فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
سرای مردگان
نویسنده:
صفحه شخصی من - بنده سردبیر سایت پردیس هستم، قریب 29 سال...
User_image

سازندگان بازی Dead Island: Riptide به این موضوع اشاره کرده اند که این عنوان Dead Island 2 نخواهد بود که این یعنی بازی روند اکشن بیشتری پیدا کرده است. آن ها نسبت به موفقیت بازی Dead Island به خود افتخار می کنند و به همین دلیل سعی دارند تا در این نسخه چیزهای جدیدی به بازی اضافه کنند و آن را در قسمت های مختلف گسترش دهند. قابلیت های تازه ای که به این عنوان اضافه شده، می تواند خیلی از بازیکنان را سورپرایز کند و حتی افراد جدیدتری را نیز به سمت Riptide جذب کند.

البته می توان Riptide را به نوعی یک نسخه الحاقی نامید، چرا که المان های مشترکی میان آن و قسمت قبلی دیده می شوند و حتی شخصیت های نسخه قبلی و قدرت هایی که در اختیار داشتید، با Saveهای شما به بازی جدید منتقل خواهند شد. همچنین باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که Riptide پس از پایان نسخه اول دنبال می شود. به طور قطع این بازی عنوانی برای طرفداران Dead Island است که نکات جدیدی در آن به کار رفته و چالش های تازه ای را در دنیای این بازی پیش روی شما قرار می دهد. به دلایل نامشخص، 4 شخصیت بازی به وسیله هلیکوپتر راهی این جزیره آلوده می شوند. در کنار اتفاقاتی که در نسخه قبل رخ داده، در Riptide ماجراهای دیگری پیش روی بازیکنان قرار می گیرند و آن ها را با مشکلات دیگری روبرو می کنند. در این بازی هر کدام از شخصیت ها با وقایع مختلفی روبرو می شوند.

می توانید جستجوی بیشتری انجام دهید و در محیط های جنگلی و سایر قسمت های بازی گردش کنید. حتی می توانید برخی از قسمت ها را با قایق طی کنید. در کنار اینکه قسمت های مختلف را بررسی می کنید، باید همیشه آماده برای فرار هم باشید. زامبی ها در تمام نقاط بازی دیده می شوند و می توانند شما را در آب نیز غافلگیر کنند. البته سرعت آن ها در آب کمتر می شود و شما می توانید سریعتر از آن ها حرکت کنید. روند گیم پلی بسیار متنوع شده و مأموریت های کوچک و مختلف بسیار زیادی در آن دیده می شوند. همچنین محیط های آبی در این عنوان نقش مهمتری را ایفا می کنند و انجام مأموریت های گوناگون که با در نظر گرفتن این موضوع طراحی شده، در نوع خود بسیار جالب خواهد بود. در Riptide با چند مکانیزم جدید روبرو خواهید شد که از جمله آن ها چند سلاح هستند که توانایی اجرای کارهای مختلفی را دارند و حتی روند گیم پلی را کمی به مد زامبی Call of Duty تبدیل می کنند.

برای مبارزه با آن ها می توانید از محافظ های مختلف استفاده کنید و محیط اطراف خود را به شکل های متفاوت ایمن کنید. می توانید برای ایمن نگه داشتن تیم خود از فنس استفاده کنید. همچنین باید محیطی که در آن مستقر می شوید را هر چند وقت، تعویض کنید و به جاهای دیگری بروید. بازی Riptide یک حرکت جالب برای Dead Island به حساب می آید. این بازی، نه یک دنباله است و نه می توان آن را به شکل کامل یک نسخه الحاقی دانست. هم المان های جدید در بازی وجود دارند و هم می توانید همچنان فاکتورهای گذشته را در آن مشاهده کنید. شخصیت ها مانند قبل هستند و هر کدام از آن ها دارای خصوصیت های ویژه هستند. همچنین رابط کاربری بازی به شکلی طراحی شده که می توانید از سلاح هایی که برای خود طراحی و شخصی سازی کرده اید، استفاده کنید. استفاده از Save نسخه قبلی، می تواند مهارت های شما را در این بازی افزایش بدهد و قابلیت های جدیدی را در اختیار شما قرا دهد.

نویسنده: مجید نوردوست

 

نوشته شده در: 28 آبان 1391
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dead Island: Riptide
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

یار هوشه مصنوعی تو بازی یار مون هست یا باز باید تکی بریم
عالیه
حتما میگیرمش
جالبه دو روزه افتادم تو مود يك كه داره بعديش مياد . كلا بازي جالبيه ولي خيلي خشنه و هوش مصنوعيشم خوبه يكهو داري ميري ميبيني يك لشكر زامبي ريختن سرت اونم جايي كه يك دقيقه پيش پاكسازي كردي و استرس هميشه باهات ميمونه .
اگه سوم شخص بود بهتر میشد...اما در هر صورت بازیه باحالیه
باحاله. مثل خودم.
نسخه اولش با حال بود...اگه خوب در اومد حتما میگیرمش..
سلام
کسی نسخه ی قبلی این بازی آنلاین بازی کرده ؟
اگر می دانین بهم پیام خصوصی بدین
ممنون
البته به جز روش عرفان سکاکی که برای من کار نکرد و بخش game lobby در منوی بازی روشن نمی شد!
 
من که باترینررفتم خیلی حال داد.
نسخه قبلی که خیلی باحال بود.اینم باحال تره