فوتبال رو آنلاین ببین!
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
خرید کارت گرافیک و مادربرد
لیست سیاه Ubisoft
نویسنده:
صفحه شخصی من - بنده سردبیر سایت پردیس هستم، قریب 29 سال...
User_image

سم فیشر (Sam Fisher) بازمی گردد، اما با تغییراتی همراه است که او را نسبت به گذشته متفاوت می کند. یکی از بزرگترین تغییرات او، این است که دیگر صدای مایکل آیرونساید (Michael Ironside) را بجای صدای او نخواهیم شنید. تغییر بعدی، این است که سم اینبار بی پرواتر دست به کشتن می زند و کارهایی را انجام می دهد که قبلاً از او ندیده بودیم. در جریان کنفرانس Microsoft در E3 امسال این بازی به نمایش درآمد. Splinter Cell: Blacklist نام نسخه جدید این سری از بازی ها است که در مرز ایران و عراق رخ می دهد و سم را نشان می دهد که به دنبال رئیس یک گروه تروریستی می گردد.

بازی از جایی شروع می شود که سم به آرامی وارد یک چادر پزشکی می شود. او به اجسادی که در آنجا قرار دارند، نگاه می کند و سپس فرصت برای انجام یک حرکت Mark and Execute مناسب می بیند. سه هدف را مشخص می کند و در یک لحظه آن ها را از بین می برد. حتماً می دانید که این قابلیت از بازی Conviction به این سری از بازی ها اضافه شده بود. سم در این بازی می تواند حرکات Crave Maga بیشتری انجام دهد که در نتیجه شاهد این هستیم که او در مبارزه های نزدیک بسیار مرگبار عمل می کند. او دو مرد را به این صورت از بین می برد و شروع به بازجویی از نفر سوم می کند. او استخوان های او را می شکند و در این لحظه لوگوی Ubisoft به نمایش درمی آید.

در چند دقیقه بعدی این نمایش، بخش های جدیدی از گیم پلی بازی به نمایش درمی آید. او همچنان از ابزاری استفاده می کند که می توانند در عملیات های مختلف به او کمک های زیادی بکنند. او می تواند به خوبی موقعیت دشمنان را پیدا کند و برای کشتن آن ها برنامه ریزی کند. قابلیت های مخفی-کاری بسیار بهتر از نسخه قبلی شده و همچنین دشمنان نیز بسیار سرسخت تر به نظر می رسند. مبارزه با دشمنان راحت نیست و بازیکنان را با چالش های زیادی روبرو می کند، اما سم می تواند به صورت مخفی-کاری حرکت و با ابزاری که در اختیار دارد، بدون سر و صدا به فعالیت هایش بپردازد. سم در این بازی رئیس Fourth Echelon است. در نسخه قبلی او کاری کرد که دیگر سازمان Third Echelon از بین برود. همچنین قابلیت فرمان صوتی که با Kinect هم در بازی قرار گرفته که در گیم پلی بازی بسیار تأثیرگذار است. همچنین در این بازی بازیکنان قدرت Echelon را در اختیار دارند که باعث می شود حمله های محکمی به دشمنان صورت بگیرند. از Kinect می توان در عملیات های مخفی-کاری هم استفاده کرد.

به طور مثال می توانید نظر دشمن را با گفتن “Hey, You” به سمت خود جلب کنید و سپس سریع او را از بین ببرید. همچنین اگر صدای شما بیش از اندازه باشد، افراد بیشتری صدای شما را می شنوند و متوجه حضور شما می شوند. سم می تواند از پشت کاورهای مختلف هم دشمنان را Mark کند و در قسمت های مختلف آن ها را از بین ببرد. همچنین می تواند با سلاح های مختلف به سمت آن ها حمله کند و المان های مخفی-کاری را نادیده بگیرد. او می تواند از لبه ساختمان ها آویزان شود و دشمنان را از بالا بکشد و یا روی آن ها بپرد. همچنین در این بازی تأثیر کشتن را هم مشاهده می کنید و اگر با بی احتیاطی دشمنان را از بین ببرید، ممکن است نظر افراد دشمن را به سمت خودتان جلب کنید. سم در این بازی می تواند المان های پلتفرمر خوبی را اجرا کند و کارهایی همانند شخصیت های سری Assassin’s Creed را از خود به نمایش دربیاورد. بازی Splinter Cell: Blacklist قرار است در بهار سال 2013 راهی بازار شود. تا آن زمان با بازی بهتری نیز روبرو می شویم. باید منتظر اطلاعات بیشتر از این بازی بود.

