فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
آیا Blizzard در حال کار بر روی Diablo 4 است؟

qnjq_diablo-4-release-date-rumors.fw_.png

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gaming Bolt ، عنوان Diablo 3 با مشکلات بسیاری منتشر شد. در آن زمان این بازی مملو از ایراداتی بود که باعث تنفر طرفداران این سری شده بود و کار سختی نبود که حس کنید که کار Blizzard با این فرانچایز تمام است. چیزی که یکی از کارکنان سابق این شرکت نیز به طرفداران این سری بیان کرده بود.

اگرچه این شیوه‌ی کار Blizzard نیست، همانطور که آن‌ها بر روی Diablo 3 به شکل جدی کار کردند که در نتیجه با تغییرات عمده‌ای همراه بود. برای آن یک Expansion Pack ساختند که باعث محبوبیت آن شد. در نهایت این بازی را به یکی از بزرگترین و پرفروش‌ترین عناوین سبک RPG در کل دوران‌ تبدیل کرد. به لطف پشتکار Blizzard میراث Diablo 3 تغییرات مثبت زیادی را به خود دیده است. این بازی بنیانی است که آن‌‌ها به ساخت آن ادامه خواهند داد.

حالا سوال اینجاست که آن‌ها بعد از نجات Diablo 3 از سقوط، آیا به فکر انتشار Diablo 4 خواهند افتاد؟ بسیاری از اطلاعاتی که امسال توسط Blizzard منتشر شده بود، طبق تصور ما به Diablo 4 مرتبط می‌شد در حالی که خبر از انتشار محتوای جدیدی برای Diablo 3 می‌دادند. این خود نشان دهنده‌ی علاقه‌ی Blizzrad به پشتیبانی از بازی‌‌هایشان است و این حقیقت که آن‌ها بیشتر از 10 سال را برای ساخت دنباله‌ای برای فرانچایز خود صرف کرده‌اند، باعث می‌شود که ما نتیجه بگیریم که اگر قرار باشد که Diablo 4 منتشر شود، در طی این چند سال شاهد این مسئله نخواهیم بود. در ضمن که از زمان انتشار Diablo 3 تا کنون حدود 5 سال بیشتر نگذشته است.

تا آن موقع، تصور ما این است که Bilzzrad به کار خود در بهتر کردن Diablo 3 ادامه خواهد داد که بهترین کاری است که فعلا قادر به انجام آن هستند.

نوشته شده در: 1 آذر 1395
دسته: خبر
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

من هنوز توی نصب نسخه 1 و 2 مشکل دارم الانم که رفتن دنبال نسخه 4 . لاقل وارکرافت 4 رو بسازن بهتره .
اون از وارکرفت... اینم از دیابلو...


یعنی بالاخره میتونم امیدوار باشم در آرامش خواهم مرد؟
آیا BLIZZARD در حال کار بر روی DIABLO 4 است؟
نمی دونم

(البته اینجا در اصل انگار این سوال رو شما پرسیدید!)

senator7676 کاربر ماندگار 0 امتیاز 1 آذر 95، 18:09

امیدوارم !!!! نسخه سوم رو دارم میرم , شاهکاره !