فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
وقت نمایش
نویسنده:
صفحه شخصی من - بنده سردبیر سایت پردیس هستم، قریب 29 سال...
User_image

طبق گفته Codemasters عنوان DiRT: Showdown یکی از درگیرکننده ترین بازی های آن ها است. آن ها انرژی زیادی روی این بازی گذاشته اند و بخش چندنفره بزرگی را برای آن تهیه کرده اند. سیستم جدید RaceNet هم که رکوردهای شما را ثبت می کند، خیلی جالب کار شده، اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که بخش تک نفره چطور است و این جایی است که Codemasters اشاره می کند که این بخش هم مانند قسمت چندنفره آن حرفه ای و جذاب شده است. منوها، ماشین ها و گرافیک محیط همانند DiRTهای قبلی زیبا هستند و همه چیز شبیه به روند کلی بازی های قبلی Codemasters است.

مسلماً این بازی DiRT 4 نیست و کمی از هسته و روند اصلی این سری دور شده است. Showdown به طور کلی به 3 بخش تقسیم می شود. بخش دایره ای که اشیاء زیادی هم در آن وجود دارند و پر از مسیرهای انحرافی، میان بر و شیب های بلند برای پرش است. مسابقه دیگر Hoonigan است که بیشتر حرکات نمایشی در آن اجرا می شوند و بیشتر می توان آن را قسمت FreeStyle نام گذاری کرد. این قسمت شبیه به بخش های کن بلاک (Ken Block) در DiRT 3 است و باید همانند ویدئوهای معروف او حرکات نمایشی انجام دهید. گیم پلی بازی و کنترل ماشین ها نسبت به قبل روان تر شده و دقیقاً همانند یک بازی Arcade اجرا می شود. بخش Hoonigan اینبار پیشرفت های زیادی داشته است.

دست شما در اجرای حرکات جدید بازتر است و چالش ها خیلی درگیرکننده تر شده اند. باید با سرعت پیش بروید و ناگهان دور بزنید و یا Donut درست کنید. اینبار اجرای این حرکات آسان تر شده و همانند Gymkhana در DiRT 3 سخت نیست. همانطور که گفته شد، این بخش خیلی Arcadeتر و ساده تر کار شده است. قسمت دیگر Destruction Events نام دارد که بسیار جالب و متنوع است. در این بخش اشیائی در محیط وجود دارند که باید با تخریب آن ها با استفاده از ماشین خود امتیاز دریافت کنید و اگر بخش چندنفره را بازی می کنید، باید از رقیب خود در این بخش پیشی بگیرید. در قسمت دیگر، شما باید همانند Burnout به ماشین های رقیب ها ضربه بزنید و آن ها را از جاده منحرف کنید، ولی کسی که از جاده به بیرون پرت شود، امکان بازگشت به بازی را دارد و می تواند در ادامه اگر بیشتر پدال گاز را فشار دهد، از کسی که این بلا را سر او آورده، انتقام بگیرد!

تصادف ها خیلی کوبنده و سینمایی شده اند. گذشته از فیزیک خوب ماشین ها، شما می توانید یک صحنه تصادف را از چند زاویه دوربین مشاهده کنید که این بخش Crashback نام دارد و می توانید در حین بازی سریعاً آن را در YouTube قرار دهید. به عنوان یک بازی غیر مستقیم از سری DiRT، بازی جدید قابلیت های تازه ای هم دارد. مثلاً می توانید ماشین های گران قیمت خریده و هر طوری که می خواهید آن ها را ارتقاء دهید و در نتیجه در بخش چندنفره آن ها را به رخ دیگران بکشید، ولی به طور کلی Showdown تنوع کمتری نسبت به DiRT 3 دارد. به طور مثال می شد فرمول جدید را در قالب فضا و کلیت DiRT 3 هم اجرا کرد، ولی این طور نشده است. هر چند تا زمانی که بازی عرضه نشده، نمی توان قضاوت درستی انجام داد. DiRT: Showdown در ماه می امسال عرضه خواهد شد.

نویسنده: حمیدرضا نیکوفر

نوشته شده در: 11 ارديبهشت 1391
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • DiRT: Showdown
  • DiRT Showdown
  • DiRT: Showdown
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

هر وقت most wanted2 اومد منو خبر کنین با اینا حال نمیکنم
من هیچوقت Dirt بازی نکردم!نمی دونم چرا اما علاقه ندارم
بازی زیبا و جذابی خواهد بود
کد مسترز یکی از بهترین اتسیو های ریسینگ هستش و توی ساخت  سبک ریسینگ حرف نداره
ممنون.
من عاشق سری Dirt  و Colin mcry ام، تو سبک رالی بهترینه
من 3 شو بازی کردم واقعا مرحله های دریفتیش سخت بود شانسی رد میکردم
کاش تو این نسخش برا قسمت های مختلف بازی از جمله این قسمت یه توضیحی تصویری بزارن
صاف وسط امتحانا میاد! بخشکی شانس... بازی خیلی خوبی به نظر میاد، امیدوارم Codemasters به GRiD2 هم فکر کنه!
dirt3که خیلی قشنگ بود
ماشین سواری فقط need for speedهایی که بشود در ان ماشین رو اسپورت کرد همانندMWوCARBON