فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
DICE به دنبال افزایش جزئیات و بهبود عملکرد در Battlefield 5 است

پاییز امسال Battlefield جدید که دست پخت استدیو DICE خواهد بود، از راه می‌رسد. با توجه به اطلاعاتی که از طریق لیست مشاغل شرکت بدست آمده، گمانه‌زنی‌هایی در مورد قسمت پنجم این بازی زده می‌شود. البته مشخص نیست که این لیست منتشر شده مربوط به Battlefield 5 است یا یک بازی معرفی نشده از استدیو DICE؛ اما در لا‌به‌لای این لیست به موتور بازی‌سازی Frostbite و چند ابزار بازی‌سازی دیگر اشاره شده که همگی می‌توانند مربوط به Battlefield جدید باشند.

اطلاعات به دست آمده از این لیست شغلی نشان می‌دهد که DICE به دنبال افزایش سطح جزئیات، عملکرد و ثبات تصویر در موتور Frostbite است.

"به صورت تیمی در DICE مشغول به کار می‌شوید تا سیستمی بهینه را برای محاسبه‌ی فواصل پدید بیاورید؛ به شکلی که بستر افزایش جزئیات را فراهم بیاورد. کار شما روی موتور Frostbite خواهد بود. شما به تیم ملحق می‌شوید تا سرعت پیشرفت در زمینه‌های مذکور بیشتر شود."

این استخدام ممکن است مربوط به استخدام‌های سالیانه باشد؛ چرا که در این روزگار اگر استدیویی موتور بازی سازیش را ارتقا نبخشد از قافله جا می‌ماند. دور از انتظار هم نیست اگر افراد تازه به استخدام درآمده مستقیماً به کار روی Battlefield 5 مشغول شوند.

انتظار می‌رود بازی Battlefield 5 در پاییز سال جاری بر روی پلتفرم‌های PS4، PC و XBOX ONE عرضه شود.

نوشته شده در: 23 فروردين 1395
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Battlefield Hardline
  • Battlefield Hardline
  • Battlefield Hardline
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

هنوز مشخص نیست بتلفیلد 5 باشه چون هنوز بازی معرفی نشده. به نظرم هنوز میشه امید داشت بدکمپانی 3 ببینیم. تا معرفی رسمی اگر از عنوان بتلفیلد بعدی استفاده کنید بهتره
E3 معلوم میشه ... شخصا بعید میدونم BC3 باشه