فروشگاه گیفت کارد
 
مرکز پلی استیشن پانا: نماینده محصولات لاجیتک در ایران
فروشگاه اورجینال کی گیفت گیفت: فروشگاه معتبر انواع گیفت کارت
پست تبلیغاتی: فروش ماوس و صفحه کلید‌های لاجیتک با قیمت‌های فوق‌العاده

 

فروشگاه اینترنتی اگزو، ماوس و صفحه کلیدهای Logitech را برای مدتی محدود، با قیمت‌های فوق‌العاده عرضه می‌کند.

اگر از گیمرهای رایانه‌های شخصی سوال کنید که مهم‌ترین اسلحه آنها در هنگام انجام بازی‌های ویدیویی چیست، بدون شک پاسخ آنها ماوس و کیبورد خواهد بود. گاهی اوقات خوب بودن این نوع محصولات می‌تواند برنده و بازنده یک بازی را مشخص کند. برند لاجیتک نیز یکی از برندهایی است که سال‌ها است در حال تولید وسایل جانبی مخصوص بازی به خصوص ماوس و صفحه کلید است و توانسته است در میان گیمرها، نامی برای خود دست و پا کند.

به دلیل اهمیت بسیار زیاد ماوس و کیبورد، فروشگاه اینترنتی اگزو تصمیم گرفته است که ۳ مدل از بهترین محصولات لاجیتک را با قیمتی استثنایی برای کاربران در دسترس قرار دهد. اولین محصول این فروش ویژه، صفحه کلید مکانیکی G610 Orion Brown است که در حالت عادی قیمتی معادل ۴۸۵ هزار تومان دارد.  محصول دیگر این فروش فوق‌العاده، صفحه کلید مکانیکی G610 Orion Red است که این صفحه کلید هم دقیقا مانند نسخه Brown، با استفاده از کد تخفیف LOGITECHG با ۱۰ درصد تخفیف و قیمت ۴۳۶۶ هزار و پانصد تومان در فروشگاه اگزو به فروش می‌رسد.

سومین محصول فروش فوق‌العاده اگزو، ماوس G302 Daedalus Prime است. این ماوس در حالت عادی با قیمت ۱۷۵ هزار تومان به فروش می‌رسد.

نوشته شده در: 1 دي 1395
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Rainbow Six - Operation Velvet Shell Map
  • Sniper Ghost Warrior 3 - Open Beta Trailer
  • NieR: Automata – “Glory to Mankind 119450310
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!