فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
خبر خوب برای دارندگان PS4: عنوان مشهور System Shock به PS4 خواهد آمد!
نویسنده:
صفحه شخصی من وبلاگ من - یک گیمر شهریوری که عاشق فیفا و فوتباله! ...
User_image

زمانی که کمپین جمع آوری کمک های مردمی برای ساخت نسخه بازسازی عنوان کلاسیک System Shock زده شد، تنها نسخه های PC و Xbox One در برنامه های سازندگان قرار داشت اما اکنون با بدست آوردن بودجه مالی مناسب از طریق "کیک استارتر" سازندگان رسما نسخه PS4 بازی را نیز تایید کرده اند.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gamespot، مدیر پروژه System Shock Remake، اقای "جیسون فدر" (Jason Fader) در مصاحبه ای ضمن تایید نسخه PS4 گفت:

"از همان روزی که کمپین کیک استارتر بازی ما زده شد، امکان حمایت از نسخه PS4 وجود داشت اما چون قطعی نبود ما صحبت رسمی با سونی در مورد آن انجام ندادیم. دلیل اینکه در آن زمان نسخه Xbox One در برنامه های ما قرار گرفته بود، آشنایی بیشتر ما با مایکروسافت بدلیل همکاری های قبلی بود. اما در طول هفته های اخیر بدلیل تقاضاهای مکرر گیمرها برای عرضه بازی روی PS4 ما مکاتبات بسیار خوبی را با سونی داشتیم و نهایتا می توانم اعلام کنم که بازی System Shock به شکل رسمی به PS4 خواهد آمد!"

لازم بذکر است عنوان System Shock در سال 1994 بر روی PC منتشر شد و از آن می توان با عنوان یکی از بازی هایی یاد کرد که به وضوح موجب پیشرفت دنیای بازی شده است. System Shock با طراحی و تهیه کنندگی طراح مشهور دنیای بازی آقای "وارن اسپکتر" خلق شده بود و شما می توانید مصاحبه جذاب و اختصاصی ما با آقای اسپکتر را در اینجا مشاهده کنید.

نوشته شده در: 31 تير 1395
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • System Shock Early Pre-Alpha Trailer
  • دانلود گیم پلی بازی System Shock Remake
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

چى شده
.
.
.
.
.
.
.
.
خخخخخ آقا سينا ناراحت نشيا قصد بى احترامى نداشتم ، نميدونم چرا از اين عنوان خوشم نمياد شايد چون به مذاق قديميا خوش مياد ولى اون چند تا ويدئويى كه ازش ديدم چيز جالبى كه آدمو جذب بازيش كنه نداشت