نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
نمایشگاه TGC فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
مصاحبه Gamespot با ایده‌پرداز For Honor: بخش داستانی عنوان For Honor یک تجربه‌ی کامل خواهد بود

عنوان For Honor به‌دلیل بخش چندنفره‌ی خود مورد توجه زیادی قرار گرفته است، اما سازنده‌ی بازی عنوان کرده‌ است که بخش تک‌نفره‌ی بازی یک "تجربه‌ی کامل" است. در مصاحبه با Gamespot درست قبل از نمایشگاه EB Expo 2016، مدیر بخش ایده‌پردازی بازی یعنی آقای "جیسون واندنبرگ"(Jason VandenBerghe) توضیح داد که طرفداران می‌توانند از بخش تک‌نفره‌ی بازی چه انتظاری داشته باشند. بخش داستانی بازی، یک بخش داستانی کامل است، یک ماجراجویی سینماتیک که شما در آن ابتدا در نقش Knight به عنوان Warden، سپس در نقش Raider و بعد در نقش Orochi بازی خواهید کرد... شما در 3 منطقه‌ی متفاوت بازی می‌کنید؛ سرزمین مادری شوالیه‌ها، سرزمین مادری وایکینگ‌ها و سرزمین مادری سامورایی‌ها. شما به این ماجراجویی بزرگ خواهید رفت. داستان For Honor پیرامون یک فرمانده‌ی جنگی به نام Apollyon می‌چرخد و 3 نژاد اصلی آن (وایکنیگ‌ها، شوالیه‌ها و سامورایی‌ها)‌ را در نبردی که مدت‌هاست ادامه پیدا کرده‌ است، در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد.

در ادامه از شما دعوت می‌کنیم این مصاحبه زیبا را مطالعه کنید:

 Gamespot: در بازی‌های بخش چندنفره، هدف شما این است که هر مسابقه آنلاین چه مدت طول بکشند؟

بازی‌ها عموما بین 8 تا 12 دقیقه طول می‌کشند. این مدت‌زمان درست به‌ نظر می‌رسد. این بازی نفس‌گیر است،‌ درست نمی‌گویم؟ به‌نظر ما در صورتی که مسابقات خیلی بیش‌تر از این طول بکشند، شما خسته‌ خواهید شد. پس نیاز داریم که این‌جا استراحتی داشته باشیم. البته گاهی بازی‌ها می‌توانند کوتاه‌تر باشند یا تا 15 دقیقه طول بکشند.

 Gamespot: قبلا درباره‌ی یک سیستم لولینگ (levelling) صحبت کرده بودید. می‌توانید درباره‌ی نحوه‌ی کارکرد آن توضیح دهید؟

البته! ما 12 قهرمان و نوع مختلف در این بازی داریم. هر کدام از آن‌ها سطح (Level) خودش را دارد و شما هنگام بازی، برای شخصیتی که در حال بازی با آن هستید، تجربه کسب خواهید کرد. همچنین تجهیزات و وسایلی را نیز برای آن شخصیت به دست خواهید آورد. درحالی که شما بازی می‌کنید، موفقیت‌هایی را کسب کرده و ابزاری همانند وسایل نمایشی و یا چیزهایی همانند شکلک های خاص را باز می‌کنید. پس به همین ترتیب شما مجموعه مهارت‌های شخصیت خود را کامل کرده و سپس وسایل نمایشی را در این حین بدست می‌اورید.

وقتی به لول 20 برسید می‌توانید دوباره شروع کنید. می‌توانید پرستیژ (*Prestige) کنید و بعد می‌توانید به آزاد کردن وسایلی که جنبه‌ی نمایشی دارند، ادامه دهید.

 Gamespot: و این‌ها همه وابسته به هر شخصیت هستند؟

بله.

Gamespot: چه مدت طول می‌کشد که یک شخصیت را پرستیژ کنید؟

برای رسیدن به آخرین سطح، ما بین 8 تا 12 ساعت را هدف گرفته‌ایم. این کار خیلی سریع انجام می شود. ما می‌خواهیم شما سریع بتوانید قوی‌ترین ست بازی را بدست بیاورید، آن را اوایل در سطح خود بدست می‌آورید و به بعد چیزها بیش‌تر جنبه‌ی نمایشی و خودنمایی دارند.

 Gamespot: آیا سیستم Matchmaking این را نیز در نظر می‌گیرد؟ اگر من یک بازیکن باتجربه باشم اما با شخصیتی که تا به حال با او بازی نکرده ام، بازی کنم چه؟

لول آپ (level up) قدرت شخصیت را تغییر نمی‌دهد و فقط گزینه‌هایی که می‌خواهید استفاده کنید را تغییر می‌دهد. ولی واقعا با لول آپ هیچ تغییری در قدرت شخصیت شما ایجاد نمی‌شود. یک شخصیت سطح یک به اندازه‌ی شخصیتی که به آخرین سطح رسیده، قدرت‌مند است. ما سخت کار کرده‌ایم تا از این موضوع مطمئن شویم. لول آپ واقعا بیش‌تر درباره‌ی ارائه دادن گزینه‌هایی بیش‌تری برای شما و آزاد کردن وسایل نمایشی است تا بتوانید کمی متفاوت بازی کنید و یا طوری که می‌خواهید لباس بپوشید.

 Gamespot: جدا از این، آیا یک سیستم پیشرفت دائمی وجود دارد که به بازیکنانی که مدت بیش‌تری به تجربه‌ی بازی پرداخته‌اند پاداش دهد؟

 البته! اچیومنت‌ها و دیگر چیزهای معمولی در این بازی نیز هستند اما واقعا تمرکز اصلی بازی بر روی سطح قهرمان‌های شماست.

