فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
با نمرات عنوان Layers of Fear همراه باشید

به تازگی نمرات عنوان Layers of Fear منتشر شده است. Layers of Fear عنوانی در سبک ترسناک و تمی روانشناسانه است که توسط استودیویِ Bloober Team توسعه یافته است. این عنوان فردا بر روی کنسول های Xbox One و PS4 وپلتفرم PC عرضه خواهد شد. در ادامه می توانید نمرات این عنوان را مشاهده کنید.

The Escapist 100

عنوانی به معنای واقعی شاهکار در طراحی محیطی هنری. ترس در بازی کم است و بازی از حقه هایی استفاده می کند که در سبک ترسناک قابل پیشبینی هستند و دیگر به کار نمی آیند. داستان بازی جذاب است و بازی را برایتان سخت و غیر قابل باور می کند. گیم پلی، داستان و اتمسفر و فضاسازی بازی به طرز حیرت آوری به یکدیگر هماهنگ هستند.

GamingTrend 90

Layers of Fear عنوانی باورنکردنی در سبک ترسناک است که شما را به فکر وا می دارد.  محیط باشکوهِ بازی دهم ترسناک و هم پرجزئیات است و داستان بازی شما را مجبور خواهد کرد تا تمام معما های آن را حل کنید و غرق در تمام کردن این بازی خارق العاده شوید.

COGconnected 90

Ragequit.gr 89

Eurogamer Poland 80

Attack of the Fanboy 80

Arcade Sushi 80

Multiplayer.it 75

PC Games 74

Destructoid 70

GameSpot 70

Layers of Fear عنوانی ساده در سبک ترسناک است با اتمسفری تنگ و تعداد زیادی لحظات به ظاهر ترسناک. معماهایی ساده و سرراست و تصاویر بصری غیرعادی که نظر شما را از بازی بر می گرداند. از این ها که بگذریم، بازی راز هایی برای پی بردن دارد و بازی با هیولای موجود در بازی نیز تا حدی لذت بخش است. برای آن هایی که بخواهند عمیق تر در بازی پیش بروند، قسمت های خاص هنری و روانشناسی جهت اندیشیدن وجود دارد.

PC Gamer 64

Layers of Fear تجربه ای جذاب در یک خانه تسخیر شده ارائه می دهد ولی گام هایی مناسب در صحنه های آن که سبب می شود بازی در ترساندن شما ناتوان باشد.

Hardcore Gamer 60

IGN 58

Layers of Fear از کمبود سورپزایز در بازی رنج می برد و سعی می کند که چیز های جالبی در بازی ارائه کند؛ بازی در ابتدا به خوبی شما را جذب خود می کند ولی بعد مدتی ایده های بازی کهنه می شوند و این سبب می شود که بازی دیگر ترسناک نباشد. زمانی که شما می توانید پیش بینی کنید که قرار است چه اتفاقی در انتهای راهروی تاریکِ بازی بیافتد، دیگر بازی ترسناک نخواهد بود.

نوشته شده در: 26 بهمن 1394
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Layers of Fear
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

ببخشید توی متن نوشتید فردا منتشر میشه اما توی جزئیات بازی نوشتید 5 شهریور 94 که یعنی منتشر شده!
در ضمن روانگردان معمولا نمگین بیشتر میگن روانشاناسانه!
آقایون این بازی ترسناک رو به همه پیشنهاد می کنم. شاهکاره بازیش، اصلا به نمراتش توجه نکنید. ضرر کردید این شاهکار رو تجربه نکنید!
نمرات متوسطه ولی به شخصه عاشق این سبک بازی هام. ارزش امتحان کردنو داره.از طرفی هم جامعه گیمری از کمبود این مدل بازی ها در سبک ترس رنج میبره. پس امتحان کردنش ضرر نداره.