نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
نمایشگاه TGC فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
با ارسال ۲۰۵ اثر رقم خورد؛ رکوردشکنی بازی‌سازان در ششمین جشنواره گیم تهران
نویسنده:
صفحه شخصی من وبلاگ من - مدیر سایت پردیس گیم ، مهندس عمران، مدیری...
User_imageسرانجام مهلت ارسال آثار ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران پس از پنج روز تمدید، در پایان روز ۲۰ دی ماه به اتمام رسید و علاقه‌مندان آثار خود را به دبیرخانه ارسال کردند.
به گزارش پردیس گیم، به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، فراخوان ششمین دوره از جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران روز پانزده آبان ماه منتشر شد و علاقه‌مندان به مدت یک ماه یعنی تا پانزده دی ماه فرصت داشتند تا آثار خود را برای جشنواره ارسال کنند.
پس از استقبال چشم‌گیر فعالان صنعت بازی‌سازی و همین‌طور برخی بازی‌سازان مستقل که اکثرا از قشر دانشجو بودند؛ مهلت ارسال برای پنج روز دیگر تمدید شد و نهایتا روز دوشنبه ۲۰ دی ماه به اتمام رسید.
استقبال از جشنواره امسال بی‌سابقه بود و مجموعا 205 اثر به دبیرخانه ارسال شده است که شامل 187 بازی و ۱۸ بازی‌نامه می‌شود. این عدد به نوعی رکوردشکنی قابل توجه حساب می‌شود چرا که بالاترین رقم آثار ارسالی در جشنواره ۱۲۷ بازی و مربوط به دوره‌ی پنجم بود.
با این حساب به‌طور میانگین روزانه 5.85 اثر در سایت جشنواره ثبت شده است.
ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران با یک تغییر اساسی، بجای فصل تابستان در زمستان برگزار خواهد شد که دلیل آن انتخاب بهترین‌های سال در پایان سال و از طرفی استفاده از زمان انتشار مناسب بازی‌ها در فصل بهار و تابستان است. غیر از این برای نخستین بار بخش فرهنگی به جشنواره اضافه شده و جایزه آن به اثری تعلق می‌گیرد که بهترین کارکرد را در فرهنگ جامعه ایرانی اسلامی داشته باشد.
لازم به یادآوری است که داوری آثار از روز یکشنبه ۲۶ دی ماه رسما آغاز و تا پایان بهمن ماه ادامه خواهد یافت.

نوشته شده در: 22 دي 1395
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • God of War
  • RED DEAD REDEMPTION 2
  • دانلود موسیقی متن بازی Bejeweled Trilogy
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

پردیس گیم به نظرم یه اطلاعیه بده و توش بنویس با حمایت کردن از بازار بازی های ایرانی از فیلتر شدن بازی های خارجی جلوگیری کنید !
والا ... اینا تصمیم دارن همه ی بازی های خارجی رو محدود یا مسدود یا حتی فیلتر کنن (خدا اون روزو نیاره)
کمیت بهتر از کیفیت هستش!!! امیدوارم شاهد روزی باشم که بازی سازان ایرانی مثل شرکت های مثل ناتی داگ ،راک استارو..بازی های فوق العاده خلق کنن و در عرضه جهانی شناخته بشن به امید اون روز:)
امیر قیومی جان امروز ذکر و خیرتون بود:)مثل همیشه زحمت بسیاری واسه سایت میکشید و اینکه امیدوارم در هرجا و هرکاری هستین موفق باشید