فروشگاه گیفت کارت
 
زولا
از دومین تمدن جدید Civilization 6 رونمایی شد + تصاویر و تریلر معرفی

همان‌طور که می‌دانید چند روز پیش اعلام شده بود که به زودی دو حکومت جدید به بازی Civilization 6 اضافه خواهد شد. اولین حکومت ایران به رهبری کوروش کبیر بود و هم‌اکنون از دومین تمدن بازی یعنی پادشاهی یونانی مقدونیه رونمایی نیز رونمایی شده است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GameSpot این تمدن که رهبری آن را اسکندر کبیر برعهده داشته، دارای توانایی ترکیب هلنیستیک (نام دوره‌ای تاریخی) خواهد بود؛ این توانایی بهد از فتح هر شهر جایزه‌ای به شما خواهد داد. جایزه نیز بسته به مناطقی که در شهر وجود دارد، متفاوت خواهد بود. هم‌چنین خود اسکندر مقدونی نیز توانایی خاصی دارد که به واسطه آن سربازان مقدونی بعد از جنگ از خستگی کمتری رنج خواهند برد که به آن‌ها اجازه خواهد داد برای مدتی طولانی‌تر و با تلفاتی کم‌تر در مبارزات شرکت کنند.

واحد و یگان ویژه مقدونیه نیز Hypaspist (سربازان مقدونی همراه با نیزه و سپر) است. آن‌ها در حمله به نواحی مختلف برتری داشته و نسبت به نیروهای معمولی و استاندارد از پشتیبانی بیشتری برخوردار هستند. اسکندر نیز از یک یگان ویژه اضافی به نام Hetairoi (سرباز مقدونی نیزه به دست که برروی اسب حرکت می‌کند) بهره می‌برد.

ساختمان ویژه مقدونی‌ها نیز The Basilikoi Paides خواهد بود. زمانی که شما واحد‌های غیزنظامی بسازید Science به دست آورده و اگر واحد‌های نظامی خاص بسازید، جایزه به دست خواهید آورد.

هنوز مشخص نشده این تمدن و تمدن ایران که چندی یش معرفی شد، چگونه و چه زمانی به بازی اضافه خواهند شد. ولی مطمئنا خریدران نسخه Dexlux Edition به آن‌ها دسترسی خواهند داشت. در ادامه شما را به تماشای تصاویر و تریلر معرفی تمدن مقدونیه دعوت می‌کنیم. 

دانلود با کیفیت 360p / 720p

  

نظر شما درباره این تمدن چیست؟ لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته شده در: 3 فروردين 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Civilization VI - Egypt
  • CIVILIZATION VI – First Look: Macedon
  • Civilization VI - Launch Trailer
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

سلام و درود. دوستان یکم زود قضاوت نکنید.بازی شاید حالت کارتونی کارکتر هاش یکم کسالت بار ولی من باور دارم که این تمدن ها سری6 یکی از بهترین بازی های استراتژیک هست و با اوردن پک ها وDlC این بازی بهتر و عالی ترش خواهد شد البته هنوز مشگل مپ یعنی کم بود مپ تو بازی هست که اونم حلش می کنن با پک های بعدی .در مورد تمدن ایران که تو پک دادن خوب یکم به موضوع از دید مثبتش نگاه کنید. چون تمدن ما تمدن عالی هست بایدم رو تمام جزیاتش کار کنن. تا بهترین شکل تمدن ایران بدن ولی من فکر نمی کنم به یک تمدن ایران روبرو باشیم بلکه دو یا یک تمدن دیگ خواهد امد. و این یک بازی واس تمدن هاست پس فرق نداره چه تمدنی از کدام منطق کره خاکی به بازی اضافه خواهد شد مهم نیست چه تمدنی میاد مهم این که مارو با چه تمدنی اشنا خواهد کرد
كنگو از ايران متمدن تر بود كه كنگو رو در اولويت قرار دادن و الان ايران را اوردن?! واقعا كه
اسكندر شبيه اون سرخ پوسته تو لوك خوش شانسه
یعنی باید اون بازی تمدنی رو که کورش کبیر بزرگترین پادشاه تاریخ و الکساندر بزرگ قدرتمندترین پادشاه جوان تاریخ رو از اول عرضه بازی نداشته انداخت تو خلا
.
ببخشید رک گفتما ولی واقعا باید میگفتم
آخه خیلی از تمدن ها مثل ایران و یونان و روم و... از اول تو همه نسخه هاش بوده. اینا به اسم تنوع اومدن به جای اینا تمدن های کوچکتر رو همون اول قرار دادن بعد اینارم DLC پولی کردن.
تمدن بشر از پارس و یونان میاد
پارس اولین امپراطوری دنیا بود که بشر تاسیس کرد
یونانی ها بزرگترین سرزمین علم و منطق و فسلفه در تاریخ بشرن
اگه قرار باشه بازی تمدن تا نسخه 100 هم بره باید این 2 تا تمدن توش باشه وگرنه بدرد عمشون میخوره
جالبه مقدونیه و یونان رو دو تمدن جدا کردن
بهتره برا تنوع سراغ تمدن های خاص تر که الان دیگه نیستن برن مثل یوگوسلاوی یا اتریش-مجارستان یا مثلا اتحاد جماهیر شوروی
مگه اینا که گفتی تمدن بودن ؟!!
اتریش حس میکنم هنوز از بین نرفته هامجارستان هم که ...
والا با منطق این بازی آره اینا هم تمدن هستن.
اتریش-مجارستان تو یه محدوده زمانی تا جنگ جهانی اول کشور واحدی بود دوست عزیز. تو بتل 1 هم هست.
اون از قیافه کوروش اینم از الکساندر.شبیه خل و چل شده
کلا با حالت کارتونی قیافه رهبر ها حال نمیکنم