شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
Wasteland 3 معرفی شد + تصاویر
نویسنده:
صفحه شخصی من - از شر اعداد به کلمات پناه می‌برم!
User_image

سری نقش آفرینی  استدیوی inXile Entertainment یعنی Wasteland با کمک های طرفداران دوباره پس از سالها به زندگی برگشته است و در سال 2014 دنباله‌ی آن با عنوان Wasteland 2 منتشر شد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از RockPaperShotgun ، امروز از Wasteland 3 پرده‌برداری شد و تعجبی ندارد که این استدیو دوباره قرار است این عنوان را با کمک طرفداران به سرانجام برساند. این بار در Wasteland 3 رنجرهای کویر به منطقه‌ی یخ‌زده‌ی Colorado سفر می‌کنند و به وسایل نقلیه مجهز خواهند شد. همینطور بازی از بخش co-op بهره خواهد برد.

در Wasteland 3 دوباره از ویژگی های نقش‌آفرینی بر اساس گروه و مبارزات نوبتی و ... استفاده خواهد شد. این رنجر ها پایگاه جدیدی در این سرزمین که هیچ کس از آن خبر ندارد ، خواهند ساخت و شهرت و اعتبار جدیدی از کمک به مردم یا بدرفتاری با آنها و هر چیزی دیگری که بازی اجازه‌ی آنرا خواهد داد ، کسب می‌کنند.

ویژگی های co-op در بازی جالب به نظر می‌رسند. شما می‌توانید با فردی دیگر وارد بازی شوید و جوخه‌ی خود را داشته باشید. اما قسمت جالب این است که آن فرد دیگر می‌تواند وقتی که شما آفلاین هستید به بازی در دنیای شما ادامه دهد و ماموریت هایی را تکمیل کند یا اینکه سوپرایزی را برای شما آماده کند.

کمپین کمک های طرفداران در تاریخ ۵ اکتبر در سایت Fig شروع خواهد شد. ممکن است شما با سایت Fig آشنا نباشید. تفاوتی که این سایت با Kickstarter دارد این است که می‌توان در واقع سرمایه گذاری کرد و پول خود را دریافت کرد. از بازیهایی که از طریق این سایت ساخته می‌شوند می‌توان به Psychonauts 2 و Outer Wilds اشاره کرد.

تصاویر منتشر شده از این عنوان را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

نوشته شده در: 7 مهر 1395
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Wasteland 2
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

یعنی باید صبر کنیم؟یاابلفض من نمیتونم براش صبر کنم
پدر سری Fallout...
واقعا عالیه این سری و همچنین خالقش( که هم خالقه فال اوته و هم خالق همین سری) به شدت بازیساز خلاقیه.
سطلان سبک و پدر RPG دوباره داره میگرده .... از همین الان هایپ شدم
پدر rpg دراگون کوست هست
پدر PRG فقط خودم
ولی از همه اینا بگذریم هیچ کدوم دوست داشتنی تر از جنرال 2 نمیشه. چقدر دلم تنگ شده واسه بازی کردنش.
سال انشار بازی اعلام شد
2041