بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
Obsidian در حال کار بر روی پروژه‌ی مرموزی به نام Project Louisiana می‌باشد + جزییات

چند ماه پیش عنوانی با نام Fallout: New Orleans در لیست یک خرده فروشی اروپایی به چشم می‌خورد. از همان جا بود که شوایعی به وجود آمد مبنی بر اینکه نسخه‌ای جدید از سری بازی‌های محبوب Fallout در حال ساخت است؛ آن هم نه توسط Bethesda Game Studios بلکه توسط سازندگان Fallout: New Vegas که در سال 2010 منتشر شده بود. این نسخه با وجود این‌که یک نسخه فرعی در سری به حساب می‌رفت در بکارگیری عناصر نقش‌‌آفرینی موفق تر از نسخه‌ی سوم و حتی چهارم بازی عمل کرده بود و برخی از طرفداران از این نسخه به عنوان بهترین نسخه در سری یاد می‌کردند.

هرچند، Obsidian خیلی سریع شوایع موجود در این زمینه را رد کرد و نام  Fallout: New Orleans هم از لیست آن خرده‌فروشی اروپایی پاک شد. اما پس از مدتی، مصاحبه‌ای با مدیر شرکت Bethesda Softworks یعنی آقای "پیت هاینز" (Pete Hines) انجام شد که طی آن از وی پرسیده شده بود آیا باید منتظر نسخه‌ای جدید از Fallout از سمت Obsidian باشیم یا خیر. آقای هاینز نیز گفته بود که وی اجازه ندارد در رابطه با شوایع صحبت کند. (که مورد بسیار مشکوکی است، چون اگر چنین عنوانی در حال ساخت نبود وی باید سریعا آن را رد می‌کرد.) همچنین از او درباره تصویر منتشر شده در رابطه با این بازی( تصیر بالای صفحه، که مشخص نشد چه کسی آن را ساخته است.) پرسیده شد. هاینز خندید و گفت نمی‌داند چه کسی آن را ساخته است، ولی بسیار واقعی و خوب از کار در آمده.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PC Gamer هم اکنون Obsidian Entertainment در وبسایت خود خبر از کار بر روی پروژه جدیدی با نام Project Luisiana داده است. آن‌ها همچنین تصویری در این رابطه قرار داده‌اند و متنی در رابطه با آن نوشته‌اند:

"من در رویاهایم می‌دیدم زمانی که پروردگارم برگشت، ما را می‌بخشد. این مشکل اصلی رویاهاست، چرا که دیر یا زود باید از خواب برخیزیم."

برخی باور دارند که این جمله و تصویر بیشتر می‌تواند مربوط به عنوان Pillars of Eternity 2 باشد. اما در این صورت انتخاب نام Luisiana برای این پروژه کار بسیار عجیبی است! چراکه هیچ ربطی به جهان Pillars of Eternity ندارد. در هر صورت این تنها چیزی است که درباره پروژه جدید Obsidian می‌دانیم. در صورت انتشار اطلاعات بیشتر شما را در جریان خواهیم گذاشت.

نوشته شده در: 30 دي 1395
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Fallout: New Vegas
  • Fallout: New Vegas
  • Fallout: New Vegas
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

من فالوت4 رو بیش از 500 ساعت بازیش کردم و هنوزم معتقدم حتی 70 درصد از بازی رو هم کشف نکردم
ابسیدیان یه تصویر دیگه به جای قبلی گذاشت که تو نوشته هاش به leaden key اشاره کرده که به pillars of eternity مربوطه بنا بر این بازی بعدی ابسیدیان مطمئنا فال اوت نیست و pillars of eternity 2 هست.

SMB2VF کاربر ماندگار 3 امتیاز 30 دي 95، 17:10

با اینکه من خودم خوشحال میشم که Fallout باشه، اما احتمالا اینطور نیست و PoE2 هست. جمله‌ای که توی تصویر آورده شده هم اتفاقا به دنیای PoE ربط داره
در مورد اسم Project Louisiana هم لازم می‌دونم یه نکته‌ای رو بگم. اسم رمز همه‌ی پروژه‌های بزرگ Obsidian، یکی از ایالت‌های آمریکاست. مثلا Neverwinter Nights 2 اسم رمزش Pennsylvania بود یا Knights of the Old Republic 2 اسم رمزش Delaware.
اما خب با توجه به اینکه New Orleans هم در این ایالت قرار داره، میشه اینطور هم برداشت کرد که Project Louisiana مربوط به Fallout جدید هست...
به احتمال زیاد همون فالوت هست... وگرنه دلیلی نداشت نام لوییزانارو روش بزارن. البته شاید هم فقط میخواستن مارو اذیت کنن که اینکار بسیار قبیحانه ایه :دی
از اونجايي كه New orleans در luisiana قرار داره ديگه معلومه چه خبره نيازي به تاييد كسي نداريم
چه زشته قیافه ش
New Vegas یکی از بهترین نقش افرینی ها و بهترین بازی های عمرم بود.ایشالله که فال اوت رو دوباره به اوجش برگردونن.
New Orleans یکی از شهرهای Louisiana هست.
دوستان من هنوز سر حرفم هستم، معرفی بشه امسال، همه یه چلوکباب مهمون منن!
واقعا New Vegas از بهترین تجربیاتم در سری Fallout بوده، امیدوارم این اسپین آف بعدی حقیقت داشته باشه
سایت روزی 500هزار بازدید کننده
500*4000 میشه 2میلیارد