فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت

Mass Effect خبر

صفحه شخصی من - از شر اعداد به کلمات پناه می‌برم!
تصویر نویسنده
احتمال Remaster شدن سری Mass Effect شدت گرفت

به گزارش پردیس گیم و به نقل از PC Gamer معاون رئیس شرکت EA آقای "پاتریک ساترلند" (Patrick Soderlund) در مصاحبه ای از تغییر جبهه این شرکت در مورد بازسازی و ریمستر کردن عناوین این شرکت خبر داد.

سال گذشته "پاتریک ساترلند" در مصاحبه ای با GameInformer از تمرکز شرکت برای ساخت عناوین جدید خبر داده بود و به ریمستر کردن عناوین قدیمی مانند Mass Effect علاقه ای نشان نداده بود اما به نظر می رسد حالا این روند تغییر کرده است. "ساترلند" در مصاحبه ی جدیدی در نمایشگاه Gamescom به صورت جدی از احتمال ریمستر شدن سری محبوب Mass Effect خبر داده است.

او گفت : " چیزی که تغییر یافته این است که در بازار اثبات شده که مردم خواهان این ریمسترها هستند. شاید بیشتر از قبلا که در این مورد صحبت کرده بودیم. قبلا تعدادی از شرکت ها اینکار را انجام داده اند ولی حالا حتی شواهد واضح تری وجود دارد که مردم واقعا این ریمستر ها را می خواهند "

وقتی از او در مورد وجود نسخه ریمستر از سری Mass Effect سوال شد اینگونه پاسخ داد : " اگر صادقانه بگویم ما کاملا فعالانه پیگیر آن هستیم. امروز نمیتوانم چیزی را معرفی کنم اما شما می توانید انتظار داشته باشید که ما هم راه همکاران خود در Activision و سایر شرکت ها که اینکار را با موفقیت انجام داده اند را دنبال کنیم."

با توجه به اینکه تا عرضه Mass Effect : Andromeda زمان زیادی باقی مانده است ، عرضه نسخه ریمستر سه گانه Mass Effect برای کنسول های نسل هشتم دور از انتظار نیست. البته EA می تواند از عناوین دیگر خود که لایق این رفتار هستند نیز استفاده کند. عناوینی مانند Black & White ، Battlefield 2142 و ...

نوشته شده در: 27 مرداد 1395
دسته: خبر، Mass Effect
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

کی گفته مردم ریمستر میخوان ؟ وقتی یه بازی درستو حسابی نمیسازین خب ملت مجبورن برن ریمستر بخرن
الته سری M E عالی هست
تا چند وقت دیگه میگن فیفا 19 رو کنسول های معمولی نمیتونن اجرا کنن واسه همین ریمستر 18 رو براشون میدیم
تنها بازیایی که ریمسترشون خوب بود
gears of war - uncharted-ratchet & clank-modern warfare1-GTA V