 Gamespot:‌ آیا چندین بخش و حالت چندنفره متفاوت در بازی وجود دارد یا گیم‌پلی همیشه بر روی مکانیک تصرف مکان‌ها تمرکز دارد؟

بله. 5 مود چندنفره‌ی متفاوت داریم که دوئل یک به یک (1vs1) نیز شامل آن‌ها می‌شود. یک مود دوئل دو به دو (2vs2) نیز داریم که Brawl نام دارد. چند مود دیگر نیز داریم که هنوز درباره‌ی آن‌ها صحبت نکرده‌ایم.

Gamespot: قبلا از وسایل نمایشی صحبت کرده بودید، می‌توانید از مقدار شخصی‌سازی‌ای که بازیکنان می‌توانند برای شخصیت‌ها انجام دهند مثال بزنید؟

شما برای همه‌ی وسایل خود اسلات‌ (Slot) کلاه‌خود، شانه، بازو و بدن دارید. اسلحه‌های هر یک از شخصیت‌ها نیز قابل شخصی‌سازی هستند، پس برای شمشیر خود اسلات دسته‌ی شمشیر، محافظ و تیغه را دارید. مثلا برای Warden چندین نوع کلاه‌خود و طرح‌بندی‌های متفاوت دارید. اساسا با این تکه‌ها می‌توانید شمشیر خود را بسازید. به‌علاوه، می‌توانید طرح‌های رنگی دلخواه خود را بر روی آن‌ها بزنید. نمادهای متفاوتی وجود دارند که می‌توانید بسازید. [سیستم شخصی‌سازی] خیلی عمیق است و برای هر 12 قهرمان بازی صدق می‌کند. در بازی زیورآلات نیز وجود دارند،‌ چیزهایی که می‌توانید به شخصیت‌ها بچسبانید.

 Gamespot: و باید آن‌ها را برای هر شخصیت جداگانه آزاد کنید؟

بله. می‌توان گفت با انجام هر بازی آن‌ها را بدست می‌آورید، وسایلی را بدست می‌آورید و این وسایل همراه با استتس (Stats) هستند که به شما اجازه می‌دهد نحوه‌ای که با شخصیت خود بازی می‌کنید را تا حدی تغییر دهید. مثلا کمی از سرعت شخصیت خود را با کمی قدرت خسارت (Damage) معاوضه کنید.

Gamespot: آیا می‌توانید مثال‌های بیش‌تری از تغییر استت ارائه دهید؟

به‌طور کلی شما استتس دفاعی، تهاجمی، کنترل سرعت و بازیابی دارید. پس می‌توانید این موارد را تغییر دهید: شخصیت شما با چه سرعتی خودش را بازیابی می‌کند؟ شخصیت شما با چه سرعتی به دیگران خسارت وارد می‌کند یا اینکه چه مقدار خسارت می‌خورد.

 Gamespot: آیا فکر می‌کنید For Honor ظرفیت Esports را دارد؟

Esport به این دلیل اتفاق میافتد که مردم تصمیم می‌گیرند بازی را به آن شکل انجام دهند؛ چیزی نیست که ما اعلام کنیم. این مورد را زیاد می‌شنوم و قطعا بازی با آن سازگاری دارد، اما این فقط یک بخش ماجراست. این یک پیشنهاد بزرگ است. چیزهای زیادی درون بازی در حال اتفاق افتادن هستند. ما می‌خواهیم هر طور که مایلید به تجربه‌ی بازی بپردازید.

  Gamespot: ممنون بابت وقتی که گذاشتید!

*در بازی‌های آنلاین شما با پرستیژ (Prestige) کردن سطح و رنک خود را ریست می‌کنید تا بتوانید دوباره لول آپ کنید، اما چیزهایی مانند اچیومنت‌ها، سلاح‌ها و ... باقی می‌مانند.

در نهایت لازم بذکر است عنوان For Honor در تاریخ سه شنبه 26 بهمن 95 برای پلتفرم‌‌های PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

ترجمه: سید مهدی میرشاهدهی

نوشته شده در: 23 مهر 1395
دسته: مصاحبه، For Honor
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • For Honor - E3 Teaser
  • For Honor - E3 2016
  • For Honor
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

ارزش خرید اورجینال داره به نظرتون ؟ :(

s1107 بلاگ‌‌ نویس برتر 4 امتیاز 23 مهر 95، 20:07

افرادی که سری بازیهای ساخته شده توسط koei tecmo مثل Dynasty Warriors ، troy و ... رو تجربه کرده باشند ، هیچ چیز خاص و نوآورانه ای در این بازی نمیبینند ...

بجز گرافیک ...
البته که نوآورانه نیست نسبت به عناوینی که نام بردی ولی نباید از فیزیک و انیمیشن های زیبایی که به کار رفته برای این بازی ساده گذشت ... یکی از مسائلی که توی بازیهای نام برده شده باعث دلزدگی میشد گرافیک و انیمیشن و فیزیک بازی بود که به شدت خشک و نچسب بود . صد البته اگر سبک بخش داستانی بازی فقط درحد زد و خورد جلو رفتن باشه و هیچ المان ماجراجویانه یا حل حل معما و مینی گیم نداشته باشه بازی رو کسالت آور میکنه .

s1107 بلاگ‌‌ نویس برتر 2 امتیاز 24 مهر 95، 10:07

دقیقا ...
سلام دوستان

اگه میشه یه بازی استراتژیک خفن بگید تا نصب کنم
اگ شهرسازی میخای anno 1404 venice عالیه خودم بازیش کردم خیلی توپه...اگ هم میخای تانک وسربازو...!!! داشته باشه company of heroes 2
سی دی کی starcraft 2 بتل نت تهیه کنید نهایت لذت
مشاهده 1 پاسخ دیگر