فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
Sledgehammer Games از نسخه جدید Call of Duty می‌گوید

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gamingbolt، گلن اسکافیلد به عنوان رئیس استودیوی Sledgehammer Games، راجع به نسخه جدید Call of Duty صبح کرده و برای گفتن حداقلِ جزئیات به‌نظر می‌رسد هیجان‌زده باشد.

وی در رابطه با بازی و ویژگی‌های احتمالی یا زمان رونمایی بازی صحبت‌های زیادی نکرد. تمام چیزی که او از بازی گفت، این بود که وقایع بازی در زمین رخ می‌دهد و سربازان هم از چکمه استفاده می‌کنند و برخی از ریشه‌های این سری در Call of Duty 2017 وجود دارند. گلن می‌گوید می‌خواهد به‌زودی به صحبت راجع به بازی بپردازد وگرنه ممکن است از داخل منفجر شود!

با این حال، او پیش از اینکه بگوید Call of Duty 2017 قرار است بهترین بازی Sledgehammer Games باشد، به بازیکنان وعده داد که وقتی از بازی رونمایی شود، مردم "دیوانه و مجنون آن" خواهند شد. 

در پایان وقتی که از او برای زمان احتمالی رونمایی بازی پرسیده شد، گفت که وی فقط سازنده بازی است و نظری راجع به آن نمی‌تواند بدهد. گلن به شوخی گفت طی یک گفت‌وگو با اکتیویژن، هنگامی که آن‌ها به صحبت در رابطه با تاریخ رونمایی پرداختند، او عطسه کرد بنابراین هیچ نظری مربوط به این موضوع ندارد. 

از آنجا که محیط فضایی و تخیلی Infinite Warfare با واکنش‌های چندان خوبی روبه‌رو نشد، ظاهرا Call of Duty 2017 با تمرکز برروی مبارزات سنتی، به دوران قدیم باز می‌گردد.

نوشته شده در: 1 اسفند 1395
دسته: مطلب متفرقه، Call of Duty: Advanced Warfare
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Call of Duty: Advanced Warfare - Supremacy
  • Call of Duty: Advanced Warfare
  • Call of Duty: Advanced Warfare
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

خ خ خ خ ....هرسال همینو میگن.
اینکه گفته سربازها پوتین دارند خودش کلی جای سجده و تشکر داره ! اصن فکرشم نمیکردم که روزی کلاف دیوتی به حدی از پیشرفت برسه که سربازها پوتین داشته باشن ! از ذوق پوتین ها امشب رو تا صبح بیداریم به اتفاق !!! خداروشکر خداروشکر خدا قوت پهلوان خدا قوت سرباز پوتین دار !
همین که پای pLAyer می خوره به زمین جای شکر داره!
انقدر بدم میاد این استدیو های خلاق رو مامور ساخت بازی های سالانه خودشون میکنن
این استدیو الان میتونست رو عنوان ترسناک بعدی خودش در حال کار باشه
کلا اکتیویژن محدود به cod و دستینی نیرو هاشم رو همون می زاره
mohammadjaleh
سودش تو همیناست هیچ آی پی بعید میدونم دیگه بتونه فروش کال اف بگیره
مشاهده 3 پاسخ دیگر
شرمنده بابت اسپم. جاي ديگه سراغ نداشتم اين كامنتو بنويسم
مت ریوز هم از کارگردانی فیلم مستقل «بتمن» انصراف داد. در حالی که گمان میشد کارگردان فیلم تحسین شده «ظهور سیاره میمون ها» بعنوان جایگزین بن افلک برای کارگردانی فیلم «بتمن» انتخاب میشود، مت ریوز از ادامه مذاکرات با کمپانی وارنر انصراف داد.
به نظر میرسد دنیای سینمایی دی‌سی با مشکل جدی مواجه هست؛ چرا که هفته گذشته هم اخبار (تایید نشده) زیادی مبنی بر انصراف بن افلک از ایفای نقش شخصیت «بتمن» منتشر شده بود.
بهتر....
افلک مگه حالا چه تحفه ای بوده که می خواد انصرافم بده....
اگه فیلم مستقل بتمن با کارکتر باجذبه تری ساخته بشه خیلی بهتره تا با نقش آفرینی بن افلک ساخته بشه ! به شخصه بن افلک رو برای نقش بتمن بسیار یخ و بی روح دیدم در فیلم اخیر !