فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
پشتیبانی تمام قد شرکت EA از کنسول های ارتقا یافته

الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، که یکی از بزرگ ترین شرکت های حال حاضر صنعت بازی است در مورد ورود نسل جدید کنسول های ارتقا یافته که با نام های Xbox Scorpio و Play Station Neo شناخته شده هستند، هیجان زده است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از سایت Gamespot در مصاحبه ای که آقای سودرلند ( Patrick Soderlund) مدیر استودیو های  EA با سایت Game Informer  انجام داده است، ابراز داشته اند که این نسل از کنسول های ارتقا یافته اتفاق خوبی است. ایشان در این مصاحبه گفته اند:

 " من معتقدم که این کنسول ها دست آورد خوبی است "

 وی در اضافه افزودند: " ما مانند همچین ارتقایی را در بین کنسول ها از Mega CD که در سال 1991  عرضه شد، ندیده ایم. تا به حال این موضوع احتمال داشت که کاربردی نداشته باشد اما در این زمان همه چی فرق کرده است. من فقط می توانم درباره کنسول مایکروسافت نظر بدهم  و این ایده نگه داری اکوسیستم کنسول ها به شیوه دست نخورده و قابل سنجش کاملا صحیح است. اگر شما بعد ها در این چرخه قرار بگیرید، می توانید یک اسکورپیو بگیرید یا می توانید آن را ارتقا دهید. این کنسول ها یک دست آورد جذاب و هوشمندانه است و ما میتوانیم  ببینیم که چگونه کنسول ها به طرز عالی کار می کنند."

آقای سودرلند در ادامه به Game Informer گفتند:

" در این مسئله ما به عنوان یک شرکت درگیر در دنیای گیم 100 درصد پشتیبان این کنسول ها خواهیم بود. من فوق العاده شگفت زده شدم وقتی دیدم آنها چگونه کار می کنند و بدون اینکه به شما اطلاعاتی بدهم، این حقیقت در مورد کنسول سونی هم صدق می کند."

Xbox Scorpio یا هر نام دیگری که مایکروسافت برروی کنسول جدید خود قرار دهد، از بازی ها و لوازم جانبی که شما تا به امروز خریداری کرده اید و بر روی دیگر کنسول های این نسل شرکت مانند Xbox One  و Xbox One S استفاده کرده اید، پشتیبانی می کند. برای انتقال از کنسول های نسل پیشین، مانند انتقال از Xbox360 به Xbox One یا3 PlayStation به PlayStation4 این یک عامل شکست بود، زیرا بازی هاو لوازم جانبی برروی سیستم های جدید کار نمی کردند.

سودرلند گفته است که پشتیبانی از کنسول های ارنقا یافته برای EA سخت نخواهد بود چون آن ها موتور قدرت و دینامیکی به نام فراست بایت (Frostbite) که تقریبا تمام بازی های آن ها با آن ساخته می شود، استفاده می کنند.

سودرلند در مورد این موتور اینگونه توضیح می دهد:

 " این موتور اساسا از تمام پلتفرم های شناخته شده PC و DirectX های 9، 10، 11 و 12 پشتیبانی می کند. این موتور به ما اجازه دسترسی به تمام ساختارهای PC را برای ساخت بازی می دهد. اگر شما یک توسعه دهنده بازی باشید، زمانی که یک بازی می سازید همیشه قابلیت های بیشتری طلب می کنید. شما همیشه می خواهید چیز بیشتری به گیمرها بدهید. ما واقعا در مورد این هیجان زده ایم. اگر شما بازی 4 Battlefield یا هر بازی دیگر ما بر روی PC  را اجرا کنید و آنها را برروی کیفیت الترا قرار دهید، شما می توانید آن ها را بر روی کیفیت 4K اجرا کنید."

کنسول ارتقا یافته شرکت مایکروسافت با نام Scorpio در تعطیلات سال 2017 به بازار عرضه می شود اما هنوز هیچ تاریخی برای عرضه کنسول سونی اعلام نشده است. همچنین ما بطور دقیق از قیمت و مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری این کنسول ها اطلاعاتی در دست نداریم. 

نوشته شده در: 1 شهريور 1395
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Battlefield Hardline
  • Battlefield Hardline
  • Battlefield Hardline
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

من ک همینم به سختی خریدم و از وقتی پول پرستی شرکتای گیم رو دیدم جمله استاد عبدولی رو هر روز درمورد صنعت گیم بکار میبرم
و از اونجا که بنظرم بازی بخشی از زندگیه نه زندگی بخشی از بازی اگه ی روزی پولم زیادی اومد از این جدیدام میگیرم اگه نیومد همینو دارم تا وقتی که بگن دیگه واسش بازی نمیاد
کاره درستی میکنی
مهم انحصاری هان، وقتی سه تا بازی جدید ای۳ رو کنسول معمولی اجرا میشن چرا بری هزینه ی اضافی بکنی! با بهترین گرافیک حتی بالاتر از انچارد بدون زره ای لگ زدن یا افت فریمی اجرا میشن دیگه چی میخای
بعضیا خیال میکنن کنسولای جدید نسل ۹ هستن!!