیگه هم بسیار زیبا بودند.
از نظره من با اقای صادق تواضعی موافقم چون TOMB شاهکاری بیش نبود بس
http://uupload.ir/viewer.php?file=zio6_wete.jpg
مشکلات رو درست کنید توشتید مکشلات
پردیس قرار بود هر هفته بررسی ویدئویی بازی هارو بزاری
چی شد پس
من شمارو تو game of thrones ندیدم یه لنستر بود