نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
نمایشگاه TGC فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
Mass Effect: Andromeda دارای Season Pass نخواهد بود + جزییات

بر اساس گفته‌های مدیر ارشد Biowar یعنی آقای "آرین فلین" (Aaryn Flynn) عنوان پرطرفدار و مورد انتظار Mass Effect: Andromeda دارای Season Pass نخواهد بود.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PC Gamer  به تازگی یکی از طرفداران در توییتر از آقای فلین پرسیده که آیا Mass Effect جدید دارای Season Pass خواهد بود؟ آقای فلین نیز به سادگی جواب منفی داده. زمانی که طرفداران از او خواهان اطلاعات بیشتر درباره DLC های بازی شدند، آقای فلین این‌گونه جوابشان را داد: "در این مورد بعد ها صحبت خواهیم کرد."

یکی دیر از بازی‌های منتشر شده توسط EA که دارای Season Pass نبوده عنوان Titanfall 2 می‌باشد. درباره Andromeda نیز ما به محض انتظار اطلاعات بیشتر از این عنوان آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

کمی قبل تر نیز، این خبر تایید شده بود که عنوان Mass Effect: Andromeda را می‌توان توسط Origin Acces زود تر از زمان موعود تجربه کرد. هنوز مشخص نیست که بازیکنان تا چه حد می‌توانند در تجربه این عنوان توسط Origin Acces پیش بروند. اما عناوین منتشر شده‌ی دیگر توسط EA به بازیکن اجازه تجربه عناوین تا حدود 10 ساعت را داده‌اند.

نوشته شده در: 19 دي 1395
دسته: خبر، Mass Effect: Andromeda
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • The First 13 Minutes of Mass Effect Andromeda
  • Mass Effect: Andromeda | Exploration Discovery | Official Gameplay Series - Part 3
  • MASS EFFECT: ANDROMEDA | Characters Official Gameplay Series - Part 2
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

EA ؟؟
خودتي ؟؟
آره خداییش خوب عمل کردهseason pass تایتان فال هم که هیچ کدوم پولی نبودن!!!
بزنید کف قشنگ رو به افتخار EA
یه بازی با محتویات کاملا کامل
خیلی وقت بود یه همچین چیزی ندیده بودیم
می دونی ME3 این قدر DLC داشت که فکر کنم اگه همشونو می خریدی باید چند برابر خود بازی پول بدی بعضی از DLC هاشم به نظرم واقعا دیگه بی خودی DLC شده بودن یکی همین DLC جاویک حالا ببینیم این چی میشه