فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
بازی Resident Evil 7 از خروجی HDR بر روی Xbox One S پشتیبانی می‌کند

Resident evil 7

بازی جدید شرکت Capcom یعنی Resident Evil 7 به جمع بازی‌هایی پیوست که از قابلیت HDR بر روی کنسول Xbox One S پشتیبانی می‌کنند. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamingbolt، شرکت Capcom تایید کرده است که از خروجی HDR بر روی Xbox One S پشتیبانی خواهد کرد. این در حالی است که این شرکت از پشتیبانی HDR و رزولوشن 4K بر روی PS4 Pro نیز خبر داده است.

شرکت Capcom توضیح داده است: "بازی نهایی با کنسول PS4 Pro سازگاری خواهد داشت و به گیمرها اجازه می‌دهد تا گیم‌پلی درگیرکننده‌ی بازی را با قابلیت HDR و رزولوشن 4K تجربه کنند." این شرکت افزوده است: "به صورت مشابه، در کنسول Xbox One S نیز از HDR پشتیبانی می‌شود و گیمرها می‌توانند گیم‌پلی بازی را در یک محیط Full HD تجربه نمایند و واقع‌گرایی موجود در بازی را حس کنند."

این در حالی است که خروجی HDR در نسخه‌ای از بازی که برای Xbox One استاندارد عرضه می‌شود، پشتیبانی نمی‌گردد چون اصلا این قابلیت در این کنسول وجود ندارد. این اعلامیه‌ی مطبوعاتی هم‌چنین در مورد پشتیبانی از HDR در سیستم‌های PS4 استاندارد حرفی نزده است. آیا Capcom از HDR بر روی PS4 و PS4 Slim پشتیبانی می‌کند؟ یا آن‌ها فقط پشتیبانی از HDR را به کنسول‌های PS4 Pro و Xbox One S محدود می‌کنند؟

بازی Resident Evil 7 در تاریخ 24 ژانویه (5 بهمن) بر روی PS4 و Xbox One و PC عرضه می‌شود.

نوشته شده در: 25 شهريور 1395
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Resident Evil 6
  • Resident Evil 6
  • Resident Evil 6
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

این بازی عالیه
اميدوارم بتون ميراث resident evil رو يدك بكشه

s1107 بلاگ‌‌ نویس برتر 2 امتیاز 25 شهريور 95، 20:06

رقابت رزولوشن به قدری قِل خورد که الان افتاده توی چاله ...

خدا به بعدش رحم کنه ...

s1107 بلاگ‌‌ نویس برتر 2 امتیاز 25 شهريور 95، 21:06

ویرایش : چاله HDR