فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
اتحاد سبز
نویسنده:
صفحه شخصی من - بنده سردبیر سایت پردیس هستم، قریب 29 سال...
User_image

به تازگی نسخه جدیدی از سری بازی های TMNT معرفی شد. المان های اکشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows طوری با فاکتورهای جدید پلتفرمر ترکیب شده که طرفداران قدیمی این مجموعه را نیز راضی می کند و همچنین روند آن را هیجان انگیزتر کرده است. OotS شبیه عناوینی است که به وسیله Unreal Engine 3 ساخته شده اند، اما شکلی کاملاً کارتونی دارد. لئوناردو (Leonardo)، داناتلو (Donatello)، رافائل (Raphael) و مایکل آنجلو (Michelangelo) به شکل بسیار واقعی ای طراحی شده اند و در محیط بازی زیبا به نظر می رسند. دنیای OotS به شکل کتاب های کمیک است و فضای تاریک و جالبی را به نمایش درمی آورد.

این موضوع را در مورد شهر نیویورک نیز خواهید دید که کاملاً رنگی است و طرفداران این سری آن را دوست خواهند داشت. تا این لحظه، چیز زیادی از داستان بازی بیان نشده، اما کار روی سیستم مبارزه ها تکمیل شده و به نظر جالب از کار درآمده است. هر کدام از لاکپشت ها با سبک منحصر به فرد خود می جنگند. رافائل به سبک Muay Thai مبارزه می کند و می تواند به داناتلو و مایکل آنجلو کمک کند. در این بازی به خوبی می توانید یک تیم کاملاً قدرتمند از 4 شخصیت فوق العاده را داشته باشید. همان طور که لاکپشت ها متفاوت هستند، المان هایی وجود دارند که این تیم را در کنار هم نگه می دارند و به نوعی نقطه اشتراک آن ها به حساب می آید.

OotS از جمله بازی هایی است که می توان در هر زمان آن را به صورت Co-op بازی کرد. این قسمت به صورت Drop-in/Drop-out طراحی شده و در مواقعی بازیکن دوم در بازی حضور ندارد، هوش مصنوعی کنترل دیگر شخصیت ها را به دست می گیرد. همچنین برای جذاب تر شدن این بخش، ضربه های ترکیبی ای وجود دارند که تنها به وسیله دو شخصیت قابل اجرا هستند. این فنون باعث می شوند تا قدرت بیشتری را از لاکپشت هایی که آن ها را کنترل می کنید، مشاهده کنید. حرکات ترکیبی آن ها بیشتر بر اساس کارتون های دهه 90 این مجموعه طراحی شده اند. حتی برخی از لحظه های حساس این کارتون ها را نیز در این بازی می بینید. حتی دمویی که از این بازی به نمایش درآمد، مربوط به مرحله ای می شد که از روی کتاب های کمیک الگوبرداری شده بود.

OotS می خواهد برای طرفداران کلاسیک TMNT هیجان انگیز باشد و این یعنی باید بیش از 25 سال داشته باشید! این بازی الگوبرداری های خوبی از گذشته کرده و حتی به بازی های Arkham نیز نگاهی داشته است. در حالت چهارنفره این عنوان، شما با چالش های کمتری نسبت به آن چیزی که در حالت تک نفره تجربه می کنید، روبرو خواهید شد، اما سیستم مبارزات مانند Arkham City کاملاً داینامیک طراحی شده اند. اجرای ضربه های ترکیبی ای که انجام می دهید، واقعاً به یاد ماندنی هستند و شخصیت های شما ضربه های مخصوصی را فقط برای دشمنان خاص اجرا خواهند کرد. OotS قرار است به صورت دانلودی برای Xbox 360 ،PS3 و PC عرضه شود و سازندگان قول داده اند که این عنوان می تواند برای علاقه مندان این سری از بازی ها بسیار خاطره انگیز باشد.

نویسنده: مجید نوردوست

 

نوشته شده در: 8 ارديبهشت 1392
دسته: پیش‌نمایش
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • TMNT: Out of the Shadows
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

په چه جالب اما فکر نکنم استقبال زیادی ازش بشه>>>>>>>>>>>>>
از بچگی عاشقش بودم.ب تیریپ بازیش میخوره خفن باشه
بازی خیلی خوبیه یاد بازیش تو سگا افتادم چه حالی میداد 2 نفره بازیش میکردیم حتما میخرمش
کاشکی توش خون هم باشه!
یادش بخیر نسخه های قبلیشو چقد بازی میکردم!!
خدا کنه اینم مثل قبلیا باشه
خیلی ممنون از خبرتون،منتها چرا تاریخ دقیق ذکر نشده؟گفته شده تابستان امسال،خوب چه روزی؟
من که خیلی از دستانش خوشم میاد اما تا وقتی اکتیویژن سازندشه باید بهش گفت «اتحاد قهوه ای».
فک نکنم خوب باشه