فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
عنوان Assassin’s Creed III هم‌اکنون برروی PC به صورت رایگان در دسترس است

درست طبق برنامه، عنوان اکشن Ubisoft که در سال 2012 عرضه شده، هم‌اکنون به صورت رایگان برروی PC در دسترس است. شما می‌توانید هم‌اکنون از طریق سرویس Uplay این بازی را که به مناسبت 30 سالگی شرکت Ubisoft رایگاه شده، دریافت کنید.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GameSpot این آخرین عنوانی است که Ubisoft به این مناسبت رایگان می‌کند. اولین بار در ماه ژوئن عنوان POP: Sands of Time رایگان شد. سپس بعد از آن در ماه‌های جولای، آگوست، سپتامبر و اکتبر به ترتیب عناوین Splinter Cellو  Rayman Origins و The Crew و beyond Good & Evil رایگان شدند و در آخرین ماه یعنی ماه نوامبر بازی Far Cry 3: Blood Dragon به صورت رایگان در دسترس بود.

عنوان Assassin’s Creed III در جریان انقلاب آمریکا اتفاق می‌افتد و شما شخصیتی جدید به نام "کانر" (Connor) را کنترل می‌کنید.

در پایان لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید. 

نوشته شده در: 18 آذر 1395
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Assassin's Creed III
  • Assassin's Creed III
  • Assassin's Creed III
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

دیر گفتی داداچ من سه روز قبل عرضه ی جهانی مفت گرفتمش
آخرین بازی رایگان سالگرد تاسیس و آخرین سالگرد تاسیس که یوبی واقعی درش هست. فکر نکنم یوبیسافتی که میشناسیم بیشتر از چند ماهه دیگه وجود داشته باشه
مطمئنی ؟
چن ماه ؟
من بدون اساسین میمیرم
اساسین و یوبیسافت خواهد بود ولی اون یوبیسافت سابق نیست. خبری که منتشر شده و فعلا خیلی پخش نشده (تا فردا پخش میشه :دی) ویویندی ۲۵درصد از سهام یوبیو تصاحب کرده و طبق قانون فرانسه وقتی این میزان بشه ۳۰ درصد باید به عنوان یکی از هیات مدیره بهش نگاه بشه و تصمیماتش باید تو شرکت اثر گذاشته بشه.
آقای گیلموت گفته بود اگه ویویندی قدرت رو بدست بگیره استعفا میده. یه جا دیگه هم هم گفتن اگه ویویندی قدرت رو بدست بگیره یوبی اون یوبی سابق نخواهد شد
مشاهده 3 پاسخ دیگر