فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
System Shock 3 به طور رسمی معرفی شد

http://uupload.ir/files/t1v1_shodan.jpg

بعد از پایان شمارش معکوسی که چند روز قبل بر روی وبسایت رسمی OtherSide Entertainment قرار گرفته بود، لحظاتی قبل این استدیوِ بوستونی به طور رسمی عنوان System Shock 3 را معرفی کرد.

در حال حاضر بر روی وبسایت OtherSide Entertainment عنوان بازی و تصویری از آنتاگونیست معروف سری System Shock یعنی SHODAN قرار گرفته است.

در حالی که وظیفه ساخت نسخه سوم به OtherSide Entertainment محول شده است، در وبسایت رسمی این استدیو همچنین از کمپانی Night Dive نیز به عنوان صاحب امتیاز علامت تجاری System Shock یاد شده است. Night Dive اخیرا مالکیت کامل این فرنچایز را بدست آورد.

OtherSide Entertainment همچنین یک نظرخواهی نیز در ارتباط با این عنوان ترتیب داده که از شرکت کنندگان سوالاتی مانند میزان علاقه مندی خود نسبت به واقعیت مجازی و پلتفرم اصلی ــشان را می پرسد.

با شرکت در نظرخواهی شانس برنده شدن یکی از شانزده طرح های مفهومی SHODAN را پیدا خواهید کرد که توسط طراح مفهومی ارشد سری System Shock و از اعضای سابق استدیو Looking Glass و Irrational Games یعنی آقای راب واترز (Robb Waters) طراحی شده است.

لازم به ذکر است که نسخه ارتقا یافته اولین System Shock توسط Night Dive در حال ساخت است.

نوشته شده در: 23 آذر 1394
دسته: مطلب متفرقه
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

اقا من عاشق کن لیویانم کسی میدونه سیستم شاک 2 واسه چه پلتفرمی بوده که دانلود کنم ایا واسه کنسول عرضه شده برادران
این هم از System Shock 3 که رسما تایید شد! Half-Life 3 هم به صورت رسمی تایید بشه کلکسیون خبرهای خوب امسال تکمیل میشه!
فوق العادس این بازی پارسال بازیش کردم فقط حیف یه کم با دکمه هاش مشکل داستم وگرنه واقعا گرافیک عجیبی واسه چند سال پیش داشته امیدوارم این هم عالی باشه