نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
فروشگاه آنلاین پال استور فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
مروری بر G-Force

در دنیای واقعی  ما انسان ها  موش ها موجوداتی هستند که جز الودگی چیزی برای ما ندارند  و فقط به چشم موجوداتی مزاحم به انها نگاه میکنیم, اما خب در دنیای عجیب و غریب  بازی ها  ,موش ها  اسلحه های پیشرفته ای در اختیار دارند وبا  تکنولوژی پیش میروند وبرای جنگ به پا می خیزند . سیاره ما زمین هم در گرو مبارزات جنگی ان هاست ,

ایا ان ها میتوانند زمین را نجات دهند ؟ البته در دنیای بازی ها غیرممکن نیست . البته این قهرمانان کوچولو موچولو اهداف زیادی در سر دارند  و احتمالا  اگر بازی را اجرا کنید برایتان غیر منتظره خواهد بود . این بازی بسیار سرگرم کننده است و طراحی موش های ان خیلی بامزه و جالب است هر چند این بازی قصد معرفی نکته خاصی را در سبک PLATFORMING  سه بعدی ندارد, G-FORCE یک تجربه ی عالی از ترکیب مبارزات ٬ پازل ها و معماهای ماهرانه است .

فیلم و بازی حول و حوش G-Force میچرخد٬ یک گروه ضربتی تشکیل شده از موش های آزمایشگاهی که ماموریتشان این است که دنیا را از دست  یک بیلیونر شیطانی به نام Leonard Saber نجات دهند. بازی شما را در نقش Darwin رئیس گروه G-Force قرار میدهد و  موش های ماموریت دارند که نقشه های ی دیوانه وار او را که به منظور حکومت بر زمین  انجام میدهد خنثی کنند. این بازی 21 جولای 2009 به بازار عرضه شد که ان را میتوان هم به صورت single هم multi player اجرا نمود. دارندگان PS2 و PS3 و XBOX360 و NINTENDO وwii و Iphone و  ... میتوانند ان را بازی کنند .

ورژن های مربوط به PS3 و XBOX360 بر پایه ی -based stereoscopic 3D modeanaglyph طرح ریزی شده  و دارای PACK ای همراه با یک مجموعه عینک 3D خواهد بود . این بازی بر اساس فیلمی به همین نام ساخته شده است . ناشر این بازی
Disney Interactive Studios بوده و ژانر بازی های action-platform قرار میگیرد.  امیدواریم از این بازی فوق العاده بامزه لذت ببرید.

 

 

نوشته شده در: 15 مرداد 1388
دسته: مطلب متفرقه، G-Force
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • G-Force
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

من تموش کردم زیاد جالب نیست
بزرگیه فیلمش رو نداره...
بازی بچه گانه ای است
فیلمش که خوب بود اما فکر نمیکنم بازیش به همون خوبی باشه.