نویسنده: مجید نوردوست

نوشته شده در: 16 خرداد 1391
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Splinter Cell: Blacklist
  • Splinter Cell: Blacklist
  • Splinter Cell: Blacklist
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

تو تریلر بازی معلومه که بازی تو ایران هست و امریکایی ها همیشه پرچم ایران وارونه نشون میدن مثل فیلم ترنسفورمرز
یه بخشایی از بازی توی کردستان ایران هم میاد..البته منبع این خبره زیاد مطمئن نیست..ولی گفته بود که یه جاهایی هم فارسی صحبت میکنن
اگه اینجوری باشه باید با مکافات این بازیو بگیریم.. :|  
چه جوری اینهمه صبر کنم
ممنون
عالی می شه کانویکشن که مهشر بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بازی بسیار زیبایی هستش
 

احتمالات و اطلاعات
جید رموند در سال 2010 میگه که یک قسمت جدید از بازی داره ساخته میشه
یک خورده بیشتر جستجو کردم متوجه شدم  تو سال 2011)      31 ( سرباز امریکایی تو افغانستان میمیرند اونموقع تام کلنسی ادعاهای بی ربطی نسبت به دخالت ایران تو این موضوع میده و....این هم لیست کشورهایی که معمولا تو کتابهای تام کلنسی روابط خصمانه و از دشمنهای کشور امریکا بحساب میان:
اتحاد جماهیر شوروی سابق، کره شمالی، سوریه، چین، ایران، فلسطین، ویتنام، نیکاراگوئه، کوبا، بولیوی، ونزوئلا، هند، و ژاپن است. در مقابل، کشورهایی مانند عربستان سعودی، روسیه، کلمبیا، فیلیپین، اندونزی، مراکش، مصر، یونان، ترکیه، اردن، آلمان، کره جنوبی، اسرائیل، پاکستان، و بریتانیا به عنوان متحد نزدیک ایالات متحده نشان داده شده است .
تو سال 1996 یک کتاب مینویسه به نام سفارشات اجرایی (Executive Orders) که حول محور ایران و حمله بیولوژیکیش به امریکاست
از نکات مهم در این کتاب صدام حسین مرده و دومین جنگ خلیج پارس در حال شروع شدنه (با توجه به این تفاسیر به مسائل پیش اومده در این دوره خیلی نزدیکه)
یک سری از نسخه اسپلینتر سل هم در مورد یک شخص ایرانی هستش که در زمان جنگ تحمیلی خانوادشو از دست داده و میخواد از عراق انتقام بگیره که سران ایران باهاش موافق نیستن ولی خودکامه عمل میکنه و سم وارد عمل میشه (در واقع این قسمت با کتاب بالا مربوط هستش و جزء سری  کتابهای رانبو سیکس تام کلنسی محسوب میشه)
در ضمن یک فیلم کوتاه تو سایت شیلد امریکا پخش شده که ایران رو نشون میده که قصد داره از طریق بمب الکترونیک (EMP)به امریکا حمله کنه و از مردم امریکا رو به ترس انداخته تا ارتش این کشور سلاح های ضد موشکی راه اندازی  کنه و مخالفت نکنند (توقسمت قبلی (محکومیت) بازی یادتونه سم با دخترش سارا و دوستش توهلی کوپتر  هستن که یهو سقوط می کنند و متوجه میشن برق کل شهر رفته و تروریستها شهر رو گرفتن)
با توجه با مسائل سیاسی که این چند وقته اخیر پیش اومده و این طور که دود از کنده بلند شده و همچنین با توجه به مشاهدات از تریلر احتمال بودن بازی تو ایران زیاده هر چند شخص آخری که سم باهاش در گیر میشه یک پاکستانی یا هر تبار دیگه بود (بچه ها اگه اول تریلر توجه کرده باشید متوجه میشید زمانی که سم جسد رو داره حمل میکنه یکهو علامت Aُ سبز رنگ ایکس باکس میاد که بغلش نوشته« مشاهده» ) ویارو پزشکه خیلی خاکی میزد یک چیز جالب هم یارو اخریه هم این اولی هر دو  موقع اعتراف به طرف سم تف پرت می کنند (خیلی بده خیلی)
بابا به بزی تو ایران نیست تو مز ایران در کردستان عراق 
اگر mirawa تو  google map جستو جو کنی توی عراق اونو نشون میده(نزدیک کردستان عراق)