فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
خالق Fable مشتاق ساختن Fable 4 است

wgmu_will-there-be-a-fable-4.jpg

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gaming Bolt ، "پیتر مولینیو" (Peter Molyneux) شاید مشکلاتی با بازی Godus داشت اما هنوز به کار خودش ادامه می‌دهد. در حقیقت او در مصاحبه‌ای اعلام کرد که قصد ساخت Fable 4 را دارد اما برای راه اندازی آن نیاز به تیم اصلی سازندگان دارد.

"واقعا عجیب است که هنوز Fable 4 ساخته نشده است. من عاشق کار کردن بر روی Fable 4 هستم و استودیو نیز تلاش خودش را در این زمینه به کار گرفته است. در حال حاضر ما باید تیم اصلی را دوباره بازگردانیم."

با توجه به اینکه چند نسخه‌ی آخر این بازی چه نتایجی داشته‌اند و کنسل شدن Fable Legends جای تعجبی ندارد که مایکروسافت در نهایت تصمیم به کنار گذاشتن این بازی گرفت. این را هم باید مدنظر قرار داد که اگر یک استودیوی دیگر کار ساخت این بازی را بر عهده بگیرد، این بازی از محتوا و مضمون اصلی خودش دور خواهد شد.

"مولینیو" در مورد اینکه تیمش چگونه می‌تواند با نوع شوخی‌هایشان موجب نگرانی مایکروسافت شوند نیز بحث کرد:

"من فکر می‌کنم به خاطر حس شوخ طبعی بود که مایکروسافت را وحشت زده کرد. از آن نوع شوخی‌های بریتانیایی که بعضا از روی عمد به شکل نامناسبی به کار رقتند. مخصوصا در نسخه‌ی اول که  در آن زنان خیابانی و ازدواج میان همجنس نیز وجود داشت."

نظر شما در مورد سری بازی‌ Fable چیست؟ آیا شما هم مشتاق ساخته شدن نسخه‌ی 4 هستید؟

نوشته شده در: 6 آذر 1395
دسته: خبر، Fable III
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Fable III
  • Fable III
  • Fable III
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

خیلی این بازیو دوس داشتم ( البته قسمت اولو تجربه نکردم ) امیدوارم ادامه داشته باشه چون یه بازی انحصاری ارزشمند برای x box هست
امیدوارم با ماکروسافت به توافق برسن هرچه زودتر این عنوان را ساخته و منتشر کنند...
من فیبل میخوام آخه چرا لجندزا کنسل کردن حداقل تا فیبل 4 ساخته میشد حسابی سرگرممون میکرد...

Woody Allen کاربر ماندگار 3 امتیاز 6 آذر 95، 15:09

منم امیدوارم!
و خب فیبل خیلی خوب بود، و الان که نقش آفرینی ها دارن انقدر دارک و ریلیستیک :دی میشن جای خالیش به شدت احساس میشه
اگه مشکل مولینکس خود ماکروسافته می تونه از رقیب کمک بگیره هرچند فکر نکنم از سونی هم آبی گرم بشه برای یه همچین اثری...خب کیک استارتر هم هست راستی.
برند FABLE دست خود مایکرو هستش اگه بخوان این فرانچایز رو ادامه بدن حتما باید از خود مایکروسافت شروع کنن مگه این که یه برند دیگه باشه
Mohammadjaleh
البته ممکنه خدایی نکرده مایکروسافت در یک حرکت احمقانه حق امتیاز این فرانچایز را بفروشه (البته اگه خودش براش برنامه ای نداشته باشه همون بهتر که بفروشه حداقل بی Fable نمونیم)...
مشاهده 3 پاسخ دیگر