فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت

Call of Duty: World at War خبر

صفحه شخصی من وبلاگ من - یک گیمر شهریوری که عاشق فیفا و فوتباله! ...
تصویر نویسنده
سازنده نسخه بعدی Call of Duty: شگفتی‌های بزرگی در راه است

به نظر می‌رسد معرفی بازی Call of Duty نزدیک است زیرا سلسه اخبار و اظهارنظرها در مورد این بازی رو به افزایش می‌باشد. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamingbolt، چندی پیش شایعه‌ای در مورد نسخه بعدی سری بازی ندای وظیفه منتشر شد که محوریت آن ساخت عنوانی با نام Call of Duty: WWII بود. این بازی در جنگ جهانی دوم روایت می‌شود و با توجه با شرایط بازار و درخواست‌های طرفداران، بازگشت به جنگ جهانی انتخاب محتملی به نظر می‌رسد.

اما با این وجود زمان تنها یک بازه تاریخی است که می‌تواند ساختار نبرد و اسلحه‌های بازی را تغییر دهد و برای خلق یک بازی خوب به موارد بسیار زیادی نیاز است اما به نظر می‌رسد سازندگان بازی به خلق یک عنوان شگفت‌انگیز ایمان دارند.

بتازگی یکی از یوتیوبرهای معروف و حرفه‌ای با نام کاری "Ali-A" یک پیام تشکر را برای استودیو Sledgehammer Games در توئیتر فرستاده است و گفته او نمی‌تواند برای دیدن نسخه بعدی COD صبر کند. در پاسخ به این توئیت آقای "مایکل کوندری" (Michael Condrey) مدیر و یکی از بنیان‌گذاران Sledgehammer با توئیتی جالب پاسخ این شخص را داد:

در پایان دیدگاه شما در مورد این خبر چیست؟ شما چه انتظاراتی از نسخه بعدی Call of Duty دارید؟

نوشته شده در: 14 فروردين 1396
دسته: خبر، Call of Duty: World at War
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Call of Duty: World at War
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

بنده خدا گفته *سورپرایز* داریم ، اینترنت : بازی شگفتی آور خواهد بود! (مثلا اگر بگن بازیمون طرفداران رو راضی خواهد کرد ، اینترنت : اسلج همر میگوید بازی انها شاهکار است!)
انصافن حرف نمیتونن بزنن سازنده ها گاهی اوقات
زیاد باقی نمانده...
واقعا چه سریع گذشت انگار همین پارسال advance اومده بود
هیچکس نمی گه ماسته من ترشه
باید دید چی از آب درمیاد
به این نسخه اش خیلی امید دارم مطمئنم موفق میشه چون استودیوی Sledgehammer توانمدیش رو در نسخه 11 نشون داد که خیلی خوشم اومد ازش پس شکی نیست که این نسخه هم شاهکار میشه
دمت گرم که میشماری نسخه هارو