فوتبال رو آنلاین ببین!
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
خرید کارت گرافیک و مادربرد
Shinji Mikami نیز در عنوان Fallout 4 حضور داشته است

به نظر می رسد سال گذشته تمام وقت "شینجی میکامی"  (Shinji Mikami ) صرف ساخت The Evil Within نشده است و او قسمتی از وقت خود را مشغول به انجام کار دیگری بوده است. به تازگی مشخص شده است که "شینجی میکامی" کارگزدان عنوان The Evil Within صداپیشه یکی از شخصیت های Fallout 4 نیز بوده است. این اطلاعات توسط یکی از کارکنان استودیویِ Tango Gameworks(استودیو سازنده The Evil Within) منتشر شده است؛ این شخص ویدئویی کوتاه نیز منتشر کرده که "شینجی میکامی" را در حال رفتن به استودیویِ ضبط نشان می دهد.

"شینجی میکامی" وظیفه صداگذاری بسیاری از روبات ها و افرادی را که در اطراف منطقه Diamond City زندگی می کرده اند را بر عهده داشته است. یکی از روبات هایی که وی صداگذاری کرده است، Takahashi نام دارد.

"شینجی میکامی" از آن دسته افرادی است که نقش مهمی را در صنعت بازی داشته اند و اینکه Bethesda از او برای صداگذاری Fallout 4 دعوت کرده است، عجیب و سورپرایز کننده نیست. Fallout 4 هم اکنون بر روی کنسول های PS4 و Xbox One و پلتفرم PC در دسترس است.

نوشته شده در: 3 دي 1394
دسته: خبر، Fallout 3
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Fallout 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

جز کاراکترای محبوب منه تو بازی این تاکاهاشی...خیلی دوست داشتنیه.
بهترین بازیساز تاریخ هستند ایشون
خبر خیلی خوبی بود ممنون بابتش.
خب اینطور که پیداست همکاری بتزدا و میکامی به TEW ختم نمیشه و میکامی علاوه بر این عنوان نقش پر رنگ تری داشته، خب با این حال احتمال عرضه ی TEW2 هم زیاد تر شد چون اینطور که پیداست همکاری میکامی و بتزدا حالا حالا ها ادامه خواهد داشت

TheLoneGamer مدیر تالار گیم 1 امتیاز 3 دي 94، 14:10

عه! تاکاهاشی رو استاد میکامی صداگذاری کرده؟!
یادمه رفتم طرفش اونم یه چیزای ژاپنی ای گفت که نفهمیدم. بعد یکی از شهروندای Diamond City بهم گفت: یه لطفی به خودت بکن و فقط بگو آره! واقعا نمی دونستم صداگذارش کی بوده!