فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
1.5 میلیون نسخه از ریمسترهای Resident Evil 4-6 به فروشگاه‌ها ارسال شده‌اند

طبق گفته‌ی ناشر و سازنده‌ی سری Resident Evil یعنی Capcom، مجموعا 1.5 میلیون نسخه از ریمسترهای Resident Evil 4-6 که در سال جاری برای PS4 و Xbox One منتشر شدند، برای فروشگاه‌ها ارسال شده‌اند. به یاد داشته باشید که این رقم تعدادی است که برای فروشگاه‌ها ارسال شده و نه رقمی که توسط مردم خریداری شده است.

عنوان Resident Evil 6 در ماه مارس، Resident Evil 5 در ماه ژوئن و Resident Evil 4 در ماه اوت سال جاری برای Xbox One و PS4 منتشر شدند.

در آمریکای شمالی، نسخه‌ی فیزیکی و دیجیتالی هر دو از یک میلیون نسخه گذشتند. در اروپا، در حال حاضر بازی تنها به صورت دیجیتالی در دسترس است و نسخه‌های فیزیکی نیز در ماه دسامبر عرضه خواهند شد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Capcom ،VG247 گفته است که سری Resdient Evil پرفروش‌ترین سری آن‌هاست که تا به حال موفق به فروش بیش‌از 69 میلیون نسخه شده است.

نسخه‌ی بعدی این سری یعنی Resident Evil 7 در تاریخ 24 ژانویه سال 2017 برای PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد و از PS VR نیز پشتیبانی خواهد کرد.

نوشته شده در: 21 مهر 1395
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Resident Evil 6
  • Resident Evil 6
  • Resident Evil 6
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

بهترین بازی زندگیم Resident Evil 4.منتظر remaster میمونم بیش از 50بار تمومش کردم هنوز برام تازگی داره
پس منتظر resident evil 4 4k remaster
هم باشیم دیگه..
کلاه برداری های کپکام رو نگاه.. نسخه چهار PS2 روی نسل هشت پورت میکنه اسمشو میذاره Remaster
حالا نه یکی دو تا..تعداد یک و نیم میلیون..معدل هر کدوم 35 دلار هم حساب کنیم نتیجه اش میشه 52 میلیون دلار...نسخه های دیجیتالی هم به کنار...این ریمستر ها فقط ارزش داره روی PC کرک شده بازی کرد...اینجور بازی کردن ها لذت داره