فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت خرید گیفت کارت
استودیو Invader از بازی خود در سبک بقا و وحشت رونمایی کرد

به گزارش پردیس گیم و به نقل از سایت Gamespot قبل از اعلام رسمی شرکت "کپکام" (Capcom) مبنی بر ساخت نسخه­‌ای بازسازی شده از نسخه 2 بازی Resident Evil این بازی تحت بازسازی یک گروه از طرفداران این بازی بود. پروژه گروه لغو شد و حالا آن گروه بازسازی طرفداران در حال ساخت یک بازی با کمک طراح سابق شرکت "کپکام" آقای "ساتوشی ناکای" (Satoshi Nakai) کسی که برروی بازی­های Resident Evil 0 و Code Veronica کار کرده است، می­باشد.

استودیو "Developer Invader " یک تریلر معرفی برای بازی Daymare: 1998 کرده است که نشان می­دهد این بازی بصورت سوم شخص در سبک بقا و وحشت می­ باشد که شباهت بسیاری به بازی Resident Evil 4 دارد. کاملا مشخص است که این بازی از روی بازی Resident Evil 2 الهام گرفته شده است، مکان بازی بسیار به شهر "راکون" شباهت دارد و عنوان بازی دقیقا سالی می­باشد که نسخه 2 Resident Evil منتشر شده است. همچنین در تریلر از عبارت " سبک بقا و وحشت دوباره متولد شده است" استفاده شده که به عنوان بازی در حال بازسازی توسط همین استودیو بانام "Resident Evil 2: Reborn" اشاره دارد.

استودیو Invader گفته است که بازی Daymare دارای ویژگی­ هایی همچون خط داستانی چند شخصیتی که پر است از فرهنگ دهه 90 و فیلم­های ترسناک. همچنین عبارت " کابوس ­های موردعلاقه بقا و وحشت شما به سویتان بازگشته­ اند" به تعداد محدود نقاط ذخیره سازی در بازی اشاره می­‌کنند. خوشبختانه بازی Daymare کاری بیش از اتکا به سیستم­‌ها و مکانیک­‌های قدیمی برای ترساندن شما کرده است. همچنین این استودیو اضافه کرده است که تعداد دشمنان بیشتر از تعداد مهمات شما می­ باشد.

بازی Daymare: 1998 برروی PC منتشر می­شود اما هنوز تاریخ انتشارش اعلام نشده است.

نوشته شده در: 23 شهريور 1395
دسته: خبر
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

همیشه از اول من میگفتم یعنی میشه بازی اویل ۱ ۲ ۳ رو با گرافیک بالا با سبک dead space درست کنم عجعب ازی میشه به واقعیت پیوست شرط سر زندگی میزارم این بازی خیلی معروف میشه وسری های بعدشم میاد
امیدوارم با یه عنوان مستقل خیلی خوب طرف باشیم که در آینده واسه کنسول ها منتشر بشه