فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
NIS America در سال 2017 شش بازی خود را در شبکه Steam منتشر می‌کند
نویسنده:
صفحه شخصی من وبلاگ من - یک گیمر شهریوری که عاشق فیفا و فوتباله! ...
User_image

NIS America اعلام کرد که در سال 2017 شش بازی خود را بر روی شبکه Steam منتشر خواهد کرد. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DSO Gaming، این عناوین عموما بر روی PS Vita یا PS4 منتشر شده‌اند و اکنون بواسطه فراگیرتر شدن فروش بازی‌های ژاپنی در استیم، بر روی PC نیز منتشر خواهند شد.

در ادامه می‌توانید با این 6 بازی آشنا شوید:

بازی اول Operation Abyss: New Tokyo Legacy است، عنوانی در ژانر نقش‌آفرینی ژاپنی که در سال 2014 بر روی PS Vita منتشر شد. میانگین نمرات این بازی 66 است و در تاریخ 7 فروردین می‌توانید این بازی را بر روی PC تجربه کنید.

بازی دوم Psycho-Pass: Mandatory Happiness است، عنوانی در ژانر Visual novel که هم‌اکنون بر روی کنسول‌های سونی و مایکروسافت در دسترس است و در تاریخ 4 اردیبهشت بر روی PC نیز منتشر می‌شود.

Operation Babel: New Tokyo Legacy بازی سوم است که تقریبا همزمان با نسخه PS vita در تاریخ 26 اردیبهشت‌ منتشر می‌شود. سبک این بازی نیز نقش‌آفرینی ژاپنی است.

بازی چهارم Cladun Returns: This is Sengo است، عنوانی در سبک نقش‌آفرینی و اکشن که همزمان با نسخه PS4 در تاریخ 16 خرداد منتشر خواهد شد. 

Ys VIII: Lacrimosa of Dana پنجمین عنوان NIS است که پاییز 96 در شبکه استیم منتشر خواهد شد. این بازی سال 2016 بر روی PS4 منتشر شد.

در نهایت آخرین بازی هم Tokyo Tattoo Girls است، عنوانی در سبک ماجراجویی و استراتژی که پاییز 97 منتشر می‌شود.

نوشته شده در: 4 اسفند 1395
دسته: خبر
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

عکس ها برای شما هم لود نمیشه؟ یا برای منه فقط؟
نه لودن
علی درست کردم متاسفانه امروز سروری که تصاویر اپلود می‌کنیم مشکل پیدا کرد و خیلی از مطالبمون دچار مشکل شد