فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
تاریخ انتشار عنوان Silence مشخص شد

از آخرین باری که چیزی درباره عنوان  "Silence" که ادامه‌ی عنوان فانتزی اشاره و کلیک "The Whispered World" می‌باشد،چیزی شنیده‌ایم بیش از یک سال می‌گذرد. اما به تازگی ناشر بازی اعلام کرده است که این بازی (در حالی که نام آن از "The Whispered World 2" به "Silence" تغییر کرده) در 15 نوامبر (25 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین چند تصویر جدید از بازی به اشتراک گذاشته شد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Silence"  ،PCGamer"  درباره‌ی دختر جوانی به نام "رنی"(Renie) است. او در حالی که در دل یک جنگ ویران‌کننده در یک پناهگاه ضد بمب مخفی شده، در یک فلمروی جادویی بین دنیاهای مرگ و زندگی گم می‌شود. برادر بزرگ‌تر او "نوح"(Noah) سعی می‌کند او را نجان دهد، اما هر‌ دوی آن‌ها درگیر یک کشمش بسیار بزرگ‌تر برای آینده‌ی "Silence" می‌شوند. سازنده‌ی بازی یعنی "Daedalic" تخمین می‌زند که اتمام بازی 12 ساعت به‌طول می‌انجامد. این بازی  دارای 3 شخصیت قابل بازی و شخصیت‌های فرعی جدید بوده و بازیکنان "تجدید دیداری با دوستان قدیمی" خواهند داشت.

به‌نظر می‌رسد "Silence" تم بسیار تاریک‌تری از "Whispered World" خواهد داشت و با اینکه وعده‌ی دیدار با "دوستان قدیمی" داده شده، "Daedalic" سعی دارد که ارتباط بین این 2 بازی را قطع کند. هنگام اعلام تاریخ انتشار بازی از آن تنها به عنوان "Silence" یاد شد و نماینده‌ی "Daedalic" گفت که آن‌ها دیگر عنوان "The Whispered World 2" را برای این بازی در نظر ندارند.

چه "Silence" ادامه‌ی یک بازی دیگر باشد و چه نباشد، این بازی بسیار امیدوارکننده به‌نظر می‌رسد. "Daedalic" شهرت به حقی درباره‌ی ساخت عناوین ماجراجویی با کیفیت دارد و شدت انتظار برای این عنوان کم نیست.

| برای مشاهده‌ی تصاویر در سایز اصلی بر روی آن‌ها کلیک کنید |

نوشته شده در: 16 شهريور 1395
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Silence: The Whispered World 2
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

بازی قشنگی باید بشه با تم داستانش خیلی حال کردم . طراحی کاراکترش هم دوست داشتنیه