فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت هیولا پلتفرم آنلاین عرضه بازی

Dishonored 2 خبر

صفحه شخصی من - از شر اعداد به کلمات پناه می‌برم!
تصویر نویسنده
دموی رایگان عنوان Dishonored II به زودی عرضه خواهد شد

شرکت Bethesda Softworks مشابه کاری که سال گذشته برای عنوان DOOM انجام داد، دموی رایگانی از عنوان Dishonored II را به زودی منتشر خواهد کرد. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamingbolt، این دمو در 4 آوریل (17 فروردین) برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

این دمو شامل سه مرحله‌ی ابتدایی بازی می‌باشد و امکان تجربه‌ی آن با هر دو شخصیت Emily و Corvo وجود دارد. این مقدار قابل‌توجهی از محتوای بازی را شامل می‌شود که می‌تواند به خوبی شما را با بازی آشنا کند. مثل همیشه اگر تصمیم بگیرید که بازی را خریداری کنید، تمام فایل‌های ذخیره‌شده‌‌‌ی شما از دمو به نسخه‌ی کاملِ بازی انتقال خواهد یافت.

عنوان Dishonored II در نوامبر سال 2016 عرضه شد و فروش کمتری را نسبت به نسخه‌ی قبلی در هفته‌ی اولِ خود تجربه کرد. نظر منتقدان درباره‌ی بازی بشدت مثبت بود اما نسخه‌ی PC بازی از مشکلات اجرایی رنج می‌برد. استدیوی Arkane از آن زمان تا به حال مشکلات اجرایی بازی را برطرف کرده است و در حال حاضر تیم دیگری از توسعه‌دهندگانِ این استدیو در حال کار بر روی عنوان Prey هستند که در ماه مِی امسال عرضه خواهد شد.

نظر شما درباره‌ی Dishonored II چیست؟ آیا تا به حال موفق به تجربه‌ی آن شده‌اید یا از این فرصت برای تجربه‌ی آن استفاده خواهید کرد؟

نوشته شده در: 14 فروردين 1396
دسته: خبر، Dishonored 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dishonored 2 Official Gameplay
  • Dishonored 2
  • Dishonored 2 - Gameplay
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

حرکت عالی ای هستش
کاش همه شرکت های بازی سازی این کارو می کردند
البته از نوع درست

من دمو فاینال رو بازی کردم مسخره بود
ولی خودش رو گرفتم قشنگه
نمیدونم چرا این نسخه سریع بعد یکی دوتا مرحله اول خستم کرد.اصلا حوصله خیلی بالایی میخواد‌‌
دانلود دمو تو ایران از خرید خود بازی گرون تر در میاد