فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
استودیو Bungie: عنوان Destiny هیچ‌گاه تمام نمی‌شود!

با نزدیک‌شدن به اواخر سال 2016 و معرفی‌نشدن هیچ افزونه جدید برای Destiny، طرفداران این سری کم‌کم خود را برای Destiny 2 و یا هرچه که به عنوان دنباله این بازی در سال 2017 عرضه خواهد شد، آماده می‌کنند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GameSpot شرکت Activision نسخه بعدی را تایید کرده ولی هنوز به صورت رسمی از آن رونمایی نکرده است؛ در آخرین پست هفتگی وبلاگ رسمی استودیو Bungie در سال 2016، توسعه‌دهنده این بازی اعلام کرده است که توسعه بازی Destiny هم‌چنان در حال پیشرفت و ادامه است.

"ما دوباره بعد از اینکه eggnog (نوعی نوشیدنی) (اشاره استودیو Bungie به مهمانی‌ها و تعطیلات کریسمس 2017) از داخل بدنمان خارج شد همانند معمول به سرکار باز خواهیم‌گشت. تا زمانی که دوباره صحبت کنیم، کار و فعالیت در Bungie ادامه خواهد داشت. همیشه همین‌طور است. Destiny هیچ‌گاه تمام نمی‌شود. ما در حال تست‌کردت محتوایی جدید برای به اشتراک گذاشتن با یکدیگر هستیم."

"به خاطر این که بازی‌های ما را انتخاب کرده‌اید، از شما متشکریم. ما در سال آینده چیزهای بیشتری برای نشان‌دادن به شما داریم.‌ ولی این موضوعی است که باید در زمانی دیگر درباره آن صحبت کرد. برای حالا بگذارید برف ببارد و سعی کنید از آن لذت ببرید. "

Bungie اضافه کرد در حالی که بسیاری از توسعه‌دهندگانش در تعطیلات در مرخصی هستند، یک تیم عملیات‌ها و اتفاقات به صورت زنده حاضر هستند تا هرگونه مشکل و مساله احتملی درباره بازی Destiny را مدیریت کنند. "البته، همیشه یک تیم از Bungie در ساختمان حاضر است تا از پایدار و روان بودن بازی اطمینان حاصل کند. "

اخیرا توسعه‌دهنده سری Skylanders یعنی استودیو Vicarious Visions اعلام کرد که برای کار برروی سری Destiny به Bungie و High Moon Studios می‌پیوندد.

شما دوست دارید چه چیز‌هایی را در Destiny 2 مشاهده کنید. لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید. 

نوشته شده در: 27 آذر 1395
دسته: خبر، Destiny
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Destiny
  • موسیقی بازی‌ها: Destiny Music of the Spheres
  • Destiny
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

به نظرم destiny بازی عالیی هستش و کسی که بازی کرده فقط میتونه نظری در رابطه باهاش بده البته الان کلا بازی رو دارن به سوی نابودی میبرن سازنده ها ولی اگه به ماه های اول انتشارش یه نگاه بندازید میفهمید که این بازی تکه
بانجی با پر خرج ترین بازیه جهان متای ۷۵ گرفتی حالا ببینم میتونی با دستینی ۲ متای ۶۰ بگیری یه رکوردی هم بزنی
عمرا بازی کرده باشی دستینی رو مگر نه هرگز همچین حرفی نمیزدی یکی از بهترین های انلاین دنیاست
من نفهمیدم منظورش همین نسخه اوله یا منظورش کلن اینه سری ادامه پیدا میکنه
داری از activision حرف میزنیا !! cod رو ببین . متوجه میشی destiny هم تا نسخه ۲۰۰۰ میاد
:|
امیدوارم دوباره نیان بخش داستانی بازی رو بصورت ناقض عرضه کنن .
گرافیک بازی کیفیتش فوق العاده بود و همین طور در بخش مولتی یکی از بهترینا بود اما در بخش تکنفره خیلی متوسط عمل کرد.....