فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
PSVR به عنوان یکی از بهترین اختراعات 2016 از طرف مجله TIME انتخاب شد

drm4_header_image6.jpg

به گزارش پردیس گیم و به نقل از GameSpot ، مجله‌ی Time لیست بهترین اختراعات سال 2016 را منتشر کرد که در دستگاه PlayStation VR شرکت سونی، به خاطر مقرون به صرفه بودن، جایی برای خود در این لیست پیدا کرد.

مجله‌ی Time در گزارش خود آورده است:

"امروزه مردم برای دسترسی به یک دستگاه واقعیت مجازی پیشرفته و نوآورانه مجبورند که مبالغ هنگفتی را برای آن بپردازند. آن هم نه فقط برای هدست (مثل HTC Vive که حدود 800 دلار قیمت دارد) بلکه برای پشتیبانی از این قابلیت شما به یک کامپیوتر قوی نیاز دارید که این خود هزینه‌ی زیادی را متحمل می‌شود. در مقابل، برای استفاده از PSVR شما به کنسولی نیاز دارید که در حال حاضر نیز میلیون‌ها نفر از آن استفاده می‌کنند، یعنی کنسول PlayStation 4."

قیمت PSVR به تنهایی 400 دلار است و همانطور که اشاره شد شما به یک کنسول PS4 نیاز دارید که 300 دلار یا بیشتر قیمت دارد  و همچنین باید یک PlayStation Camera نیز تهیه کنید.

دیگر اختراعاتی که در این لیست حضور داشتند شامل Hmbldt Vape Pens و کفش‌های Nike Hyperadapt 1.0 که خودشان بند‌های کفش را گره می‌رنند، بودند. برای دیدن لیست کامل می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

فروش PSVR از ماه اکتبر شروع شده است و هنوز در حال ادامه است، به هر حال هنوز رقم مشخصی برای تعداد فروش افشا نشده است.

"جیمی ثنگ" (Jimmy Thang) از طرف گیم‌اسپات دستگاه PSVR را مورد بررسی قرار داد و گفت که در حال حاضر این دستگاهی نیست که حتما نیازی به خرید آن باشد:

"من به عنوان یک طرفدار VR می‌خواهم که PSVR موفق شود و به کار خود ادامه دهد. اما به خاطر مشکلات بسیاری که دچار آن شده است، نمی‌توانم از ته قلبم آن را پیشنهاد کنم. بسیاری از عناوینی که با انتشار این دستگاه عرضه شدند، باعث ایجاد حس ناخوشی و بد حالی درصد زیادی از افراد شدند و این ممکن است که باعث این تفکر غلط شود که دستگاه‌های VR حتما موجب حالت تهوع در کاربران خود می‌شوند. حالا اگر شما یک PS4 دارید و به شدت مشتاق خرید PSVR هستید، من به شما پیشنهاد می‌کنم که باندل 499.99 دلاری آن را بخرید که شامل دوربین مخصوص آن، دو کنترلر و PlayStation VR Wolrds است.

اما اگر فقط در مورد آن کنجکاو هستید، به نظر من فعلا تا انتشار عناوین بیشتر باید صبر کرد. در حالی که عناوین جالبی برای PSVR منتشر شده است، هیچکدام از آن‌‌ها باعث نشد که فکر کنم PSVR دستگاهی است که حتما باید خرید. برای بقیه‌ی افراد نیز پیشنهاد می‌کنم که پولشان را برای یک دشتگاه واقعیت مجازی دیگر نگه دارند."

نوشته شده در: 3 آذر 1395
دسته: خبر
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

قیمت این هدست مجازی توی ایران خیلی عجیب هست حتی اگر هردلاری 4هزار تومن حساب کنید میشه یک ملیون ششصد ولی بالای 2ملیون به فروش میرسه گاهی تا دوملیون پانصد
نایکی یه کفش زده که خودش بنداشو میبنده ؟؟؟!!
فک کنم به جا بند کفش هندزفری گذاشته