شاتل‌لند - گیم‌سنتر
فروشگاه گیفت کارد
 
جشنواره ملی بازی‌های موبایلی جشنواره ملی بازی‌های موبایلی
فروشگاه اورجینال کی گارانتی کنسول‌های بازی
به مناسبت انتشار خاکسترهای Ariandel: تصاویری خیره‌کننده از DLC داستانی Dark Souls III

با وجود اینکه DLC "خاکسترهای Ariandel" بازی Dark Souls III چندی پیش تصادفا در Xbox One قرار‌گرفت (و صد البته سریعاً نیز برداشته‌شد.)، حالا طبق برنامه مقرر خود منتشر‌شد. کاربران PC مدتی است از طریق Steam به این DLC دسترسی دارند. با این حال DLC مذکور تازه از شامگاه دیروز (24ام اکتبر) در اختیار صاحبین PS4 و Xbox One قرار‌گرفت.

به گزارش پردیس‌گیم، قیمت این بسته الحاقی اول 15 دلار است. امّا شما می توانید آن را همراه بسته اعلام نشده دوم به قیمت 25 دلار تهیه کنید. این DLC شما را به ماجراجویی در "سرزمین منجمد Ariandel" می فرستد تا "شیطان درون خود را شکست دهید" و دریابید که چه چیزی این سرزمین را به کام نابودی کشانده است. این DLC همینطور "اسلحه، زره‌ها و جادوی جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد تا آن‌ها را کشف کرده و بیازمایند." شما می توانید چند اسکرین‌شات و آرت‌ورک از "خاکسترهای Ariandel" را در زیر مشاهده کنید.

در پایان دیدگاه شما در مورد فضا و اتمسفر DLC بازی Dark Souls III چیست؟

خبرهای زیادی از بسته الحاقی دوم در دسترس نیست، غیر از اینکه به احتمال زیاد در اوایل سال 2017 منتشر خواهد شد. ما حتما شما را از آخرین اخبار منتشر شده مطلع خواهیم کرد.

خالق بازی، Hidetaka Miyazaki، تائید کرد که From Software در حال کار روی عنوان جدید Armored Core و بازی دیگری است که آن را "کمی عجیب" توصیف میکند. او همچنین بیان کرد که استودیو هیچ قصدی برای ادامه دادن Dark Souls III با دنباله دیگری ندارد.


نوشته شده در: 4 آبان 1395
دسته: خبر، Dark Souls III
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dark Souls III - New Arena: Dragon Ruins
  • Dark Souls III - The Ringed City DLC Announcement Trailer
  • Dark Souls III
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

بسیار به دنیای نقاشی شده تو ds شباهت داره هنوز منتظر dlc داستانی ام