نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
نمایشگاه TGC فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
لیست احتمالی لانچ‌تایتل‌های Nintendo Switch لو رفت

یک تصویر از لیست عناوینی که نینتندو برای Switch در سال 2017 در نظر دارد در روز 2 شنبه در توییتر قرار گرفت و پس از مدت کوتاهی پاک شد. اما طبق معمول وقتی چیزی در اینترنت منتشر می‌شود دیگر پاک کردن آن چیزی را حل نمی‌کند و در حال حاضر صحبت‌های زیادی پیرامون عناوین این لیست - که از بعضی از آن‌ها خبر داشتیم و برخی تنها در حد شایعه بودند - شکل گرفته است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamingbolt، طبق این تصویر، The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild و The Elder Scrolls V Skyrim: Special Edition در تاریخ 17 مارس (27 اسفند) برای این کنسول منتشر خواهند شد. طبق شایعات کنسول نیز در همین تاریخ منتشر می‌شود و بنابراین می‌توان این دو عنوان را لانچ‌تایتل Switch دانست.

در این لیست نام Splatoon Counterattack برای عرضه در 17 مارس به چشم می‌خورد. با در نظر گرفتن اینکه تا به حال چیزی از آن نشنیده‌ایم، فکر کردن به اینکه ممکن است 2 ماه دیگر منتشر شود، تا حدی حالب است. طبق این تصویر یک بازی از سری Assassin's Creed به نام Assassins's Creed Egypt هم در 24 مارس (4 فروردین) عرضه خواهد شد. واضح است که نینتندو فعلا درباره‌ی این تصویر لو رفته نظری نخواهد داد، اما اگر واقعی باشد، به زودی خواهیم فهمید.

نوشته شده در: 21 دي 1395
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • God of War
  • RED DEAD REDEMPTION 2
  • دانلود موسیقی متن بازی Bejeweled Trilogy
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

اصلا به انحصاری ها توجه نمیکنید؟
Mario RPG
PIKMIN WORLD
من این دستگاه رو میخوام. همون روز انتشار میگیرمش
سازنده MARIO RPG رو زده Ubisoft بازی south park سیستم مبارزش الهام زیادی از Mario RPG گرفته احتمال زیاد دلیل تاخیر FBH این بازی بوده
احتمالا Assassin’s Creed Egypt یه بازی فرعی مثل Chronicles باشه.
من این کنسولو میخرم حالا یا در کنار xbox یا بجای xbox یا بعد کنکور یا همین تابستون کی میخرم نمیدونم فقط میدونم میخرمش بخاطر زلدا هم که شده میخرمش امیدوارم موفق باشه و پشتیبانی ازش طولانی
چه کیفیتی داره عکس :| ناموسا کور شدم :|
یک ذره خوب تر میشد بهتر بود بازم ممنون :|

SMB2VF عضو تحریریه 1 امتیاز 21 دي 95، 19:10

عکس اصلی هم کیفیتش همینه دوست عزیز
چطور امکان داره AC جدید فروردین بیادو هنوزم معرفی نشده باشه
مدلای جدیده نگفته میاد :| سوپرایز میکنه :|
فکر کنم فیلمش فقط نمیدونم چرا توی این لیسته :|