فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
شایعه: Nickeldeon در حال ساخت یک مجموعه انیمیشن بر اساس یکی از شخصیت‌های دنیای گیم است + جزییات

شرکت Nickelodeon که بیشتر برای ساخت مجموعه انیمیشن محبوب "باب اسفنجی" شناخته می‌شود، ممکن است در حال کار بر روی یک مجموعه سریالی درباره یکی از شخصیت‌های اصلی Nintendo باشد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gametransfers در آخرین ویدیوی خبری رسمی Nickelodeon که از طریق چنل یوتیوب این شرکت منتشر شد آقای "فرد سایبرت" (Fred Seibert) اعلام کرد که آن‌ها در حال کار بر روی پروژه‌ای هستند که بر اساس یکی از بزرگ‌ترین سری بازی‌های ویدیویی در 30 سال اخیر می‌باشد. البته این تنها سخنان ایشان در این رابطه بود و اطلاعات بیشتری در این مورد اعلام نشده.

اما بر اساس شوایعی که در گوشه و کنار اینترنت می‌توان پیدایشان کرد، این سری بازی که آقای سایبرت درباره آن صحبت کرده به احتمال زیاد یا سری Mario و یا The Legend of Zelda می‌باشد که هر دو از ساخته‌های نینتندو هستند.

این متن سخنان آقای سایبرت است: "ما در حال حاضر پروژه‌ای جدید در لیست خود داریم، که بنابر دلایلی هنوز نمی‌توانیم نام آن را برملا کنیم. این پروژه بر اساس یکی از موفق‌ترین سری بازی های این 30 سال اخیر است. ما حدود 12 سال اجازه ساخت آن را داشته‌ایم ولی بنا بر دلایلی موق به کار بر روی آن نشدیم. اما این پروژه کاراکترها و داستان فوق‌العاده‌ای را در خود جای داده و ما اکنون در حال پیش بردن آن هستیم."

اطلاعات رسمی منتشر شده درباره این پروژه به همین محدود می‌شود. هنوز مشخص نیست که آیا Nickelodeon در حال حاضر دارد روی این عنوان کار می‌کند یا خیر، اما در هر صورت موضوع جذابی به نظر می‌رسد.

نظر شما چیست؟ آیا با ورود یک سری بازی موفق به دنیای انیمیشن توسط Nickelodeon موافق هستید؟

نوشته شده در: 7 دي 1395
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Super Mario Maker - Chitoge Kirisaki
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

قطعا ماریو نیست چون قبلا ساخته شده
چون بازیش دنباله داره سخته حدس زدنش
هیچوقت عین بازی نمیسازن و نویسنده های خودشونو دارن

این شبکه بهترین برنامه ها رو میسازه مثل باب اسفنجی و یا سری آواتار و...
اهمیتی هم نداره که از یه بازی میسازه چون به خودی خود فوق العاده هست
داد میزنه
سوپر ماریو هستش دیگه

یک بازی ای که همه دنیا میپسندند و مثل سنیک سهتش