بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت

METRO: Last Light مطلب متفرقه

صفحه شخصی من وبلاگ من - یک گیمر شهریوری که عاشق فیفا و فوتباله! ...
تصویر نویسنده
نویسنده سری کتاب‌های Metro بار دیگر به طور ناخواسته ساخت نسخه جدید را تایید کرد

http://gematsu.com/wp-content/uploads/2016/11/Next-Metro-2017_11-08-16.jpg

سری‌بازی Metro یکی از مشهورترین عناوین شوتر با پس‌زمینه آخرالزمانی می‌باشد که بر مبنا کتاب‌هایی با همین نام اقتباس شده‌اند. نویسنده سری کتاب‌های مترو یعنی آقای "دمیتری گلوخوفسکی" (Dmitry Glukhovsky) بتازگی در رابطه با آینده کتاب و بازی مترو گفته است که او قصد ندارد که نوشتن کتاب را برای جلدهای جدید ادامه دهد اما سازندگان می‌توانند خود داستان آرتیوم را ارتقا و تکامل دهند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamespot، زمانی که از آقای گلوخوفسکی در مورد شرایط همکاری او با استودیو 4A Games پرسیده شد ایشان به طور ناخواسته تایید کرد که نسخه بعدی در کار است. 

"تمام سوالات در مورد نسخه بعدی بازی را از Deep Silver باید بپرسید! ناشر دو نسخه اول مترو"

بدون شک اگر نسخه جدیدی در کار نبود، ایشان در پاسخ به سوال خبرنگار براحتی می‌توانست بگوید که با 4A Games همکاری ندارد اما این نوع پاسخ می‌توانند یک تایید غیررسمی از ساخت نسخه بعدی مترو باشد.

"تصویری از اقای گلوخوفسکی در مترو!"

پیش از این گلوخوفسکی در یک جدول زمانی در وبسایت رمان Metro 2035 قسمت آینده سری بازی Metro را برای عرضه در سال 2017 لیست کرده و در توضیحات آن گفته بود:

"جایی که کتاب‌ها داستان را به اتمام می‌رسانند، بازی آنرا ادامه خواهد داد. نسخه جدید مترو داستان آرتیوم را کامل خواهد کرد. عصری از کشفیات بزرگ در راه است!"

با وجود تمامی این شواهد بسیار بعید است که پروژه Metro جدید در دست ساخت نباشد، بخصوص آنکه 4A Games در حال حاضر دو پروژه را بصورت همزمان توسعه می‌دهد و به احتمال فراوان یکی از این دو پروژه Metro جدید خواهد بود.

نظر شما در این مورد چیست؟

نوشته شده در: 23 آذر 1395
دسته: مطلب متفرقه، METRO: Last Light
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • METRO: Last Light
  • Metro: Last Light
  • Metro: Last Light
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

از فردا deep silver دم دهن اینو یه چسب میزنه تا خیال خودشو راحت کنه
اين بازي عاليه
همه چی یه طرف اون (تصویری از اقای گلوخوفسکی در مترو) یه طرف! کاملا مشخصه تو اینجور متروها تردد میکنه که به فکر ایده نوشتن داستان مترو افتاده! سمت چپ تصویر انگار یکی از اون موجودات ترکیده و روی دیوار کشیده شده!
به قول معروف شپ کرده