فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت خرید گیفت کارت

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 پیش‌نمایش

صفحه شخصی من وبلاگ من - فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و معتاد به...
تصویر نویسنده
پیش نمایش Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

"جدال دو دوست"

هرجا که روشنایی باشد تاریکی هم هست. این دو همیشه کنار هم هستند. صلح خود خواهانه باعث جنگ می شود و آن موقع که نفرت به وجود آمده تا از عشق مراقبت کند.

 کمی دقیق تر به تاریخچه ناروتو نگاه کنیم خواهیم دید که در هر نسل دو شخصیت بنا به دلایلی نظیر عشق به برادر و یا تنفر دست به کار هایی زده که آشوب را به همراه داشته است. داستان Ninja Storm 4 در ادامه وقایع نسخه قبل ( جنگ جهانی چهارم نینجاها ) رخ داده و می بایست در کنار سایر نینجاها در مقابل مادارا ایستاده و وی را متوقف کنید. مادارایی که سال ها پیش نتوانست صلح و دوست و جامعه یک پارچه ای که هاشیراما بوجود آورد را بپذیرد و با قبیله سنجو وارد جنگ شد. جنگی که در اصل برای انتقام خون برادرش بوده و در آن نتوانست پیروز شود و کشته شد ؛ حال وی به وسیله جوتسو ادوتنسه ( زنده کردن مردگان ) باز به سرزمین نینجاها برگشته و از طریق ژن مادارا که قبل از مردنش توانست بدست بیاورد، بدن خود را احیا کرد و قصد دارد دنیایی را بوجود بیاورد که بدی و خوبی، ظلم و ستم و غم و غصه معنایی ندارد. همه شاد هستند و شاد در کنار یکدیگر زندگی می کنند.

عنوان Naruto: Ultimate Ninja Storm 4  همانند قبل در سبک مبارزه ای سه بعدی برای شما مبارزاتی جذاب و دیدنی را به ارمغان آورده است. اگر Marvel Vs Capcom 3 را بازی کرده اید قطعا به یاد دارید که می توانستید از تعویض شخصیت ها در حین مبارزه استفاده کنید که در این نسخه شاهد این تعویض شخصیت ها خواهیم بود. یکی از کارهای قابل توجه سازندگان استفاده از فیدبک های دریافتی از نسخه پیشین است. از این رو به آن ها عمل کرده و قول تجربه بهتر در زمینه گیم پلی بازی داده اند. برای مثال در این نسخه ضربات شما می تواند زره حریف را شکسته و یا اسلحه های دشمن را از بین ببرد و یا ضربات دشمنان را به خوبی دفاع کنید! شخصیتی که برای مبارزه در برابر شما در نظر گرفته شده است از نینجوتسو های آتش استفاده می کند و اگر شما از نینجوتسو های آب بهره بردار باشید می توانید حملات را به خوبی دفاع کرده و یا احتمال دارد بر اثر اصابت آتش با شما لباستان شروع به سوختن کند.

زمانی که نسخه دمو بازی را تجربه می کردم که شامل یک باس فایت بود ( Hashirama Vs Madara ) پس از ضربات مکرر این ویژگی ( آسیب دیدن زره و لباس ) را مشاهده کردم. هر بار که این اتفاق می افتاد مادارا برای مقابله از شیوه های جدید استفاده می کرد. مورد دیگری که طی بازی کردن به آن برخوردم نحوه Dodge کردن ها بود که روان تر از نسخه قبل شده و همچنین Counter Attack ها نیز بهتر از قبل شده اند. نحوه دکمه زنی بازی نیز پیشرفت هایی کرده است که امیدواریم در بازی اصلی و در مبارزات بهتر عمل کنند.

همچنین Ninja Storm 4 دومین نسخه از این سری بشمار می رود که از شخصیت های فیلم های ناروتو نیز استفاده کرده است. از این رو می بایست شاهد شخصیت هایی از فیلم های The Last: Naruto The Movie و Boruto: Naruto The Movie خواهیم بود. در نسخه Revolution هر تیم قابلیت های خاصی را در اختیار داشتند و قبل از مسابقه می بایست یکی از آن ها را انتخاب کرده و به مبارزه کردن می پرداختید. به عنوان نمونه اعضایی که قادر به استفاده Ultimate Ninjutsu بوده و ضربه های سنگین را وارد می کردند و یا گروهی که از Awakening برخوردار اند و در ابتدای بازی با استفاده از آنالوگ سمت راست از Awakening خود استفاده می کردند. در Ninja Storm 4 این قابلیت برداشته شده و بازیکن می تواند در طول مبارزه، از تمامی سبک های مبارزاتی استفاده کند. تفاوت دیگر Ninja Storm 4 با نسخه قبل، در Wall Battles که به شما این امکان را می دهد تا از دیوار و یا صخره های موجود در محیط بازی استفاده کرده تا بتوانید حریف خود را شکست دهید. به عبارتی محیط در مبارزات و برد و باخت های شما نیز سهیم خواهد بود و علاوه بر شما حریفتان نیز قادر به انجام این حرکات است.

