فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
هم اکنون می توانید Dead Space 2 را با 75% تخفیف خریداری کنید

طرفداران و عاشقان سبک ترس و بقا هم اکنون می‌توانند بازی فوق العاده زیبای Dead Space 2 را با کمترین قیمت خریداری نمایند.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از DualShockers، بازی بسیار زیبای Dead Space 2، ساخته استودیو Visceral Games که به عقیده بسیاری از بازیکنان ترسناک ترین نسخه این سری است، به تازگی شامل یک تخفیف 75 درصدی شده است که قیمت بازی را از $19.99 به $4.99 کاهش می‌دهد.

Dead Space 2 در 25 ژانویه سال 2011 برای PC، Xbox 360 و PS3 عرضه شد و توانست موفقیت بزرگی را برای سازندگان به ارمغان آورد.

همچنین پک The Dead Space که شامل Dead Space و Dead Space 2 می‌شود نیز 75% تخفیف خورده است و شما می‌توانید دو عدد از بهترین و ترسناک ترین بازی های سبک ترس و بقا را با قیمت $8.74 خریداری نمایید.

نوشته شده در: 21 شهريور 1395
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dead Space 2
  • Dead Space 2
  • Dead Space 2
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

من هنوز نسخه Pc رو دارم . معرکه بود یادش بخیر
امیدوارم قسمت چهارمش به صورت یک قسمت پایان دهنده ی باشکوه برای این سری فوق العاده معرفی و ساخته بشه ... چون هر جور حساب میکنم قسمت سوم در حدی نبود که به عنوان پایان دهنده این عنوان بزرگ و فوق العاده باشه .
پایان دی ال سی Awakening که نشون داد قطعا نسخه چهارم ساخته میشه و اگه ترسDead Space 2 و صحنه های سینمتیک Dead Space 3 رو تو این نسخه ادغام کنن بدون شک فوق‌العاده میشه
بازی برای استیم هست یا اورجین؟!
من يكى از ترسو ترين گيمرايى هستم كه تو عمرم ديدم به طورى كه حتى اول بازى كه داشتى توهم ميزد يكى از اون موجودات جلوت وايساده به خودم ميلرزيدم ، سه ساعت با خودم ور ميرفتم كه به خودم اجازه بدم بشينم بازيش كنم و روزى بيش از بيست دقيقه امكان نداشت ، يعنى قلبم نميكشيد ، يادم يه صحنش تو يه اتاق بدون چراغ بودى و تنها منبع نورش يه تبليغ بود كه به صورت نوار مانند رو ديوار درحال حركت بود كه تم تبليغ هم رنگ قرمز داشت و يه دفعه...جورى دستم لرزيد كه دسته از دستم پرت شد رو زمين و خاموش شد و اون غول يا زامبيه يا هرچى كه اسمشو ميزاريد داشت منو جر ميداد و من تمام سعيمو ميكردم كه دسترو روشن كنم و بازى رو پاوز كنم و همين طور شور شور عرق ميريختم ، يادش بخير انگار يه زامبى جلو بود و بايد سريع تير باقى موندرو ميزاشتم تو هفت تير و ميزدمش ، فقط به جاى تير تو اون لحظه بايد باطرى رو ميذاشتم تو دسته خخخخ الان كه فكر ميكنم كسى منو مجبور به بازيش نكرده بوددوست دارم ببينم بعد از پنج سال هنوزم از بازى به اين اندازه ميترسم يا نه

s1107 بلاگ‌‌ نویس برتر 2 امتیاز 21 شهريور 95، 23:06

بق ...

بق بق بق بقققققققققققققققق ...

مشاهده 1 پاسخ دیگر
یکی از بهترین خاطراتم روی pc
نمیدونم چرا خبری از قسمت جدیدش نمیاد من نکرومورفها رو از زامبی ها بیشتر دوست دارم چون جالب ترو ترسناک ترن
اگه قرار باشه مثل نسخه 3 بسازن همون بهتر نسازن.
من کلا از سبک ترسناک خوشم نمیومد تا اینکه با Dead Space 2 آشنا شدم
Dead Space ترسناک بوده؟
من تا تهش رفتم به همه هم میگفتم اون بازی فضایی هرو بازی کردی؟
ممنون از اطلاعاتتون!