نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
نمایشگاه TGC فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
توضیحات بتزدا درباره کنسل شدن روند ساخت Prey 2

مدیر بخش ارتباطات بتزدا یعنی آقای "پیت هاینز" (Pete Hines) توضیحاتی راجب کنسل شدن پروژه Prey 2 داده است، پروژه‌ای که قبل از این که استودیو Arkane شروع جدیدی را برای این سری رقم بزند، در حال ساخته شدن بود.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gametransfers هاینز در مصاحبه‌ای با مجله رسمی Xbox دلایل بتزدا برای کنسل کردن عنوان Prey 2 که قرار بود ادامه‌ای باشد بر عنوان موفق و تحسین شده‌ی Prey که در سال 2006 توسط Human Head Studios ساخته شده بود را بیان کرده است:

"ما همواره در طی روند ساخت Prey 2 مجبور بودیم که با خود بگوییم 'این ایده‌ی خوبی نیست، نمی‌تواند به موفقیتی دست بیابد، نمی‌توانیم خواسته‌ها و ایده‌هایمان را به درستی در این پروژه پیاده‌سازی کنیم.' و در آخر هرچه‌قدر هم که این کار سخت باشد، مجبور به کنسل کردن پروژه و دل کندن از آن شدیم."

گرچه پس از کنسل شدن این عنوان در سال 2014 توسط بتزدا، آن‌ها به سراغ سازنده‌های Dishonored رفتند و از آن‌ها خواستار این شدند که از خاکستر‌های باقی مانده از این پروژه، عنوان جدیدی را بیافرینند. به همین دلیل است که Prey جدید و در حال ساخت، شباهت بسیار کمی با عنوان کنسل شده و حتی نسخه اول این سری دارد. میتوان گفت تنها نام Prey هست که بر روی این عنوان جدید مانده و در کالبد آن روندی متفاوت در جریان است. هاینز در این رابطه می‌گوید:

" چیزی که آنها (Arkane) در حال ساختش هستند هیچ ربطی به عناوین قبلی سری ندارد. هیچ کدام از اعضای Arkene در روند ساخت Prey 2 دخالتی نداشته‌اند و شباهت زیادی بین کار آن‌ها و پروژه قبلی نمی‌توان پیدا کرد."

Prey در تاریخی نامشخص در سال 2017 برای PS4، Xbox One و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

نوشته شده در: 22 دي 1395
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Prey 2
  • Prey 2
  • Prey 2
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

prey 2 ساخت روند کنسل شدن
فن بوی های اکس باکس: اینا همش تقصیر سونیه :|
مشاهده 7 پاسخ دیگر
اگه خود سازنده ها احساس کنن که بازی ای که دارن میسازن به قدر کافی جذاب و سرگرم کننده نیست بهتره که کنسلش کنن وگرنه به سرنوشت homefront دچار میشن ولی کنسل شدن بازیهای مورد انتظار و جذابی مثل silent hills واقعن نابجا و بی دلیل بود
ماشالله بازی های کنسلی از تاییدی دارن بیشتر میشن دیگه
این بازی 3 سال پیش کنسل شد. نسخه جدیدش الان در حال ساخته.