فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
دونالد ترامپ در دنیای گیم هم حاشیه ساز شد
نویسنده:
صفحه شخصی من وبلاگ من - توسعه دهنده نرم افزار ( وب و سیستم )، مت...
User_image

همه ی شما مطمئناً آقای دونالد ترامپ ، نامزد جنجالی و جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده را با سخنان و کارهایش می شناسید. اینبار این آقا و هوادارانش پا را فراتر گذاشته و در دنیای گیم هم خود را دخالت داده اند.

به گزارش GameSpot ، اوایل امروز طی پستی از حساب رسمی دونالد ترامپ در شبکه ی توییتر یک ویدئوی تبلیغاتی منتشر شد که نمایانگر بخشی از عنوان Mass Effect 2 می باشد اما ذهنیت این آقا اصلاً ربطی به دنیای بازیهای ویدئویی و گیمرها ندارد. این ویدئو تحت عنوان Trump Effect منتشر شد و در واقع در آن بخشی از عنوان ME2 آورده شده که کاراکتر "Illusive Man" در بازی با صداپیشگی آقای "Martin Sheen" چنین می گوید: "ما در جنگ هستیم".

البته ایده ی چنین چیزی برای القای تفکرات خود بسیار مبتدیانه و مضحک است اما توسعه دهندگان این عنوان هم ساکت ننشستند و در قبال چنین کاری واکنش تندی از خود نشان دادند.

در ابتدا شرکت EA بخاطر مسائل حقوقی و استفاده از المان های یک آی پی مربوط به شرکت بدون مجوز در این ویدئو به سرعت درخواست حذف آن را از شبکه ی یوتیوب و همینطور توییتر کردند همچنین توسعه دهندگان بازی بخاطر استفاده سیاسی از عنوانشان چنین حرکتی را ناخوشایند و غیر حرفه ای ارزیابی کردند.

"Manveer Heir" طراح عنوان Mass Effect 3 در رابطه با این ویدئو چنین می گوید:

"من عاشق این هستم که آقای ترامپ احتمالاً خود را جای شخصیت "Illusive Man" فرض کرده زیرا این آدم بده ی داستان بازی است." ( اشاره به نقش شخصیت "Illusive Man" در عنوان ME2 )

گویا ایشان خوب می داند که چه نقشی در بین جامعه ی جهانی دارد اما نظر شما در رابطه با این اقدام آقای ترامپ چیست؟

نوشته شده در: 17 فروردين 1395
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Mass Effect 3
  • Mass Effect 3
  • Mass Effect 3 | Modded vs Vanilla
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

Fuck you trump.
نمیدونم چرا ولی اگه یه گیمر واقعی (مرد) رییس جمهور بشه دنیا گلستون میشه.
:| ترامپ اینجا ترامپ انجا ترامپ همه جا !!!
امیدوارم اخر رای نیاره بخندیم فقط بهش :\ خیلی هم چیزهای زیبایی رو وعده داده !! -_-
چرا این شوخی تموم نمیشه باو ؟
بسه دیگه بیش از حد مسخره شد ترامپ بکش کنار دیگه اونقدر خنده دار نیست..
#feelthebern
هه هه؟!

من نمیدونم این میاد سر کار یا نه اما از این ترامپا تو کشور خودمون کم نیستن ما هر وقت با ترامپای خودمون برخورد کردیم بعد بیایم حرف بزنیم یکیش همین نماینده ارومیه بود چقدر هم ما کاری کردیم


برین خدا رو دعا کنین که ترامپ بالا نیاد و یا جمهوری خواه دیگری که با تندرو های داخل و بیرون دیگه به صغیر و کبیرمون رحم نمیکنن مگه توی عراق کردن؟ به این کاردستیای سپاه هم نگاه نکنین توی سال 1970 موساد دوربینای انگوشتی داشته (سیا دیگه هیچی ، ام ای 6 که دیگه هیچی، سازمانهای مخفی جامعه های سرمایه دار و پولدار جهان هم که دیگه هیچی،) وای به حال الان که معلوم نیست دیگه چی دارن (از ارتششون که دیگه نمیخوام صحبت کنم)

سازمان ملل سازمان ملل

نه داداش من سازمان ملل مگه الان از کشته شدن کودکان تو همین جنگ اخیر فلسطین حرفی زد
بانکی مون با کلی خواهش و پاچه خواری میگفت تورو خدا جنگ و تموم کنین ملیت دارن پی میبرن من اینجا عروسکم

من وطنم رو دوست دارم فقط واقع بینم همین

بعضی تراژدی ها اونقدر کثیف هستن که برامون کمدی میشن اما نباید هرگز تنها با خنده جواب اینچیزا رو داد هرگز نباید چنین اشتباهی کرد چون به گریه هم میرسه

به گریه هم میرسه
:/
الان من راجع به کدوم یکی از 13 خطی که نوشتید چیزی گفتم که در جواب من گفتید؟:|
اون " هه هه " یعنی : این مساله اصلا چیز خنده داری نداره :/
ترامپ تو دنیا کم نیست , اینطور بگم که غیر ترامپ تو سیاست کم هست!
جنگ هم مساله ای بوده که ابتدای تاریخ تا الان گریبان گیر بشر بوده و هیچ جنگی هم نبوده که هیچ کسی بتونه به حق بودن ازش یاد کنه! همیشه برای یک طرف افتخار به همراه میاری و برای یک طرف ویرانی و بدبختی حالا این طرف ها هر کسی میخوان باشن!
معلومه که امیدوارم این انتخاب نشه :|
خودم هم در جریان وضعیت نظامی کشور های مدعی توی این زمینه هستم اگر هم نباشم راجع به جنگ نظرم رو دو خط بالا تر گفتم چه ملت من پیروز جنگ باشه و چه مغلوب من هیچ چیز خوبی درش نمیبینم!

چیزی هم که متوجه نشدم این بساط سخنان شما بود که نمیدونم به چه دلیلی خطاب به من زده شد!
مشاهده 3 پاسخ دیگر