بعضی از شخصیت های بازی


اوزوماکی ناروتو: شخصیت ناروتو در این نسخه در حالت های متفاوت حضور خواهد داشت و در خط داستانی به مبارزه کردن خواهد پرداخت. از جمله حالت های وی می توان به Tailed Beast Sage Mode در فیلم The Last اشاره کرد.

اوچیها ساسوکه: وی نیز همانند ناروتو از حالت های متنوعی در طول بازی برخوردار بوده و از مهم ترین و کارآمد ترین آن می توان به مانگکیو شارینگان ابدی و رینگان وی اشاره کرد.

ساکورا هارونو: ساکورا همانند ناروتو و ساسوکه از اعضای تیم 7 به رهبری کاکاشی که در این نسخه نیز حضور دارد.

سای: سای یک نینجا با توانایی های خوب که شدیدا خونسرد و آروم بوده و در زمان نبود ساسوکه عضوی از تیم 7 بوده است.

شیکامارو نارا: شیکیمارو را می توان باهوش ترین فرد در بین هم دوره ای های ناروتو دانست. وی بار ها با استراتژی های جنگی اش باعث موفقیت شده است و قرار است پس از هوکاگه شدن ناروتو به وی کمک کند.

هیناتا هیوگا:دختری فوق العاده خجالتی با علاقه قلبی بسیار زیاد به ناروتو. همچنین وی به خاطر قدرت چشمان اش قادر به تشخصی چاکرا دشمنان و حس کردن آن هاست.

گارا: یکی از حریفان ناروتو در بچگی و حال دوست بسیار صمیمی که در چند صحنه جان یکدیگر را نجات داده و احترام زیادی برای هم قائلند.

کاکاشی هاتاکه:کاکاشی یکی از مهره های اصلی سری ناروتو و داستان که در Ninja Storm 4 نیز حضور دارد و لباس هوکاگه وی نیز برای کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند در دسترس می باشد.

اوچیها اوبیتو: اوبیتو دوست قدیمی کاکاشی که در بچگی در جنگ جهانی سوم نینجاها بر اثر یک حادثه زیر آوار می ماند ولی وی زنده است و در این جنگ در کنار مادارا و روبروی کاکاشی و سایر نینجاها می جنگد.

اوچیها مادارا: مادارا بزرگترین و اصلی ترین شخصیت منفی دنیای ناروتو. شخصی که جنگ جهانی چهارم نینجاها را راه انداخت. وی از دوران کودکی با هاشیراما دوست بوده است ولی به دلیل اختلافات قومی قبیله ای بین سنجو و اوچیها و همچنین گرفتن انتقام خون برادرش جنگی را راه انداخت که تا به امروز تمامی نینجاها گرفتار آن هستند.

کاگویا:کاگویا مادر دانای شش طریقت است که مادارا پس از دست یابی به میوه Infinite Tsukuyomi توانست کم کم خود را به وی تبدیل کند تا به عبارتی قدرت خود را نامحدود کرده و دنیای خیالی خود را بوجود بیاورد. دنیای که درد و غمی نداشته و تمامی نینجاها در آرزو و رویای خود به زندگی مردن می پردازند.

اوچیها ایتاچی:ایتاچی برادر ساسوکه دلیل اصلی تنفر وی بوده و تا زمان مرگش قصد داشت تنفری که در ساسوکه بوجود آمده را کنترل کند. منظر بود روزی برسد تا ساسوکه بتواند دلیل کار های ایتاچی را بفهمد ولی حیف که این رازداری باعث مرگ ایتاچی به دست ساسوکه شد.

بعضی از Boss Fight های بازی

Senju Hashirama Vs Uchiha Madara: جنگی که در اصل در دوران جوانی این دو قهرمان و ویلن دنیای ناروتو صورت گرفت و حال در این نسخه شبیه سازی شده تا بتوانیم خودمان آن تجربه کنیم.

Sasuke Uchiha vs Senju Hashirama

Team Kakashi vs Ten-Tails: شبیه سازی جنگ ناروتو ، ساسوکه و ساکورا که با استفاده از قدرت Summoning Jutsu خود به جنگ Ten-Tails می روند.

Narutu & Sasuke Vs Madaraپس از مردن ناروتو و ساسوکه و دریافت قدرت از دانای شش طریقت به مبارزه کردن با مادارا ( در این بازه زمانی مادارا کم کم به در حال تبدیل شدن به کاگویا است ) می جنگند.

Team Kakashi Vs Kaguya: جدال کاکاشی و تیم اش در مقابل کاگویا یکی از بهترین مبارزات دنیای ناروتو است که در این نسخه با آن روبرو خواهیم شد.

