فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت هیولا پلتفرم آنلاین عرضه بازی
دلقک قرمز
نویسنده:
صفحه شخصی من - بنده سردبیر سایت پردیس هستم، قریب 29 سال...
User_image

بعد از موفقیت چشم گیر و خیره کننده سری بازی های Batman که یکی از قهرمان های محبوب کمپانی DC به حساب می آید، به نظر می رسد که کمپانی Marvel نیز می خواهد کیفیت بازی هایی که از روی ابرقهرمان هایش ساخته می شوند را بالا ببرد تا بتواند با شوالیه تاریکی رقابت کند. یکی از این قهرمان های Marvel که قرار است به تازگی راهی دنیای بازی های کامیپوتری شود، Deadpool است. شاید او در مقایسه با Spider-Man چندان معروف نباشد، اما یک قهرمان کلاسیک و بسیار دوست داشتنی است. به تازگی نیز قسمت هایی از این بازی به نمایش درآمده و بازیکنان توانسته اند این شخصیت را در مبارزه های مختلف مشاهده کنند.

Deadpool را با نام وید ویلسون (Wade Wilson) نیز می شناسند. او یک مزدور است که توانایی بسیار زیادی در مبارزه های تن به تن و درگیری های فیزیکی دارد. او دارای دو شمشیر و دو دست آتشین است و همیشه خوشحال و سرحال به نظر می رسد. او برای کسب پول، دست به کشتن نیز می زند و این موضوعی است که او را از سایر ابرقهرمان ها جدا می کند. از طرف دیگر، به علت رفتارهای احمقانه و دیوانه وارش به جوکر (Joker) شباهت دارد. او حتی در برخی موارد دست به کارهایی می زند که جوکر هم جرأت انجام آن ها را ندارد. دموی بازی، از قسمت های اکشن آن شروع نشد و از همان ابتدا بازیکنان را درگیر یک زد و خورد نکرد.

اولین چیزی که با دیدن Deadpool متوجه آن می شوید، این است که او شخصیت بسیار شوخ طبعی است و جوک های بسیار زیادی را تعریف می کند. در طول بازی او سلسله ای از خنده ها و اتفاقات بامزه را به همراه خودش می آورد که روند بازی را بسیار متفاوت تر از آن چیزی کرده که تا کنون در بازی های ابرقهرمانی دیده بودیم. او را می توانیم به نوعی یک Show Man برای دنیای ابرقهرمان ها بنامیم. Deadpool از مبارزه کردن لذت می برد و این خودش یک امتیاز جالب برای او به حساب می آید. البته سازندگان گفته اند که میزان جذابیتی که در این دمو به نمایش درآمده، تنها نیمی از آن چیزی است که از شخصیت نهایی Deadpool خواهید دید.

یکی دیگر از قدرت های ویژه او که طرفداران این شخصیت، بسیار آن را دوست دارند، قابلیتی است که به وسیله آن می توان دیوارها را از بین برد که دقیقاً از روی کتاب های کمیک این شخصیت برداشته شده و در بازی پیاده سازی شده است. تنها دکمه A (در نسخه Xbox 360) را می زنید و می پرید و به سمت جایی که می خواهید حرکت می کنید. در قسمت آموزشی که بازی پیش روی بازیکنان قرار می دهد، Deadpool به نوعی آهنگ Smooth Criminal مایکل جکسون (Michael Jackson) را اجرا می کند! این شخصیت در برابر کارهایی که بازیکنان انجام می دهند نیز از خودش واکنش نشان می دهد و حرف های خنده داری می زند.

زمانی که دکمه ای را فشار دهید، Deadpool به همان شخصیتی تبدیل می شود که انتظارش را دارید. حتی سیستمی که برای بازی طراحی شده، به شکلی است که باعث می شود تا او دست به کارهای مختلفی بزند. در واقع  Deadpoolبرای اینکه خودش را برتر از سایر ابرقهرمان ها نشان دهد، دست به هر کاری می زند. به طور مثال، زمانی که شما به وسیله یک Minigun به یک هلیکوپتر تیراندازی می کنید، عبارت "MORPHHEEOOUS" روی صفحه به نمایش درمی آید. بسیاری از جوک ها به صورت نوشته های کمیک روی صفحه نمایش دیده می شوند. این موضوع هم بازی را جذاب تر و هم آن را به کتاب های کمیک نزدیک تر کرده است. اگر روند ساخت Deadpool به همین صورت پیش برود، به نظر می رسدکه در سال 2013 با یک بازی سورپرایز کننده روبرو خواهیم بود.

نویسنده: مجید نوردوست

 

نوشته شده در: 5 دي 1391
دسته: پیش‌نمایش
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Deadpool
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

فکر کنم گیم پلی خوبی داشته باشه ولی لباس هاش خیلی مسخرست 
من که کلا از شخصیت اصلیش خوشم نیومد
اگه به خوبیه Batman بشه که ما حرفی نداریم !!!!!!!!!!!!!!!!!
بازی هست که میخواد یه قهرمان بسازه !
مثل اسپایدر من ! اما فکر نکنم موفق شه
تا الان که جوووووووووووونم
اما باید منتظر بود...
اش تباه شد از تیپش
از تیش خیلی خوشم میاد
اگه اين شركت مي خواد بسازتش ميگم..قرار مزخرف باشه!
اگه اين شركت مي خواد بسازتش ميگم..قرار مزخرف باشه!
شوخ طبعی این شخصیت مثل دانته هست و استابل اون مثل دانته هست.
امیدوارم به سرنوشت مرد عنکبوتی دچار نشه.
خوبه ... من که خوشم میاد