فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
ساخت ماد مولتی پلیر Just Cause 3 متوقف شد

به گزارش پردیس گیم و به نقل از PCGamer، با توجه به محبوبیت زیاد ماد مولتی پلیرغیر رسمی نسخه قبل، عجیب است که Just Cause 3 دارای مولتی پلیر نبود. با اینکه بیش تر ما به این امر به عنوان یک کمبود نگاه می کنیم، سازندگان ماد ها به آن به عنوان یک شانس نگاه کردند و دو پروژه ی مختلف مولتی پلیر Just Cause 3 متولد شد. "JC3-MP" از "Just Cause Multiplayer" از کسانی که ماد مولتی پلیر Just Cause 2 را ساختند و یک ماد دیگر از "Nanos"، تیمی که برای Mafia 2 و GTA V ماد های مولتی پلیر ساخت.

متاسفانه، ساخت "JC3-MP" برای همیشه متوقف شده چون توسعه دهنده ارشد آن یعنی "کامرون فوت"(Cameron Foote) در "Avalanche" استخدام  شد.

"فوت" در یک پست سایت "Just Cause Multiplayer" نوشت:"این پست باید مدت ها پیش زده می شد. ما نوشتن این پست را به دلایل مختلف برای مدتی به تاخیر انداختیم، اما مهم ترین دلیل همیشه خواسته ی ما مبنی بر درست و عادلانه رقتار کردن با طرفدارانمان بوده و هست و خواهد بود. به همین دلیل، متاسفانه اعلام می کنیم که ساخت "JC3-MP" برای همیشه متوقف شده است. ما می دانیم که شما طی سال گذشته منتظر اخبار جدید بودید. همانقدر که شما به بازی کردن آن تمایل داشتید، ما به ساخت آن متمایل بودیم. اما دلیل خوبی برای توقف ساخت آن وجود دارد."

"خبرهای خوب و بد معمولا با هم همراه هستند و این مورد نیز استثنا نیست؛ چند ماه پیش، با پیشنهادی رو به رو شدم که قادر به رد کردن آن نبودم، به من پیشنهاد شد که به تا به "Avalanche Studios" در سوئد به عنوان یک سازنده ملحق شوم تا بتوانم روزی پروژه های حال و آینده "َAvalanche" کار کنم."

"به عنوان بخشی از "َAvalanche" می توانم بسیاری از چیزهایی که شما از "JC2-MP" با آن ها آشنایی دارید و دوست دارید را، به بازی های آینده ی "َAvalanche" بیاورم و کارهایی انجام دهم که با یک ماد قادر به انجامشان نبودم. متاسفانه، به دلیل محدودیت زمان، من و بقیه ی تیم نمی توانیم به ساخت "JC3-MP" ادامه دهیم، در حال حاضر، زندگیمان به شدت مشغول تر از آن است که بتوانیم این کار را انجام دهیم."

"فوت" در ادامه می گوید که "Just Cause Multiplayer" در غیاب او، به پشتیبانی از "JC2-MP"  ادامه می دهد و با اینکه دیگر محتویات جدید به آن اضافه نمی کنند، به کارهای معمول مانند رفع باگ ها،حفقظ ثبات بازی و تایید و پشتیبانی از محبوبیت شدید این ماد ادامه می دهند.

آیا این امر به این معناست که بعدها می توانیم انتظار مولتی پلیر Just Cause 3 را داشته باشیم؟ با گذشت زمان مشخص می شود. تا آن زمان، همه چیز بر عهده "Nanos" است.

نوشته شده در: 23 تير 1395
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Just Cause 3
  • Just Cause 3 - Sky Fortress
  • Just Cause 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

آخه من نمیدونم شما که بلد نیستین 50 گیگ بازی بسازین واسه چی میسازین ؟؟؟؟ مگه اینکه عقل تو سرشون نباشه ... 25 گیگ اگه میزدید باور کنید اینقدر بازی مشکل دار نمیشد ... خیر سرشون تو این 250 روزه که منتشر شده فقط یک بار آپدیت برای رفع مشکل دادند که اونم بازیو بدتر از قبل کرده واقعا هر چی خوردن حرومشون
بازی مزخرفی یه رو چه حسابی اعضاامتیاز میدن امتیاز1هم زیاده
يكي از آشغالترين بازي هايي بود كه در نسل ٨ رفتم!
بللللله
پردیس پر از نوبایی شده که میان هر چی بازی میبینن میکوبن و میرن
نمونش شما
و اون khaleghi1744
نخير! منو باخالقي مقايسه نكنيد.
نوب شمايي،
اين بازي جز ضعيف ترين ها بود چه از نظر كيفيت و چ از نظر مشكلات فني
من فقط اين و ديويژن رو ميكوبم نه بقيه رو
شما هم ايدي psn تو بده ببينيم لول چندي عمويي؟
مشاهده 3 پاسخ دیگر
چند ساله دیگه ینفر ماد مولتیش رو میسازه و میده بیرون مثلا بازی هایی مثل bully که مولتی پلیر نداشت مردم برای ماد مولتی ساختن حتی من چند جا ماد مولتی فال اوت رو دیدم
می تونن با مود سازهای دیگه همکاری کنن و ادامه پروژه رو به گروه دیگه ای بسپارن. معمولا این اتفاق میفته. بعضی پروژه های مودسازی واقعا حیفه کنسل بشن

جاست کاز قابلیت مود سازی نداره؟ شخصیت ralph مناسب تره برای این بازی ( شوخی هست به فن های بازی توهین نشه یه وقت )