فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی دیگری از بازی Metro توسط استودیو 4A Games

Office

شرکت 4A Games سازنده‌ی بازی‌هایی چون Metro 2033 و Metro: Last Light در مورد بازی آینده‌ی خود سکوت کرده است. هر چند بسیاری از افراد اعتقاد دارند که ابن بازی جدید نسخه‌ی دیگری از سری Metro خواهد بود. یک پست جدید که اخیرا توسط 4A Games بر روی Facebook منتشر شده است توجه طرفداران را به خود جلب کرده است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از attackofthefanboy طرفداران 4A و جدیدترین بازی این شرکت یعنی Metro: Last Light سعی کرده‌اند یک پست را که بر روی صفحه‌ی رسمی 4A در Facebook قرار گرفته است رمزگشایی کنند. به نظر می‌رسد این پست یک تصویر ساده از یکی از دفاتر 4A در کشور مالت باشد. اما اگر شما به بالای تصویر نگاه کنید یک ساعت با شمارش معکوس را خواهید دید که بر روی یک تلویزیون آویخته از سقف نقش بسته است. با توجه به این موضوع که این تصویر ۲ روز پیش آپلود شده است ما باید ۳۱ روز دیگر منتظر یک رونمایی جدید از طرف شرکت 4A Games باشیم. صفحات مانیتور نیز خود از یک مکان زیرزمینی شبیه آن چه در سری Metro وجود دارد حکایت می کند.

کاری که ما در حال حاضر می‌توانیم انجام دهیم این است که فعلا صبر کرده و منتظر رونمایی باشیم. احتمال زیاد بیشتر طرفداران امیدوارند به زودی نسخه‌ی سوم در سری بازی‌های Metro را تجربه کنند. نسخه‌های بازسازی شده‌ی دو عنوان اول سری Metro با نام‌های Metro 2033 Redux و Metro: Last Light Redux بر روی PC و PS4 و Xbox One در دسترس است.

نوشته شده در: 15 شهريور 1395
دسته: خبر، METRO: Last Light
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Metro: Last Light
  • Metro: Last Light
  • Metro: Last Light
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

ژووووون،جدا يكي از غريب ترين فضاي ممكنه رو توش جا داده
عاشق این بازیم خیلی قشنگه فضای بازی داستان کیفیت بازی همشون عالین
یه مترو با محیط های وسیع اپن ورد رویای منه
مترو قشنگیش به خطی بودنشه ... فضای گرفته و مخوف مترو در تنگناهای زیر شهر باعث اتمسفر گیرای این بازی شده ... فک نمیکنم اوپن وورلد بشه زیاد جالب از آب دربیاد ...
امیدوارم پروژه بعدیشون مترو باشه! چقدر شاخ بود این بازی از اتمسفر بگیرید تا داستان و گیم پلی
خبر فوق العاده ای بود ... اگر دو مانیتور اول رو در تصویر دقت کنید فضایی شبیه به فضای ریل های مترو به صورت خیلی مبهم قابل حدسه .

یاسر2011 دستیار مدیر انجمن 4 امتیاز 15 شهريور 95، 19:06

وایی عاشقشم . این بازی اتمسفر عجیبی داره یکی از بهرتین بازی های عمرم که هیچ وقت بد نمیشه . امیدوارم زودتر معرفی بشه