شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین بازی موبایلی مامور زمان
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت

Company of Heroes 2 پیش‌نمایش

صفحه شخصی من - بنده سردبیر سایت پردیس هستم، قریب 29 سال...
تصویر نویسنده
ارتش سرخ

مدت زیادی است که خبری از جنگ جهانی دوم در بازی های کامپیوتری نیست، اما استودیوی بازیسازی Relic قصد دارد تا یک روایت تازه از این دوره داشته باشد و به همین دلیل می خواهد به نبردهایی بپردازد که در شرق اروپا رخ داده اند و در آن ارتش سرخ با نیروهای نازی مبارزه می کرد. نیروهای نازی، اروپا و شمال آفریقا را به تصرف خود درآورده اند و برای فتح شوروی باید از کوهستان Ural عبور کنند. البته نیروهای شوروی نیز سعی می کنند تا با استفاده از سرمای کشنده، آن ها را از بین ببرند. آن ها حتی منابع خودشان را نیز نابود می کنند تا به دست آلمانی ها نیفتند. خیلی ها می گویند که این استراتژی باعث شد تا نیروهای رایش سوم در این منطقه شکست بخورند.

به هر حال اکنون تاریخ می خواهد در قالب یک بازی کامپیوتری بازگو شود. Company of Heroes 2 یکی از محبوب ترین بازی های استراتژی THQ به حساب می آمد که درگیری های جنگ را به خوبی به نمایش می گذاشت و سعی می کرد تا برتری نیروهای شوروی در سرمای زمستان را نیز در بازی پیاده سازی کند. پس از اعلام ورشکستگی این کمپانی، Sega استودیوی Relic را خرید و انتشار این بازی را بر عهده گرفت. سازندگان به تازگی امکانی را فراهم کرده اند که خیلی ها بتوانند بخش هایی از قسمت های چندنفره و تک نفره این بازی را تجربه کنند. در قسمت تک نفره بازیکنان کنترل گروهی از نیروهای ویژه شوروی را به دست می گیرند و وظیفه شان این است که سه نقطه استراتژیک مشخص شده روی نقشه را به تصرف خود دربیاورند.

محیط برفی بازی به زیبایی طراحی شده و بوران برف به خوبی جلوی حرکت و دید نیروهای شما را می گیرد. همچنین اگر بیش از حد، بدون حرکت در سرما باقی بمانید، نیروهای شما از Hypothermia می میرند! به همین دلیل باید سعی کنید که نیروهای خود را گرم نگه دارید تا بتوانید از آن ها استفاده کنید. در این قسمت می توانید از بوران برف استفاده کنید و در حالیکه نیروهای آلمانی شما را نمی بینند از رودخانه ای که پیش رویتان قرار دارد، عبور کنید. تانک ها آلمانی در مکانی قرار دارند که زیر آن را یخ های زخیمی فرار گرفته اند. بازی پیشنهاد می کند که یخ ها را منفجر کنید تا بتوانید تانک ها را از بین ببرید.

البته این کار باعث می شود تا نیروهای شما نیز دیگر نتوانند از رودخانه عبور کنند. سازندگان شرایط آب و هوایی را به شکل کاملاً داینامیک طراحی کرده اند و این موضوع لذت بازی را بیش از پیش کرده است. در این عنوان همانند سایر بازی های استراتژی برای ساخت و ساز و تولید نیرو، باید منابع مختلفی را جمع آوری کنید. از طرف دیگر، باید به این موضوع نیز اشاره کرد که گرافیک بازی واقعاً بالا است و کوچک ترین تغییرات در محیط را مشاهده خواهید کرد. به طور مثال، رد حرکت تانک ها به خوبی روی برف مشخص خواهد شد که به وسیله آن می توان مسیر حرکت تانک های دشمن را حدس زد و برای مبارزه با آن ها استراتژی های جدیدی را به کار برد. المان های بسیار زیادی با گیم پلی ترکیب شده اند تا این بخش بسیار تازه جلوه کند.

بعد از مبارزه با نیروهای آلمانی در قسمت داستانی، سازندگان بخش چندنفره را نیز به نمایش درآوردند که در آن بازیکنان می توانند با یکدیگر مبارزه کنند. اگر دوست داشته باشید که ماجرای دیگری را در سرمای شوروی پشت سر بگذارید، بد نیست که یکی از نقشه های CoH2 را تجربه کنید که دارای سه نقطه استراتژیک است و یک دریاچه یخ زده نیز در میان آن وجود دارد. بعد از اینکه با روند بازی آشنا شدید، تجربه بخش چندنفره بسیار لذت بخش خواهد بود. در ابتدا باید چند ساختمان اصلی را بنا کنید تا به وسیله آن ها نیرو تولید کنید و مناطق مهم بازی را به تصرف خود دربیاورید.

ساخت تانک های مختلف قدرت بالایی برای مبارزه با نازی ها به شما می دهد، اما باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که تصرف محیط به شما امتیازهایی می دهد و اگر آن ها را از دست بدهید، بازی را می بازید. به همین دلیل مجبور هستید که برای کسب منابع و امتیاز بیشتر، در بازی پیشروی کنید. برخی از قسمت های یخ زده بازی نمی توانند وزن نیروهای شما را تحمل کنند و ممکن است یخ بشکند و شما به یکباره بخش زیادی از افراد خود را از دست بدهید. با تصرف قسمت های مختلف و از بین بردن نیروهای دشمن، کم کم به پیروزی نزدیک خواهید شد. همانند بخش داستانی، قسمت چندنفره نیز بسیار هیجان انگیز از کار درآمده و تعادل خوبی در آن حکم فرما است و المان های جدیدی در آن قرار دارد که این بازی را به یک RTS فوق العاده تبدیل کرده است. CoH2 قرار است در زمانی نامشخص از سال 2013 برای PC عرضه شود.

نویسنده: مجید نوردوست

 

نوشته شده در: 14 بهمن 1391
دسته: پیش‌نمایش، Company of Heroes 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Company of Heroes 2 - Ardennes Assault
  • Company of Heroes 2
  • Company of Heroes 2
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

این بازی خیلی خیلی خیلی بزرگه
کسایی که تو آمیگا cannon foder بازی کردن منو درک میکنن
نی موتنم بگم چدر منتظرشم
حالا این هم بازی انحصاری  pc ایه برای pc بازها حالا سونی بازها و ایکس باکس بازها بمونن تو کفششششششششششش...
جالبه
اما من انقدر کال او دیوتی جنگ جهانی بازی کردم که خسته شدم
فکر کنم مثل بازی men of wars باشه...
فکر کنم مثل بازی men of wars باشه...
یعنی حرف نداره ها !!
 
به نظر باحال میاد!
باید منتظر انتشارش باشیم.
سلام میخواستم این بازی از پردیس گیم بخرم ولی نمیدونم چی جوری لطفا کمکم کنید
ممنون
سلام میخواستم این بازی از پردیس گیم بخرم ولی نمیدونم چی جوری لطفا کمکم کنید
ممنون