سخن آخر

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 قرار است خاطرات دنیای ناروتو را برای علاقه مندانش در چارچوب بازی ویدئویی بار دیگر زنده کرده و امیدواریم مشکلات نسخه های پیشین رفع شوند. لازم به ذکر که اگر از نظر داستانی انیمه ناراتو رو دنبال کرده و مانگا را تا آخرین قسمت نخوانده اید! به هیچ وجه موقع عرضه بازی سمت آن نروید.

نویسنده : صادق تواضعی


نوشته شده در: 8 دي 1394
دسته: پیش‌نمایش، Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker Debut Trailer
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

Narutoooooooooooooooo ! Sasukeeeeeeeeeeeeeeeeee
Rasengan vs Chidori !
آقا ساسکه ایتاچی رو نکشت که،ایتاچی مریض بود،توجنگ باساسکه خیلی بهش فشار اومد،مرد.
مادارا منو یاد کاکرو میندازه
ایشالله به مناسبت 22 بهمن میگیریمش بینیم چقد خوبه
البته این مدت که نه گیم جدید نه سری جدید بود محصولات جانبی ناروتو با ساکورا و هیوگا میومدن به بازار
Taju Kage Bunshin No Jitsu نوستالژیک ترین جمله عمرمه
بهترین نسخه ی این سری و انقلابی در سبک فایتینگ...
گیم پلی خیلی بهبود پیدا و امکانات خوبی اضافه شده و باعث تنوع بیشتر شده و افکت ها و انیمیشن ها به بهترین شکل کار شده, فقط امیدوارم نسبت به نسخه قبل چالش برانگیز تر باشه خصوصا boss fight ها !
برای گرافیک هم تنها چیزی که میتونم بگم: فوق العاده زیبا...
داستان هم که... چیزی نمیگم خودتون میدونید :دی
و کلام آخر:
به هیچ وجه این نسخه رو از دست ندین!

TheLoneGamer کاربر ماندگار 3 امتیاز 7 دي 94، 21:10

پیش نمایش بسیار خوب و کاملی بود....

امیدوارم طرفداران سری نریزن سرم..... ولی من از این سری خوشم نمیاد!
دفعه آخری که یه نسخشو انجام دادم STORM 3 روی PC بود که هم کات سین ها و بخش Open World Roaming طولانیش واقعا خسته ام کرد و هم مبارزاتش بالانس نشده بودند. (Deidara رو که میشناسین مگه نه؟ خیلی سخته که ) بعد از اتمام بازی هم دیگه انگیزه ای برای ادامش برام باقی نمونده بود.

TheLoneGamer کاربر ماندگار 0 امتیاز 7 دي 94، 22:10

WHOOOPS!
یادم رفت ادامه یه قسمتشو بنویسم: (خیلی سخته که جلوی یه کارکتر با حملات دوربرد، از یه کارکتر بالانس نشده نزدیک برد استفاده کنی و انتظار راحت بودن نبرد رو داشته باشی!)
لازم به ذکره که Oppai ها هم بسیار ضعیف هستند و در حد یه انیمه با این همه طرفدار نیستن.
نسخه 3 رو بازی کردم خیلی باحال بود ولی دکمه هاش مال ایکس باکس بود بیصاحاب ولی خیلی باحال بود yes
شاهکاری ز سوی شرق!
نسخه ی سوم که دوست دارانش رو از کار و زندگی انداخته بود، اون مبارزات نرم و روون، اون باس فایتها ی فوق العاده همراه با طراحی های فک بر انداز و داستان و شخصیت های دلنشین دنیایی ارزش داره
گرافیک هنری فوق العاده و چشم نواز در کنار گرافیک فنی فوق العاده، میتونه تجربه ایی دلنشین و دوست داشتنی رو به ارمغان بیاره
به شدت منتظر ملاقاتی دوباره با کرکتر های دوست داشتنی این سری مثل کاکاشی، گارا، ناروتو و..باری دیگه در نسل هشتم هستم
به جرات میشه گفت یکی از برترین ها بین عناوین شرقی در سال آینده به حساب میاد، درود بر عناوین اصیل و دوست داشتنی دنیای شرق
تشکر بابت پیش نمایش
انقلابی در نسل هشتم !!!
گرافیک هنری و بسیار جذاب...
داستانی عالی چه از نظر انیمه چه از نظر گیم که حتی میتونه نامزد بهترین داستان در مراسم های game awards هم بشه...
و سخن آخر
16 بهمن روز سرنوشت سازی است
دوستان جاتون خالی من بازی ناروتو 4 نسخه دمو رو درPS4 پیشاپیش تجربه کردم
خییییلی حال داد خیلی
ولی همش یک مرحله بیشتر نداشت
جوووووونم ساسکه